Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У червні відбудеться:
Книжкова виставка «Літні промінці на книжковій сторінці!;
Віртуальний еко-круїз «Чарівність рідної землі»;
Віртуальна презентація творчості В. Шкляра «Світогляд душі Василя Шкляра» (до 70-річчя від д.н. письменника);
Презентація / онлайн/ виставки – спогаду « Суворі сторінки великого подвигу»;
Презентація виставки-огляду «Закон нашого життя» (до Дня Конституції).

 

Шлях до себе

Дивись „Інва.net” http://libr.rv.ua/index.php?name=Files&op=showcat&cid=1Без доброти душа – то є безкрила птиця. PDF Друк E-mail
Ти не один - Шлях до себе
18.11.2015 12:50

Є люди, які подібні до сонця, притягають до себе інших людей. А секрет магнетизму, напевне, у людяності, щирості та чуйності.Таким є  Юрій Бурба, який живе поряд з нами в місті Корці по пр. Коновальця. Доля відняла у нього можливість вільного пересування через хворобу (церебральний параліч), але невгамовне, сильне бажання жити , дає йому сили переборювати щоденні негаразди.    Йому вісімнадцять і він є активним читачем дитячої бібліотеки, любить читати класику і періодику, патріотизм і політику, техніку і природу. Працівники бібліотеки носять книги додому і при відвідинах Юра вражає своєю комунікабельністю і розумінням.  В нього немає злоби , в нього є бажання , щоб ми всі були милосердними, добрими, бо саме це врятує наші душі, нашу планету Земля.Найелементарніше, що ми можемо Юрію подарувати, це живе спілкування.В Юрія є мрія – комп`ютер, через який він зможе  сидячи переписуватися з своїми однолітками в соціальних мережах,вільно користуватися інформаційним простором, малювати, переглядати мультфільми та кінофільми, віртуально подорожувати країнами світу,спілкуватися через «Скайп», користуватися корисними ресурсами Інтернету. Біда Юри повинна стати нашою спільною бідою. Хто винний, що держава не може забезпечити достойними зарплатами та пенсіями. І цей перелік можна було б продовжувати до безкінечності.  І нема на те ніякої ради. Вона переклала дефіцит своєї опіки на благодійників… яких повинні знайти самі, кому потрібна допомога.Ми вже зверталися до керівників нашого району, але результат дорівнює нулю. Отож, ми звертаємося до всіх небайдужих людей. Допомогти  максимально адаптуватися йому в оточуючому світі, вказати шляхи до самореалізації.  Люди добрі , не обходьмо стороною тих, хто потребує нашої уваги. Озирнімось довкола, і якщо поруч з нами живе людина, якій не доступні радощі земного життя,не лишаймо її, подаруймо їй елементарне – його мрію. Для цього потрібні кошти . Залишаємо реквізити карти ПриватБанку 4149  6258  0835  2718, та номер для довідок  0975923406.

Колектив Корецької районної бібліотеки для дітей.

 
«Корисні сайти для вільного часу» PDF Друк E-mail
Ти не один - Шлях до себе

 

«Корисні сайти для вільного часу»

Астрологічний журнал "Місячний календар" http://www.moygoroskop.com/ - Щоденний гороскоп, гороскоп сумісності, місячний календар, астро-дієта, косметологія, здоров'я. Статті.

Віртуальні українські листівки http://www.postcard-ua.com/ - Електронні листівки на кожен день і до свят.

Всеукраїнський портал про тварин http://zoohall.com.ua/- Всеукраїнський портал про тварин: журнали "Твій собака" та "Твій кіт", авторські статті, анонси республіканських та міжнародних виставок, розділи мисливства та рибальства, інформація про виробників товарів та спеціалізовані магазини.

Газета вільної молоді "Молодіжна правда" http://www.mpravda.com/ - Незалежне видання, що висвітлює події у молодіжному середовищі, а також інший спектр новин, який представляє інтерес для молоді.

Гороскоп, сонник, тлумачення імен http://horo.meta.ua/ - Гороскопи, сонник, тлумачення імен на

Домашні тварини http://www.pets.kiev.ua/ - Інформаційний ресурс все про тварин і для тварин: поради по утриманню, розведенню і лікуванню, поради ветеринара, продукція для тварин і ціни на неї, також зоомагазини, ветеринарні клініки, журнали, виставки, дошка оголошень, форум, чат, фотографії.

Жива планета http://ukrrabbit.moy.su/ - Інформація про тварин: статті, фотографії. Продаж тварин.

Жіночий журнал "Наталі" http://www.natali.ua/ - Мода, стиль життя, зірки, здоров'я, кар'єра, дім, гороскоп. Анонси нових номерів. Інформація про акції.

Жіночий журнал veslo.org http://www.veslo.org/ - Краса і здоров'я, кар'єра, любов і секс: статті і поради. Цікаві новини, рецепти, гороскопи. Форум.

Журнал "Дарина" http://darina.kiev.ua/ - Журнал для жінок: догляд за собою, здоров'я, дитяча, кар'єра, кулінарні рецепти, інтернет-магазин парфумерії.

Знайомства на <МЕТА> http://dating.meta.ua/ - Сервіс знайомств на порталі META.UA. Пошук та додавання анкет, зустрічі та спілкування.

Інтернет-об'єктив http://io.com.ua/ - Сайт фотоальбомів.

Міста України http://cityua.net/ - Новини, історії, анекдоти, знайомства, спілкування.

Моє в'язання http://www.knitting.com.ua/ - Сайт присвячений в'язанню на спицях. Фотоальбом робіт, схеми, опис.

