Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У вересні відбудеться:
- Бібліотечна акція: «Прочитай книгу про війну»;
- Книжкова виставка «Палітра осіннього читання»;
- Кінопоказ «Шедеври світової літератури на великому екрані»;
- Віртуальна презентація виставки-портрету: «Великий Українець» (155 років від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського (1866— 1934), українського історика, письменника, громадського і політичного діяча).

 

Наші конкурси:

Влада інформуєЦентр обслуговування громадян електронною інформацією (ЦОГ ЕІ) PDF Друк E-mail
Кореччина - Влада інформує
02.06.2016 13:29
Центр обслуговування громадян електронною інформацією (ЦОГ ЕІ) Корецької центральної районної бібліотеки
Публічна бібліотека - центр доступу до електронного урядування.
Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24 грудня 2015 року, № 911-VIII окреслено наступне завдання для бібліотек: «побудову нової моделі надання послуг бібліотеками, розширення переліку послуг з організації дозвілля населення з використанням новітніх технологій; створення на базі бібліотек державної та комунальної власності центрів обслуговування громадян, основним завданням яких є задоволення потреб громадян у публічній інформації, забезпечення їх доступу до державних та регіональних електронних інформаційних ресурсів, надання консультативних послуг з питань електронного оформлення звернень до органів державної влади».
Оновлено 02.03.2017 14:23
Докладніше...
 
Послуги бібліотеки для ВПО PDF Друк E-mail
Кореччина - Влада інформує

Наказ Міністерства культури України від 18.09.2014 р. № 773. " Про реалізацію проекту " Бібліотеки як центри підтримки громади в умовах воєнної загрози: робота з внутрішньо переміщеними особами " "
Корецька центральна районна бібліотека надає послуги з бібліотечно – інформаційного забезпечення внутрішньо переміщених осіб (ВПО):
•    отримання книг та періодичних видань;
•    ксерокопіювання та сканування документів;
•    використання комп’ютера та Інтернету в бібліотеці;
•    спілкування в соціальних мережах;
•    отримання інформації про події в країні;
•    дистанційне навчання у вищих та середніх навчальних закладах;
•    соціокультурні заходи, націлені на психологічну адаптацію ВПО;
•    тренінги, консультації щодо ресурсів для ВПО у даній місцевості;
•    допомога з отриманням документів;
•    допомога перереєструватися на отримання соціальних виплат;
•    допомога з отриманням роботи.

У ЦРБ діють:
•    Центр регіональної інформації, що надає вільний доступ населенню до інформаційних ресурсів місцевого самоврядування: законодавчих, нормативних, статистичних, економічних матеріалів.
•    ПДГ (пункт  доступу громадян до офіційної інформації), де користувачі бібліотеки мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес.
•    Інтернет-центр з вільним доступом до Інтернету, який дає можливість покращити доступ населення до інформації. До послуг користувачів: п’ять робочих місць з доступом до Інтернет; індивідуальні консультації для всіх, хто потребує допомоги спеціаліста при роботі в Інтернет; запис отриманої інформації на електронні носії.
•    Ви зможете скористатися довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки (алфавітний та систематичний каталоги; картотеки: краєзнавча, законодавчих актів, письменників-лауреатів, персоналій, предметна та систематична картотека статей; енциклопедії; довідники; словники).

Оновлено 28.05.2015 11:33
 
Електронне урядування в бібліотеці PDF Друк E-mail
Кореччина - Влада інформує

Все більшу цікавість у українців різного віку викликають можливості, які надає мережа Інтернет. Аби зробити більш доступною інформацію про електронні послуги національного та регіонального рівнів, використовуючи ресурси сучасно обладнаних публічних бібліотек, навчити людей користуватися ними, отримувати необхідні адміністративні послуги у новому форматі, в області діє проект „Публічні бібліотеки – мости до електронного урядуванняЗавдяки новітнім технологіям наша бібліотека пропонує адміністративні послуги в новому форматі. Скористатися ними можна через інтернет. Завдяки технологіям е-урядування кожен громадян України має можливість здійснювати платежі за допомогою Інтернет чи мобільного банкінгу; замовити авіа, автобусний чи залізничний квиток; здійснити пошук роботи чи запропонувати вакансію на веб-сайтах із працевлаштування; заповнити в онлайн-режимі Декларацію про майновий стан і доходи; здати електронну звітність; оплатити покупку, послуги комунальних служб, зв’язку чи навчання; перевірити наявність власної земельної ділянки в Національній кадастровій системі; стати учасником електронних торгів; здійснити онлайн-реєстрацію на здачу ЗНО, подати документи на вступ до вищих навчальних закладів; дистанційно навчатися чи працювати.Люди мають можливість прийти в бібліотеку і отримати необхідну інформацію, консультації від бібліотекарів як правильно знайти, як правильно заповнити поля.

Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади, який діє у районній книгозбірні, запрошує відвідувачів максимально долучитися до спілкування з органами влади для отримання необхідної інформації, а основне – для отримання адміністративних послуг.

 

Оновлено 28.05.2015 11:33
 
Пункт доступу громадян (ПДГ) до інформації органів державної влади PDF Друк E-mail
Кореччина - Влада інформує

В Корецькій центральній районній бібліотеці читачам надається новий вид послуг - Пункт доступу громадян (ПДГ) - це інформаційний центр, відкритий у бібліотеці, де громадяни мають можливість отримати інформацію Органів Державної Влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес.

Докладніше...
 


Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

__________________

Відвідування

Flag Counter