Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У вересні відбудеться:
- Бібліотечна акція: «Прочитай книгу про війну»;
- Книжкова виставка «Палітра осіннього читання»;
- Кінопоказ «Шедеври світової літератури на великому екрані»;
- Віртуальна презентація виставки-портрету: «Великий Українець» (155 років від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського (1866— 1934), українського історика, письменника, громадського і політичного діяча).

 

Наші конкурси:

Бібліотека
Історія центральної районної бібліотеки PDF Друк E-mail
Бібліотека - Центральна районна бібліотека

Корецька центральна районна бібліотека заснована в 1940 році. Під час війни робота її була перервана. В 1944 році бібліотека відновила свою діяльність. Фонд її нараховував близько 2 тис. примірників книг. У структурному плані бібліотека складалась з абонементу та невеликого читального залу. Першими організаторами були Лінник М.А., Клеванець Г.І, Матвієнко О.І., Осінська В.С., Бондаренко В.Я.

Оновлено 28.05.2015 09:38
Докладніше...
 
Ресурси PDF Друк E-mail
Бібліотека - Центральна районна бібліотека
11.09.2010 18:35

Р Е С У Р С И

Сьогодні документально-інформаційний масив Корецької централізованої системи публічно-шкільних бібліотек налічує 540 тис. примірників творів друку. Склад фонду універсальний, в т. ч. 62 тис підручників. Послугами бібліотек системи користується 21,4 тис. читачів.
Перелік періодичних видань передплачених Корецькою ЦСПШБ:
Газети
Аргументи і факти
Бульвар Гордона
Вільне слово
Вісник Кореччини
Вісті Рівненщини
Голос України
Добрий господар
За відродження
Истории из жизни
Історія «плюс»
Сільська правда
Сільський вісник
Слово просвіти
Сучасне життя
Урядовий кур’єр
Цветок

Журнали
Бібліотечна планета
Бурда
Всесвіт
Дім, сад, город
JOY
Единственная
Екологічний вісник
Женский журнал
Життя і жінка
Жінка
Колобочок
Колосок
Подружка
Полина
Оновлено 27.04.2017 12:33
 
Послуги PDF Друк E-mail
Бібліотека - Центральна районна бібліотека
11.09.2010 18:37

ДО ПОСЛУГ КОРИСТУВАЧІВ:

 • надання інформації за попереднім замовленням;
 • ресурси мережі Інтернет;
 • пошук різноманітної інформації;
 • реферати, курсові, дипломні роботи;
 • друк інформації на лазерному принтері
 • друк з дискети на принтері;
 • копіювання з дискети на дискету;
 • ксерокопіювання;
 • сканування: текстів, фотографій, малюнків;
 • форматування та редагування текстів;
 • створення друкованої продукції: брошур, буклетів, візиток;
 • книги з різних галузей знань;
 • викладка періодичних видань «Планета періодики»;
 • цікаве  дозвілля.
Оновлено 27.04.2017 12:36
 
Бібліотеки-філіали PDF Друк E-mail
Бібліотека - Бібліотеки - філіали

Публічно-шкільна бібліотека с. Крилів

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Публічно-шкільна бібліотека с. Головниця

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Публічно-шкільна бібліотека с. Копитів

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Публічно-шкільна бібліотека с. Устя

http://ustyabibl.at.ua/

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Публічно-шкільна бібліотека с. Невірків