Пізнавальний сайт "ZooClub.com.ua" http://www.zooclub.com.ua/ - Пізнавальна інформація про види і породи тварин, їхнє формування і розвиток; опис, характеристики і стандарти, а також про вплив цих факторів на звички, рефлекси і поводження тварин при взаєминах з людиною в природному середовищі.

Портал "Місто зустрічей" http://www.randevucity.net/ - Розважальний портал.

Портал розваг xoxot.net http://xoxot.net/ - Гумор, картинки, розваги.

Рецепти домашньої кухні http://www.vkysno.kiev.ua/ - Рецепти домашньої кухні: святкові меню, випічка, салати, закуски.

Рецепти. Закуски. Напої http://kuhar.com.ua/ - Статті, рецепти блюд, закусок, гарнірів.

Розважальний ресурс - "Prikolnoe.INFO" http://prikolnoe.info/ - Анекдоти, розповіді, прикольне фото, шпалери і інша інформація для відпочинку.

Розплідник сіамських і орієнтальних кішок "Maaw" http://maaw.com.ua/ - Інформація про розплідник, опис породи, статті, книги з утримування та догляду. Каталог посилань, фотографії.

Сайт “Гарбуз: рідне – модне!” http://garbuz.org.ua - На сайті “Гарбуз: рідне – модне!” Ви можете знайти велику кількість статей стосовно орнаменту та техніки виконання народної вишивки, художньо-технічних особливостей української вишивки та інше.

Сайт bayan.org.ua http://bayan.org.ua/ - Блоги, розваги.

Сайт jokes.com.ua http://jokes.com.ua/ - Розважальний сайт. Приколи, анекдоти, історії, картинки, фото.

Сайт xoxma.net http://xoxma.net/- Анекдоти, приколи, знайомства, фотоальбоми, однокласники, листівки, ін.

Сайті "Українські страви" http://ukrstrava.kiev.ua/ - Тут можна ознайомитися з рецептами перших та других страв, закусок, солодкого і пасок, порадами щодо їх приготування.

Смішно.ком http://smishno.com/ - Розважальний сайт.

Фотографії України http://www.albumua.com/- На сайті розміщені фотографії місцевості України. Крим, гори, море, пам'ятники, палаци, печери, Острів Хортиця.

Юлечкіни рецепти http://www.julirezept.net/- Кулінарні рецепти: перші, другі блюда, м'ясо, торти, напої.

 

Оновлено 28.05.2015 09:58
 
Головне - не втрачати надії PDF Друк E-mail
Ти не один - Шлях до себе

Проминуло дев’ять років...
Але ще й досі з сльозами на очах і болем у душі я згадую...

Я, як і кожна жінка, яка має стати мамою, ждала з нетерпінням появу дитини. Радощам не було меж, коли народила сина. Та материнська радість і горе прийшли одночасно. Від лікарів почула болючі слова: "Ваш син народився інвалідом". Душевний біль, Відчай.

Поруч зі мною раділи і годували своїх діток мами. А моє серце рвав на частини розпач, розум свердлила думка: «Чому це сталося з нами? За що?». Було сильне відчуття неповноцінності, якоїсь провини.

Невдовзі я усвідомила, що сльозами горю не допоможеш, зрозуміла, яка важлива моя роль як мами у долі дитини. Я маю бути сильною заради неї, і сили я просила у Бога через молитву.

Оновлено 28.05.2015 09:58
Докладніше...
 
Життя - хороша штука брате ! PDF Друк E-mail
Ти не один - Шлях до себе
На землі моїх доріг
Було так, що й падав я
У безсиллі на поріг...
Земля - мати силу давала
До життя повертала.
Надію давала їй уклін доземний!

За дві милі від крутих, з старовинними кам'яними хрестами козацьких мої п : берегів ріки Случ, промайнуло дитинство Годуна Віталія Івановича .

У віддалене від райцентру село Франко піль поверталось мирне життя. В далекі п'ятидесяті роки ставали на ноги новостворені колгоспи, мостилась дорога бруківка серед мочарів, боліт, потічків і верболозу.

Зими були сердиті морозами та багаті на сніги, а весняна повінь затоплювала хати по самі призьби, а клуні і стодоли стояли у воді як казкові острови серед океану. От де дітворі розгулятися і пофантазувати. І бігли Віталик з хлопчаками -хто з саком, хто з кошелем, а хто й з металевими шпичаками, ловити велику рибу...

Оновлено 28.05.2015 09:58
Докладніше...
 
А я - живу ! PDF Друк E-mail
Ти не один - Шлях до себе

Натискаю дзвіночок квартири Світлани Арсентівни. Вперше почув її голос: „Підождіть, я швидко не взмозі відкрити Вам двері...” Погляд трішечки схвильований до незнайомого гостя налаштовує на повагу до цієї жінки в інвалідній колясці.
Про неї багато чув: про її золоті руки, які вміють вишивати, в’язати, про мужність, яка вміє перемагати біль душі.
А починалось все зовсім інакше. Поява дівчинки на світ була радістю для сім’ї Поліщуків, адже в сім’ї вже було шість хлопчиків. Дівчинку назвали Світланкою, від світла і бажаної радості. 

В розмові з Світланою я слухав її солодкі спогади про дитинство, перегортав сторінки її життя.

Дитинство... Маленька Світланка біжить босими ніжками по споришу, не відчуваючи ні болю, ні втоми, біжить назустріч ватаги хлопчаків з вулиці поліського села Франкопіль. Назустріч промінчикам сонця, що грайливо виблискує на зелений луг з копанками, на зустріч запаху печеного хліба, виробленого маминими руками.

Оновлено 06.06.2018 12:49
Докладніше...
 


Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

__________________

Відвідування

Flag Counter