Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У вересні відбудеться:
- Бібліотечна акція: «Прочитай книгу про війну»;
- Книжкова виставка «Палітра осіннього читання»;
- Кінопоказ «Шедеври світової літератури на великому екрані»;
- Віртуальна презентація виставки-портрету: «Великий Українець» (155 років від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського (1866— 1934), українського історика, письменника, громадського і політичного діяча).

 

Наші конкурси:

Ти не один


Для людей з обмеженими можливостями PDF Друк E-mail
Ти не один - Клуб Надія

В Корецькому районі проживає людей з обмеженими можливостями – 2074 чол.:

  • інвалідів війни – 102 чол.
  • дітей-інвалідів – 187 чол.

В районі працюють:

  • Корецький територіальний центр соціального обслуговування малозахищених верств населення (м.Корець, вул. Хмельницького)
  • Корецький територіальний центр соціального обслуговування малозахищених верств населення, стаціонарне відділення (Рівненська обл. Корецький р-н, с.Крилів)
  • Товариство організації сліпих (м.Корець, вул. Київська, 88)
Оновлено 28.05.2015 09:57
Докладніше...
 
Служба знайомств для людей з обмеженими фізичними можливостями PDF Друк E-mail
Ти не один - Служба знайомств

www.adam-i-eva.com
Християнська служба знайомств Адам-і-Єва

www.alldisabled.com
Международное брачное агентство для инвалидов

http://meeting.deafnet.ru/
Сайт глухих і тих, що погано чує, знайомства

http://www.kontakts.kiev.ua/
Сайт знайомств для інвалідів

www.twixes-polina.ru
Сайт «Крок назустріч». Можливість знайомства і розмов для молодих людей з обмеженими фізичними можливостями

http://believe.net.ua/ua/index.html
Життя й проблеми інвалідів: закони, знайомства, творчість

http://www.invalirus.ru/
Сайт інвалідів: знайомства, чат, форум.

http://www.volchat.ru/forum/viewforum.php?f=9
Форум інвалідів

http://paralife.narod.ru/forum/index.htm
Кращі форуми для інвалідів

http://www.inva.salon.dn.ua/
"Салон Донбасса"/ Міжнародна служба знайомств для інвалідів

http://lydix.ru/home.php
Знайомства та форум для людей з обмеженими фізичними можливостями

http://znakomka.rork.ru/
Знайомства для інвалідів

Оновлено 28.05.2015 10:02
 
Лікар радить PDF Друк E-mail
Ти не один - Сторінка здоров'я

Для Миколи Дмитровича Климчука, лікаря з с. Новий Корець (Рівненської області) наче грім серед ясного неба пролунав вирок-рак товстого кишечника, необхідне негайне оперативне втручання. Автор статті пише, як йому вдаюся одужати, адже, на думку Миколи Климчука, причиною цієї важкої недуги є... грибок.

Доказую, що хворий на рак - невірне трактування, це є ураження того чи іншого органа грибком. Дійшов я до такого висновку тому, що мені, лікарю, поставили діагноз "рак товстого кишечника". Такий діагноз поставлений у районній лікарні. Після різних ви­пробувань лікарських препаратів над собою я дійшов до вживання трихополу. Після хаотичного прийняття його протягом декількох тижнів мені стало набагато краще і тут я вперше засумнівавсь у вірусній причині пухлин. Через років 8 порекомендував полікуватись трихополом онкохворому на легені (четверта стадія) і він прожив замість 1,5-2 місяці ще 3,5 року.


Про це я написав у району газету. Після цієї статті звернувся до мене онкохворий на кишечник, який після запропонованого мною лікування прожив ще чотири роки. Я дійшов висновку, що збудник пухлини - це грибок. Можливо, хтось назве це утопією, але я не буду страждати, нас так навчили. Я можу обмінятись думками, дійти до спільних дій з тим професором або іншими науковими працівниками, яким і був поставлений діагноз рак. Вони своїм чи іншим методом вилікувались і прожили б після цього стресу хоч років 15-20, а ті теоретики, яких так навчили і вони хочуть оцінювати практичні факти, я з ними не згідний дружити.
З'являється пухлина, по всьому організму функціонує багато тисяч мікрометастазів. Хочу пояснити на такому прикладі, якщо жінка завагітніла перші 2-3 тижні, ніхто не скаже, що вона вагітна. Це є зачаток (зародиш) і лише через 9 місяців буде дитина, так і в на­шому випадку. Рентген, УЗІ бачать пухлину, великі метастази, а мікрометастази. яких уже тисячі в організмі, їх ніхто не бачить, а вони через певний час, при їх інтенсивному підгодовуванні вуглеводами, дадуть про себе знати. І тоді хворий помирає від тих тисяч мета­стазів, які перекривають роботу того чи іншого органа. Тому ціль моєї методики полягає в тому, щоб в першу чергу знищити оті тисячі метастазів і убити трихомонаду в самій пухлині. В результаті чого пухлина почне пом'якшуватись, зменшуватись і, врешті-решт, стане малою і твердою внаслідок проростання в неї рубцевої тканини.
Моя методика лікування полягає в тому, що хворий повинен лікуватись у вечірній час з 16.00 до 24.00 год., коли грибок розмножується, тоді ми повинні його знищувати: протигрибковими препаратами (метрагіл, метра-нідазол, тинідазол), окисленням усього організму, вживанням часнику, олії, освяченої води та струшуванням усього організму.
Лікування слід розпочати з цілеспрямованого харчування. Перш за все потрібно повністю перейти на кислу їжу: борщ щавлевий, капусняк, розсольник, а якщо борщ зі свіжої капусти або червоного буряка, то з додаванням оцту за смаком. До таких перших страв слід обов'язково додавати м'ясо (свинину, яловичину, телятину, курятину тощо).
Хворий повинен з'їдати не менше однієї головки часнику за день, додаючи більшу частину роздавленого часникодаминмо в перші кислі блюда (п.1), а залишок - з сирим салом (не копченим, не вареним, не смаженим) розміром як 1-3 сірникові коробки.
Окислення організму потрібно десяти в найближчий тиждень різними методами, і тримати на такому рівні протягові усьої кування, щоб кров стала кислою, а не солоною.
Свою методику я обґрунтовую відкриттями:
- канадського мікробіолога Гастона Нессанса;
- доктора медичних наук Тетяни Плетньової;
- біохіміка Тамари Свищевої та інших видатних людей.
Усі дослідження цих науковців фактично зводяться до визнання паразитарної природи пухлин. А всю клініку протікання раку, психічного напруження випробував на собі 20 років тому, вилікувавсь і це лікування рекомендую іншим. Про результати виліковуван­ня пишуть самі хворі в газетах "Порадниця", "Високий замок". "Галицький шлях", "Вільне слово". А листи вдячності отримую з країн колишнього Радянського Союзу. Ізраїлю. США, Португалії та різних областей України і це дає мені наснагу розробляти і розвивати лікування свого методу.

Микола Климчук

Оновлено 26.06.2017 14:48
 


Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

__________________

Відвідування

Flag Counter