Бібліотека с.В.Межиричі

Історія бібліотеки с. В. Межиричі складає частину історії села. Палац панів Стоцьких, який побудовано в 1778 році, костел святого Антонія являються архітектурними пам’ятками і свідками історії села. Пани Стоцькі біля свого палацу мали великий ботанічний сад, мали свою домашню бібліотеку, але це все було лише для панської родини.
Лише у 1945 році для жителів села В. Межиричі було відкрито маленьку “хату-читальню”, де збиралась молодь, організовуючи літературні вечори, голосні читання. В 1947 році за досягнуті успіхи в організації культурно-дозвілевих вечорів хату- читальню відзначено Почесною грамотою комітету у справах культурно-освітніх установ УРСР.
За наказом №1 1947 року створена районна бібліотека, завідувачем бібліотекою призначена Нечипоренко Л. Г.
Бібліотека в основному стала центром пропагандистських ідей ленінізму. Створені куточки агітаторів, пропагували матеріали з’їздів КПРС, пленумів, книг марксистсько-ленінської тематики.
В 1952 році було створено дитячу бібліотеку, завідувачем бібліотекою призначено Колованова М.П.
В 1967 році для бібліотек відведено нове приміщення, в якому розміщена була дитяча бібліотека та бібліотека для дорослих. Бібліотека мала читальний абонемент, кімнату книгозбереження. Зав. бібліотекою призначено Джурко Марію Константинівну, зав. дитячою бібліотекою Тишко Аркадія Степановича.
В 1972 році бібліотеку було переміщено в новозбудоване приміщення сільської Ради. Книжковий фонд становив 17,5 тис. прим. книг та брошур.
В 1989 році бібліотеку переміщено в приміщення Будинку культури. Книжковий фонд дитячої бібліотеки був з’єднаний з фондом бібліотеки для дорослих і створена одна сільська публічна бібліотека-філіал з дитячим відділом. До послуг користувачів бібліотеки 20640 примірників книг та брошур. Діє гурток “Умілі руки”, любительський клуб за інтересами “Любистковий подих землі”.
За розпорядженням голови райдержадміністрації в 2003 році в районі створено КДК. Бібліотека стала структурним підрозділом В. Межирицького КДК. До послуг відвідувачів є тренажерний зал, відеозал, ігрова кімната.

e-mail:mezirichi@meta.ua

Публічно-шкільна бібліотека с. Світанок

Діяльність бібліотеки с.Світанок, або як тоді її називали “хата- просвіти”, починається з 1946 року. Для створення бібліотеки книги поступали, як подарунак від жителів села.

Бібліотека розміщена була в хаті священика.
В 1977 році в бібліотечній системі проведено централізацію бібліотек Бібліотека стала культосвітнім центром на селі. Книжконий фонд бібліотеки постійно поповнювався новими книгами, особливо відчутне надходження літератури для дітей.
В 1986 році в селі було закінчено будівництво Будинку кутьтури. В ньому на другому поверсі у двох кімнатах, площею 300м.кв була розміщена сільська бібліотека. Бібліотека збагатилась стелажами, покращила свій інтер’єр.
В 1998 році до книжкового фонду бібліотеки було приєднано книжковий фонд Бранівської сільської бібліотеки.З 1998 по 2001 рік бібліотека переживала кризисний період, коли різко зменшилось надходження нової літератури, періодичних видань.
В 2003 році шкільне відділення бібліотеки переміщено в приміщення публічної бібліотеки.

Бібліотека с. Користь

Користівська бібліотека розпочала свою діяльність в 1953 році, яка знаходилась в хаті Очеретович Ганни, тітки відомого артиста Білорусії Ярослава Євдокимова. Фонд бібліотеки налічував 1980 екз. Основною групою читачів в ті роки була сільська інтелігенція. Книги в бібліотеці розміщувались на саморобних стелажах.
В 1955 році бібліотеку перенесено в приміщення сільської ради.
У 1973 році бібліотеку перенесено в новозбудоване приміщення Будинку культури. Книгозбірня уже обслуговує 1500 читачів з книжковим фондом 11 тис. екз.
У 1980 році бібліотеці присвоєно звання “Бібліотека відмінної роботи”.
В період з 1980-1900 рік до бібліотеки надходило понад 30 назв газет і журналів. Книжковий фонд уже зріс до 10860 книг.
В 2001-2002 роках створений Публічний центр регіональної інформації. Книгозбірня бере активну участь у політичному, соціально-культурному житті села, входить в склад культурно-дозвілевого комплексу. Приділяється значна увага популяризації краєзнавчої літуратури, книг екологічної та правової тематики.

Публічно-шкільна бібліотека с. Богданівка
Діяльність бібліотеки або “хати-читальні” починається з 1947 року. Нараховувалось кілька сотень різноманітних книг, газет, плакатівВ 50-х роках книжконий фонд нараховував до 5 тис. пр. Книги надходили з районної бібліотеки. Періодичні видання підписувала місцева сільська рада.
У 1977 році бібліотека увійшла до централізованої системи бібліотек. Зростає книжковий фонд, збільшується передплата періодичних видань.Фонд становить 10тис. прим. та передплачується понад 20 назв періодичних видань.
З 2002 року бібліотеку реорганізовано у публічно-шкільну. Знаходиться вона у двох приміщеннях. Книжковий фонд становить 14 733 прим., в тому числі 538 підручників. Обслуговує 500 читачів .
Публічно-шкільна бібліотека с. В. Клецька

