Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
м.Корець вул.Київська 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
Бібліотечний калейдоскоп

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У квітні відбудеться:
- «Великодні мотиви» - виставка-інсталяція;
- Мульткалейдоскоп «Весела мандрівка по казках – мульт-фільмах» до Дня мультфільмів в рамках бібліотечного кіно-театру;
- Віртуальна подорож «Космос розкриває таємниці» до Міжнародного дня польоту людини в космос;
- Відеоекскурс «Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять.» до річниці аварії  на Чорнобильській АЕС;       
- «Чорнобиль – чорний спомин, вічний біль» - вечір пам’яті.
Сторінка здоров'я
Лікар радить PDF Друк E-mail
Ти не один - Сторінка здоров'я

Для Миколи Дмитровича Климчука, лікаря з с. Новий Корець (Рівненської області) наче грім серед ясного неба пролунав вирок-рак товстого кишечника, необхідне негайне оперативне втручання. Автор статті пише, як йому вдаюся одужати, адже, на думку Миколи Климчука, причиною цієї важкої недуги є... грибок.

Доказую, що хворий на рак - невірне трактування, це є ураження того чи іншого органа грибком. Дійшов я до такого висновку тому, що мені, лікарю, поставили діагноз "рак товстого кишечника". Такий діагноз поставлений у районній лікарні. Після різних ви­пробувань лікарських препаратів над собою я дійшов до вживання трихополу. Після хаотичного прийняття його протягом декількох тижнів мені стало набагато краще і тут я вперше засумнівавсь у вірусній причині пухлин. Через років 8 порекомендував полікуватись трихополом онкохворому на легені (четверта стадія) і він прожив замість 1,5-2 місяці ще 3,5 року.

Оновлено 28.05.2015 09:59
Докладніше...
 
Реабілітація (Україна) PDF Друк E-mail
Ти не один - Сторінка здоров'я

Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України http://ukrmedcenter.kar.net/rehabilitation_ua.html
Захворювання, які лікуються в Центрі: органічні пре- і перинатальні ураження нервової системи; ДЦП; наслідки нейроінфекцій, постнатальних гострих порушень мозкового кровообігу, травматичних ушкоджень головного, спинного мозку та периферичної нервової системи; залишкові явища після нейрохірургічних операцій, які вимагають реабілітаційного лікування; епілепсія та епілептичні синдроми; спадково-дегенеративні хвороби нервової системи; захворювання та вади нервової системи та опорно-рухового апарату, які підлягають нейроортопедичній корекції.

Міжнародна клініка реабілітації www.reha.lviv.ua/index.php?id=1&L=1
Сайт Міжнародної клініки відновного лікування (м. Трускавець) та Реабілітаційного центру „Еліта” (м. Львів), які займаються лікуванням пацієнтів з ДЦП за системою інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації – методикою проф. В.І.Козявкіна

Оновлено 28.05.2015 09:59
Докладніше...
 
Реабілітація (Росія) PDF Друк E-mail
Ти не один - Сторінка здоров'я

Центр лікувальної педагогіки (м. Москва) http://www.ccp.org.ru
Центр лікувальної педагогіки - недержавна суспільна організація, створена для надання допомоги дітям з порушеннями психічного та мовленнєвого розвитку, перш за все тим, хто не може отримати адекватної допомоги в існуючих державних закладах.

Санкт-Петербурзький Інститут раннього втручання www.eii.ru
Заклад підвищення кваліфікації, який готує міждисциплінарні команди для роботи в службах раннього втручання. На сайті розміщена інформація про програми допомоги родині, освітні програми і проекти, а також матеріали з прав дитини, словник термінів, матеріали конгресів і конференцій.

Центр для дітей з синдромом Дауна "Даунсайд Ап" (м. Москва) www.downsideup.org
Сайт містить як інформацію про діяльність Центру, так і загальні відомості про синдром Дауна, принципи і методи корекційної роботи з дітьми з синдромом Дауна, посилання на інші організації та сайти.

Оновлено 28.05.2015 09:59
Докладніше...
 


Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фото етюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

__________________

Відвідування

Flag Counter