Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У червні відбудеться:
Книжкова виставка «Літні промінці на книжковій сторінці!;
Віртуальний еко-круїз «Чарівність рідної землі»;
Віртуальна презентація творчості В. Шкляра «Світогляд душі Василя Шкляра» (до 70-річчя від д.н. письменника);
Презентація / онлайн/ виставки – спогаду « Суворі сторінки великого подвигу»;
Презентація виставки-огляду «Закон нашого життя» (до Дня Конституції).

 

Сторінка здоров'я
Лікар радить PDF Друк E-mail
Ти не один - Сторінка здоров'я

Для Миколи Дмитровича Климчука, лікаря з с. Новий Корець (Рівненської області) наче грім серед ясного неба пролунав вирок-рак товстого кишечника, необхідне негайне оперативне втручання. Автор статті пише, як йому вдаюся одужати, адже, на думку Миколи Климчука, причиною цієї важкої недуги є... грибок.

Доказую, що хворий на рак - невірне трактування, це є ураження того чи іншого органа грибком. Дійшов я до такого висновку тому, що мені, лікарю, поставили діагноз "рак товстого кишечника". Такий діагноз поставлений у районній лікарні. Після різних ви­пробувань лікарських препаратів над собою я дійшов до вживання трихополу. Після хаотичного прийняття його протягом декількох тижнів мені стало набагато краще і тут я вперше засумнівавсь у вірусній причині пухлин. Через років 8 порекомендував полікуватись трихополом онкохворому на легені (четверта стадія) і він прожив замість 1,5-2 місяці ще 3,5 року.


Про це я написав у району газету. Після цієї статті звернувся до мене онкохворий на кишечник, який після запропонованого мною лікування прожив ще чотири роки. Я дійшов висновку, що збудник пухлини - це грибок. Можливо, хтось назве це утопією, але я не буду страждати, нас так навчили. Я можу обмінятись думками, дійти до спільних дій з тим професором або іншими науковими працівниками, яким і був поставлений діагноз рак. Вони своїм чи іншим методом вилікувались і прожили б після цього стресу хоч років 15-20, а ті теоретики, яких так навчили і вони хочуть оцінювати практичні факти, я з ними не згідний дружити.
З'являється пухлина, по всьому організму функціонує багато тисяч мікрометастазів. Хочу пояснити на такому прикладі, якщо жінка завагітніла перші 2-3 тижні, ніхто не скаже, що вона вагітна. Це є зачаток (зародиш) і лише через 9 місяців буде дитина, так і в на­шому випадку. Рентген, УЗІ бачать пухлину, великі метастази, а мікрометастази. яких уже тисячі в організмі, їх ніхто не бачить, а вони через певний час, при їх інтенсивному підгодовуванні вуглеводами, дадуть про себе знати. І тоді хворий помирає від тих тисяч мета­стазів, які перекривають роботу того чи іншого органа. Тому ціль моєї методики полягає в тому, щоб в першу чергу знищити оті тисячі метастазів і убити трихомонаду в самій пухлині. В результаті чого пухлина почне пом'якшуватись, зменшуватись і, врешті-решт, стане малою і твердою внаслідок проростання в неї рубцевої тканини.
Моя методика лікування полягає в тому, що хворий повинен лікуватись у вечірній час з 16.00 до 24.00 год., коли грибок розмножується, тоді ми повинні його знищувати: протигрибковими препаратами (метрагіл, метра-нідазол, тинідазол), окисленням усього організму, вживанням часнику, олії, освяченої води та струшуванням усього організму.
Лікування слід розпочати з цілеспрямованого харчування. Перш за все потрібно повністю перейти на кислу їжу: борщ щавлевий, капусняк, розсольник, а якщо борщ зі свіжої капусти або червоного буряка, то з додаванням оцту за смаком. До таких перших страв слід обов'язково додавати м'ясо (свинину, яловичину, телятину, курятину тощо).
Хворий повинен з'їдати не менше однієї головки часнику за день, додаючи більшу частину роздавленого часникодаминмо в перші кислі блюда (п.1), а залишок - з сирим салом (не копченим, не вареним, не смаженим) розміром як 1-3 сірникові коробки.
Окислення організму потрібно десяти в найближчий тиждень різними методами, і тримати на такому рівні протягові усьої кування, щоб кров стала кислою, а не солоною.
Свою методику я обґрунтовую відкриттями:
- канадського мікробіолога Гастона Нессанса;
- доктора медичних наук Тетяни Плетньової;
- біохіміка Тамари Свищевої та інших видатних людей.
Усі дослідження цих науковців фактично зводяться до визнання паразитарної природи пухлин. А всю клініку протікання раку, психічного напруження випробував на собі 20 років тому, вилікувавсь і це лікування рекомендую іншим. Про результати виліковуван­ня пишуть самі хворі в газетах "Порадниця", "Високий замок". "Галицький шлях", "Вільне слово". А листи вдячності отримую з країн колишнього Радянського Союзу. Ізраїлю. США, Португалії та різних областей України і це дає мені наснагу розробляти і розвивати лікування свого методу.

Микола Климчук

Оновлено 26.06.2017 14:48
 
Реабілітація (Україна) PDF Друк E-mail
Ти не один - Сторінка здоров'я

Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України http://ukrmedcenter.kar.net/rehabilitation_ua.html
Захворювання, які лікуються в Центрі: органічні пре- і перинатальні ураження нервової системи; ДЦП; наслідки нейроінфекцій, постнатальних гострих порушень мозкового кровообігу, травматичних ушкоджень головного, спинного мозку та периферичної нервової системи; залишкові явища після нейрохірургічних операцій, які вимагають реабілітаційного лікування; епілепсія та епілептичні синдроми; спадково-дегенеративні хвороби нервової системи; захворювання та вади нервової системи та опорно-рухового апарату, які підлягають нейроортопедичній корекції.

Міжнародна клініка реабілітації www.reha.lviv.ua/index.php?id=1&L=1
Сайт Міжнародної клініки відновного лікування (м. Трускавець) та Реабілітаційного центру „Еліта” (м. Львів), які займаються лікуванням пацієнтів з ДЦП за системою інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації – методикою проф. В.І.Козявкіна

Оновлено 26.06.2017 14:47
Докладніше...
 
Реабілітація (Росія) PDF Друк E-mail
Ти не один - Сторінка здоров'я

Центр лікувальної педагогіки (м. Москва) http://www.ccp.org.ru
Центр лікувальної педагогіки - недержавна суспільна організація, створена для надання допомоги дітям з порушеннями психічного та мовленнєвого розвитку, перш за все тим, хто не може отримати адекватної допомоги в існуючих державних закладах.

Санкт-Петербурзький Інститут раннього втручання www.eii.ru
Заклад підвищення кваліфікації, який готує міждисциплінарні команди для роботи в службах раннього втручання. На сайті розміщена інформація про програми допомоги родині, освітні програми і проекти, а також матеріали з прав дитини, словник термінів, матеріали конгресів і конференцій.

Центр для дітей з синдромом Дауна "Даунсайд Ап" (м. Москва) www.downsideup.org
Сайт містить як інформацію про діяльність Центру, так і загальні відомості про синдром Дауна, принципи і методи корекційної роботи з дітьми з синдромом Дауна, посилання на інші організації та сайти.

Оновлено 28.05.2015 09:59
Докладніше...
 


Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

__________________

Відвідування

Flag Counter