Великоклецьківська сільська бібліотека розпочала свою роботу в орендному приміщенні Завадського Йосипа Петровича з 1952 року.
У 1964 році бібілотека займала 2 кімнати у новозбудованому приміщенні сільської Ради і стала культурним центром.
У 1970 році бібліотеці присвоєно звання “Бібліотека відмінної роботи”.
У 1977 році бібліотека увійшла у централізовану систему бібліотек району. Значно зростає книжковий фонд, покращується інтер’єр бібліотеки.
У 1980-1990 роках бібліотека досягла найбільшого розвитку. Щорічно надходило понад 800-900 прим. книг, 21 назва періодичних видань.
У 2003 році публічна бібліотека об’єднана з шкільною. Створено єдину публічно-шкільну бібліотеку з книжковим фондом 27601 прим. книг, в т. ч. 2339 підручників. Бібліотека обслуговує 504 читачі і працює у двох приміщеннях.

Публічно-шкільна бібліотека с. Щекичин
В далекому 1947 році була створена “хата-читальня”, яка знаходилась в помешканні репресованого громадянина Гомона Герасима.

На той час нараховувалось близько 1000 екз. книг і біля 70 читачів

В 1985 році бібліотека перейшла в нове приміщення і розміщується в Будинку культури. Книжновий фонд зріс до 16,5 тис. книг.
У 2003 році бібліотеку реорганізовано в публічно-шкільну з єдиним фондом 16736 прим. книг, в т.ч. 1485 підручників

Публічно-шкільна бібліотека с.Ст. Корець
До 1967 року в селі Ст. Корець працювала хата-читальня, підпорядкована колгоспу. Завідуючою читальнею була Краля Тамара Іванівна. Читальня була розміщена в одній маленькій кімнаті і фонд її налічував 683 книги, яким користувалося 200 читачів.
У 1967 році бібліотека перенесена в новозбудоване приміщення. Під бібліотеку відведено 3 кімнати. Бібліотека стала носити назву Старокорецька сільська бібліотека, яка підпорядковувалась Корецькому відділу культури.
Книжковий фонд помітно зростав. Після централізації бібліотека стала одним з філіалів Корецької ЦБС. При бібліотеці створюється літературний клуб “Наша біографія”, який збирає людей різного віку, різних професій, але всіх їх об’єднувала любов до книги.
Бібліотека отримує звання “Бібліотека відмінної роботи”.
Книжковий фонд зростає до 7150 книг, яким користується 500 читачів. Значну увагу бібліотека приділяла краєзнавчій роботі. Весь краєзнавчий матеріал зібраний в 7-и альбомах під назвою “Історія села
У 2003 році відбулася реорганізація. До публічної бібліотеки приєднано шкільну. Створена публічно-шкільна бібліотека з єдиним фондом 11200 книг, в т. ч. 1223 підручників

Публічно-шкільна бібліотека с.Н.Корець

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Перші паростки бібліотечної справи на селі Н.Корець припадають на післявоєнні роки. У 1949-1950 роках почала працювати хата-читальня, яку очолила Неядло Марія Йосипівна. Спочатку нараховувалось 20 читачів. 
З кожним роком необхідність в бібліотеці зростала. Збільшувався книжковий фонд, росло число читачів. Так за 10 років число читачів виросло до 500, а книжковий фонд складав 3000 книг та брошур.
В 70-80 роках книг уже налічувалось 9 тис. примірників, бібліотека передплачувала 17-18 назв періодичних видань.
У 1997-2000 роках зменшується нодходження літератури та фінансування бібліотеки. Іде скорочення одного працівника.
На виконання розпорядження голови облдержадміністрації № 431 від 22.07.2002. року “Про реорганізацію бібліотечної мережі області ” проведено об’єднання шкільної та публічної бібліотеки.
Створено одну публічно-шкільну бібліотеку з книжковим фондом 29856 прим. книг, в т. ч. 6792 підручників, яка обслуговує 1003 читачі.

Публічно-шкільна бібліотека с. Коловерть
На початок 1951 року припадає створення бібліотеки в селі. Першим її працівником була Книш Софія Йосипівна. Книг на той час було не багато. Та з кожним роком фонд сільської бібліотеки поповнювався художніми творами, літературою різної тематики. Зростало і число читачів.
З 1954 року бібліотечний заклад очолила Якимчук Зіна Омельянівна. Бібліотека стала одним із просвітницьких центрів на селі. Книжковий фонд постійно поповнювався новими надходженнями літератури та періодичними виданнями, які регулярно отримувала бібліотека.
В 1977 році бібліотека увійшла в ЦБС як її філіал. Зростає книжковий фонд, який налічує понад 12 тис.прим., бібліотека обслуговує 700 читачів.
З 1991 році бібліотека отримує нове приміщення і розміщується у двох кімнатах з читальним залом В середині 90-х років зменшується надходження книг, періодики. Бібліотеку переведено на 0,25 ставки оплати праці.
У 2003 році бібліотеку було реорганізовано в публічно-шкільну з книжковим фондом 12285 прим.книг в т.ч. 2485 підручників. Біліотека поєднує функції публічної та шкільної, працює в двох приміщеннях.
Публічно-шкільна бібліотека с. Іванівка
Бібліотека розпочала свою роботу у 1951 році в комплексі “клуб – бібліотека ”, яка розміщувалась у дядьківській хаті. Бібліотека поповнювалась книгами, які приносила молодь села. Книг було не багато. З бібліотечних меблів були тільки книжковий шкаф, стіл та лавка. У 1955 році клуб- бібліотека розмістилася в новому приміщенні. 
З 1958 року “клуб – бібліотеку” очолює Процюк Ніна Григорівна. Активно велась дозвілева робота серед читачів-молоді.
З 1961 року по 1987 рік в бібліотеці працювали: Марчук Ніна Юхимівна, Кравчук Марія Степанівна, Мельничук Тетяна Іванівна, Процюк Наталія Миколаївна.
В 1961 році “клуб – бібліотека ” роз’єднується і веде свою роботу як сільська бібліотека, підпорядкована Корецькій районній бібліотеці.  
В 1977 році бібліотека стала філіалом Корецької ЦБС. Книжковий фонд зростає до 9 тис. книг.
У 2002 році бібліотеку реорганізовано в публічно-шкільну. Книжковий фонд налічує 9596 прим. в т. ч. 1055 підручників

Публічно-шкільна бібліотека с. Харалуг
Бібліотека була заснована в 1949 році як хата-читальня з мізерною кількістю книг.
Після централізації бібліотека стала одним із філіалів Корецької ЦБС. Книжковий фонд налічував 3154 книг і брошур, читачів 360.
До 1988 року бібліотека знаходилась у пристосованому приміщенні. А з 1988 року переходить у новозбудоване окреме приміщення.
У 2003 році бібліотеку реорганізовано у публічно-шкільну. Після об’єднання фонд бібліотеки становить 9409 прим., в т. ч. 1447 підручників. Бібліотека обслуговує 390 читачів, з них 59 – дітей.

Бібліотека с. Жадківка
“Хата-читальня” – так звалась перша бібліотека. Підпорядкована була місцевому колгоспу. На той час літератури в читальні було зовсім мало, та з кожним роком фонд поповнювався. Уже в 50-х роках він налічував понад 2,5 тис. книг. Згодом бібліотека перемістилась у нове приміщення сільської Ради, де було виділено під бібліотеку 3 кімнати.
З 1986 року завідує бібліотекою Коробка Валентина Семенівна. Книгозбірня переходить у підпорядкування відділу культури і стала носити назву Жадківська сільська бібліотека. Зростав книжковий фонд, до бібліотеки йшли читачі. Основною категорією читачів була сільська інтелігенція та учні. Бібліотека завжди була в центрі суспільного життя села..
З 1977 році бібліотека входить в Корецьку ЦБС. Збільшується книжковий фонд, і становить 6564 екземпляри книг, надходить понад 20 назв періодичних видань. Бібліотека отримує звання “Бібліотека відмінної роботи”.
З 1995 року бібліотеку очолює Федорчук Марія Федорівна. Бібліотека обслуговує 500 читачів, до їх послуг 7510 книг

Бібліотека с. Залізниця

Бібліотека була створена у 1953 році. Книжковий фонд налічував всього 600 екз.книг.
З 1957 року зав. бібліотекою працювала Якимчук Людмила Петрівна. Знаходилась книгозбірня в маленькій хатинці.
В 1987 році бібліотека переходить в новозбудоване приміщення Будинку культури і розміщується на другому поверсі. Бібліотечний фонд налічує уже 11188 екз. книг.

Публічно-шкільна бібліотека с. Весняне

Перша бібліотека в селі створювалась в 1947 році, як “хата-читальня”. Бібліотека поповнювалась книгами, та подарованих від односельців.

В 1977 році книгозбірня входить в єдину централізовану бібліотечну систему. Число читачів зростає, бібліотека обслуговує понад 700 читачів.
З 1990 по 2000рік бібліотека переживала кризисний період, різко скоротилось надходження книг, відсутні кошти на передплату періодичних видань. До бібліотеки надходять лише 2-3 назви періодики.
В 2003 році бібліотека реорганізована в публічно-шкільну бібліотеку з єдиним книжковим фондом 17847 прим., в т. ч. 1507 підручників. Книгозбірня працює в 2-х приміщеннях, поєднуючи функції публічної і шкільної.

Публічно-шкільна бібліотека с.Даничів
Бібліотеку було створено у 1952 році і розміщувалась в приміщенні сільського клубу. Фонд бібліотеки становив близько 1000 книг.
В 1977 році відбулася централізація бібліотек. Бібліотека стає філіалом Корецької ЦБС. Збільшується надходження літератури. Бібліотека стає ідеологічним центром на селі. З 1989 року бібліотеку очолює Омельчук Віра Адамівна.
З 1990 по 2000 рр. бібліотека переживала кризисний період.
З 1 січня 2003 року сільська бібліотека об’єднується з шкільною. Створяється одна публічно- шкільна бібліотека з книжковим фондом 11602 прим. книг, в т. ч. 1392 підручників, і працює в одному приміщенні публічної бібліотеки.

Публічно-шкільна бібліотека с.Сапожин
Бібліотека розпочала свою роботу в 1953 році. Першим бібліотекарем була Кальчук Антоніна Дмитрівна. Бібліотека знаходилася в приміщенні клубу і займала одну кімнату. Книг спочаику було небагато. Але поступово бібліотека збагачувалась літературою, покращувалась матеріальна база. Багато книг дарували односельці.
З 1973 по 1976 року в бібліотеці працювали: Самолюк Антоніна, Довгополюк Емілія Петрівна. В 1977 році після централізації бібліотека стала філіалом № 43 Корецької ЦБС.
Покращилось комплектування книжкового фонду, який становив уже 6420 прим. книг. Бібліотека обслуговувала 400 читачів.
В 1980 році бібліотека перенесена в приміщення школи.
З 1997-2000 р. зменшується надходження літератури, періодичних видань. Бібліотека переведена на 0,25 ставки оплати праці. З 1 січня 2003 року на виконання Розпорядження районної державної адміністрації бібліотека об’єдналась з шкільною в публічно-шкільну з єдиним книжковим фондом 11198прим. книг, в т. ч. 2530 підручників. Публічно-шкільна бібліотека працює в школі і створює всі можливості в забезпеченні навчального процесу, враховуючи специфіку роботи школи.

Публічно-шкільна бібліотека с. Сторожів
Дата створення бібліотеки припадає на 1968 рік. Люди активно цікавились літературою, яка була в бібліотеці, хоч книг в книгозбірні було на той час небагато. Але поступово фонд поповнився художніми творами, літературою різної тематики. Збільшилась кількість читачів. На початок 70-х років бібліотека уже обслуговувала 400 читачів.
З 1973 року бібліотекою завідувала Павлюк Марія Федорівна. З часом бібліотека збагачується і матеріально.
В 1977 році бібліотека стає філіалом Корецької ЦБС. Покращується комплектування. Щорічно бібліотека одержувала понад 300-400 книг. Передплачує 15 назв періодичних видань. Книгозбірня стає просвітницьким центром на
В 90-х роках бібліотека переживає кризисний період. Різко зменшується надходження книг та періодики. Бібліотека переведена на неповний робочий тиждень.
З 2002 року бібліотеку реорганізовано в публічно-шкільну шляхом злиття єдиного книжковогофонду. Книжковий фонд нараховує 9162 прим. книг, в т. ч. 917 підручників. Обслуговує 500 читачів. Поступово запроваджуються платні послуги, які використовуються на поповнення книжкового фонду та господарські роботи приміщення. Книгозбірня сприяє підвищенню позитивного іміджу своєї установи.

Бібліотека с.Бриків
В 1947 році в селі Бриків організована “хата-читальня”. Книжковий фонд був невеликий, кілька сот книг. Працювала бібліотекарем Новак Ольга.
В кінці 50-х років “хату-читальню” перейменовано на бібліотеку і перенесено в інше приміщення. Книги отримували з районної бібліотеки. Зростало число читачів, які звертались до бібліотеки за різною літературою.
З 1965 року бібліотеку очолює Тарасюк Марія Адамівна, яка 36 років трудилась на бібліотечній ниві.
Книжковий фонд зростав, і становив уже 5 тис екземплярів, обслуговувала бібліотека понад 500 читачів.
В 1975 році перенесено бібліотеку в нове приміщення сільської Ради, де під бібліотеку відведено 2 кімнати.
В 1974 році бібліотека входить в єдину централізовану систему району. Значно покращується комплектування книжкового фонду. Основою роботи бібліотеки стає читач та задоволення його запитів. Бібліотека користується МБА та добірками книг з районної бібліотеки.
В 1978 році бібліотеці присвоєно звання “Бібліотека відмінної роботи”. Книгозбірня стає помічником партійної організації в ідеологічній роботі. Пропагує літературу ленінської тематики, партійних з’їздів та пленумів.
З 2000 року бібліотеку очолює Семенюк Галина Володимирівна. Бібліотекою користується 400 читачів, до їх послуг 6500 книг різної тематики.

Річецька публічно-шкільна бібліотека

Перша бібліотека відкрита в 1947 році як “хата-читальня”, якою завідувала Мендалюк Тетяна Андріївна. Книжковий фонд її був невеликій. Але з часом він збільшився.
З 1961 року бібліотеку очолювала Мендалюк Поліна Євдовимівна, яка мала більше 35 років бібліотечного стажу. Зростав книжковий фонд за рахунок науково-популярної та художньої літератури. В 1977 році бібліотека стала філіалом № 38 Корецької ЦБС. А в 1978 році бібліотека отримала звання “Бібліотека відміної роботи”. Покращується обслуговування на виробничих ділянках. В цей час бібліотекою користується уже 500 читачів.
В 1990 році бібліотека переведена в приміщення контори колгоспу. Книгозбірня була одна з кращих в районі. З 1997 року бібліотеку очолює Гичун Ніна Миколаївна. Обмеження асигнувань призвело до зменшення надходжень літератури, періодичних видань, призвело до кризисного стану.
Бібліотека переведена на неповний робочий час на 0,5 ставки оплати праці. Але бібліотека залучає додаткові кошти для виживання. Поступово запроваджуються платні постуги, бібліотека прагне задовільнити запити користувачів.
В 2003 році бібліотека реорганізована в публічно-шкільну бібліотеку з єдиним книжковим фондом 19295 прим., в т. ч. 1278 підручників. В її роботі відбулися певні зміни, з’явились нові обов’язки. Бібліотека поєднує функції публічної та сільської; використовується приміщення обох бібліотек.
Публічно-шкільна бібліотека с. Морозівка
Бібліотека розпочала свою роботу в 1947 році як “хата-читальня”, якою завідувала Капшук Софія Савівна. Фонд її нараховував всього 450 прим. книг і брошур. Література в основному була військово-патріотичної тематики. А читачами бібліотеки було 120 сільських жителів.
З 1950 року по 1958 рік зав. бібліотекою працювала Гаврилейко Ганна Василівна. В 1952 році було збудовано сільський клуб, куди перенесена бібліотека, де і знаходиться по даний час.
З 1960 по 1968 рр. очолює бібліотеку Соломчук Ніна Павлівна. Поступово зростав книжковий фонд, що становив в цей період уже 8420 прим. книг. Бібліотека обслуговувала уже 350 читачів.
В 1977 році сільська бібліотека об’єднана в Корецьку ЦБС. Покращується матеріальня база бібліотеки: книгозбірня отримала магнітофон, діапроектор, які використовувала під час проведення масових заходів.
Значно зростає книжковий фонд. Бібліотека отримувала щорічно 700-800 книг; передплачувала 17 назв періодичних видань
Покращилось обслуговування працівників та спеціалістів сільського господарства. З 1983 року зав. бібліотекою призначено Хіміч Фаїну Володимирівну. В 2002 році бібліотека реорганізована в публічно-шкільну з єдиним книжковим фондом 34245 прим. книг в т. ч. 1600 підручників.
Бібліотека стала інформаційним центром по забезпеченню навчально-виховного процесу. Бібліотека працює в 2-х приміщеннях. Обслуговує 500 читачів. Входить в склад культурно-дозвілевого комплексу.

Публічно-шкільна бібліотека с.Самостріли
Бібліотека утворилась в 1937 році. Це була “хата-читальня”. Приміщення знаходилось на окраїні села, незручному читачам. В період Великої Вітчизняної війни бібліотека була зруйнована повністю. Після війни бібліотека відновилась і була розміщена в клубі.
А з 1954 року бібліотеку очолила Ромчук Людмила Петрівна, яка працювала на бібліотечній посаді 38 років. Бібліотечний фонд нараховував всього 1500 екз. книг. Розміщувалась в двох кімнатах. Але поступово бібліотечний фонд збільшився. Книги надходили з районної бібліотеки.
В 1969 році бібліотека перейшла в новозбудоване приміщення Будинку культури.
В 1977 році відбулася централізація бібліотечної системи району. Бібліотека ввійшла в систему, як її філіал і стала культурним центром на селі.
В 2002 році відбулася реорганізація. Шкільну бібліотеку з книжковим фондом приєднано до публічної бібліотеки з підпорядкуванням районному відділу культури. Створено єдину публічно-шкільну бібліотеку з книжковим фондом 16500 прим. книг в т. ч. 1000 підручників. Бібліотека входить в склад КДК, що сприяє розвитку бібліотеки.

Публічно-шкільна бібліотека с.Гвіздів
Бібліотека с.Гвіздів функціонує з 1947р. Розміщувалась вона в пристосованому приміщенні. Першим працівником був Сарков І.О. Книжковий фонд бібліотеки становив всього 730 екз. книг, а користувались бібліотекою 40 читачів, в основному це була інтелігенція села.
В 1948-1949 рр. в бібліотеці працював Устименко І.С. Фонд бібліотеки постійно поповнювався і становив уже 970 книг.
З 1954 року бібліотеку очолювала Поліщук Раїса Павлівна, яка працювала 26 років. Книжковий фонд постійно зростав і становив 2300 екз., користується бібліотекою 200 читачів.
У 1955 році бібліотека перенесена в приміщення клубу.
В 2002 році проведено об’єднання публічної бібліотеки з шкільною. Створена публічно-шкільна бібліотека з книжковим фондом 12350 прим. книг, в т. ч. 2955 підручників.
Бібліотека обслуговує 500 читачів, з них 153 учнів. Працює в двох приміщеннях, поєднуючи функції публічної та шкільної бібліотеки.
В 2004 році бібліотека покращує свою матеріальну базу, переходить в краще приміщення.

Публічно-шкільна бібліотека с.Черниця
Перша “хата-читальня” в с. Черниця була створена в 1937 році. Приміщення знаходилося в центрі села, зручне для користування відвідувачів.
В період Великої Вітчизняної війни бібліотека була зруйнована. Але після війни поступово відновлювалась.
З 1953 року зав. бібліотекою була Браценюк Марія Іванівна. Бібліотека в ці роки була розміщена в школі. Книжковий фонд бібліотеки поступово збільшувався. На той час книжковий фонд нараховував 3720 прим. З 1971 року бібліотека займала 2 кімнати: дитяча та читальний зал. Значно зростає книжновий фонд, покращилась матеріальна база. Щороку в бібліотеку надходило 500 прим. книг, 14 назв періодичних видань.
Гірші часи для бібліотеки настали у 1998-2000 р. Бібліотека отримувала по 5-6 прим. книг, 1-2 назви періодичних видань в рік. Бібліотека переведена на неповний робочий тиждень.
На виконання розпорядження голови облдержадміністрації № 431 від 22.07.02 року “Про реорганізацію бібліотечної мережі області” бібліотеку реорганізовано в публічно-шкільну. Бібліотека працює в шкільному приміщенні, обслуговує 500 читачів. До їх послуч 11335 книг, в т. ч. 2078 підручників.

Оновлено 08.02.2018 12:34
 


Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Відоме всім слово „паспорт” запозичене з французької мови , що означає „прохід” і „гавань”. Первісно воно означало дозвіл на відплиття. Паспорт засвідчував, кому належить корабель, в якому місті проживає його господар – адже в південних морях було багато розбійників, яких італійці називали корсарами, а греки – піратами. Паспорт і мав засвідчити, що судном володіє добропорядна людина, яка ніякої шкоди мирним жителям міста не завдасть.

Відвідування

Flag Counter