Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У січні відбудеться:
- Різдвяна презентація книжково-ілюстративної експозиції «Магія зимових свят»;
- Екскурс в історію «Історичний урок єднання». Презентація книжкової виставки «Україна одна на всіх, як оберіг» (День Соборності України);
- Презентація кн. викладки «Голокост: без права на забуття»;
- Година історичної пам’яті «Їх юних сміливців лиш жменька була». Презентація книжкової виставки «Це трагічне слово Крути» (До дня пам’яті героїв Крут).

Наші конкурси:

Барви дозвілля
Літні читання PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
17.08.2012 08:52

Під час літніх канікул однією з цікавих форм роботи у дитячій бібліотеці є «Читання на лавці». На ці читання запрошуються не тільки діти з обмеженими можливостями а й юні мешканці міста та їх батьки. Користувачі дитячої бібліотеки в ролях казкових героїв проводять з присутніми різні конкурси, розваги, вікторини та читають в голос казки.

Оновлено 11.02.2013 09:26
 
Засідання клубу «Золотий ключи PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
17.08.2012 08:44

Протягом багатьох років в дитячій бібліотеці діє клуб «Золотий ключик», учасниками якого є діти молодшого та середнього відділів обслуговування. Всі масові заходи, які проводяться у дитячій бібліотеці не проходять без участі театру. Діти та користувачі охоче відвідують засідання клубу, під час яких діти мають можливість не тільки помандрувати сторінками нових цікавих книг, періодичних видань, а й ознайомитися з героями українських казок та світу.

 

 

 

Оновлено 11.02.2013 09:33
 
Міжнародний день захисту дітей PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
17.08.2012 08:39

1 червня з нагоди дня захисту дітей відбулося розважально-ігрове свято «Сяйте усмішки, сонцем зігріті, миру і щастя – всім дітям» за участю дітей з обмеженими можливостями. До свята готувались заздалегідь: було оголошено конкурс юного художника «Дитинства щаслива пора», конкурс на кращий вірш про літо. Свято проходило на фоні красивої лісової галявини, яку оформили працівники книгозбірні разом з юними читачами. Діяла книжкова виставка «Літо – літечко веселе, відпочивай та читати не забувай».

Оновлено 11.02.2013 09:33
 
Тиждень дитячого читання PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
17.08.2012 08:33

Улюбленим святом всіх дітей, яке традиційно проводиться під час весняних канікул є Тиждень дитячого читання. Протягом тижня у дитячій книгозбірні проходять цікаві масові заходи, а саме: було оформлено книжкову виставку «Хочеш знати все про всіх – другом будь хороших книг», проведено розважально-ігрову програму, виставка конкурсних дитячих поробок та малюнків «Веселкові барви дитячих фантазій». Всі учасники свята переглянули лялькові вистави за мотивами українських народних казок, а найкращі читачі бібліотеки були нагороджені подарунками.


 

Оновлено 11.02.2013 09:08
 
Свято Великодня PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
17.08.2012 08:28

 

1 квітня в районній дитячій бібліотеці стартував великодній вернісаж «Святе і вічне – Пасха», під час якого юні читачі ознайомилися з історією та традиціями святкування Великодня на Україні. Бібліотекарі за допомогою друкованого слова, малюнків, бесід розповідали дітям про писанки та свято. Діти розмальовували писанки власноруч та підвішували на Писанкове дерево, що стало окрасою книгозбірні.

 

Оновлено 11.02.2013 09:06
 
Свято присвячене дню 8 Березня PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
17.08.2012 08:23

Свято було проведено в Корецькій районній бібліотеці для дітей на яке було запрошено дітей з обмеженими можливостями та діти сироти. У програмі свята було все: і гарно прикрашена зала, призи, ігри, конкурси, вітальні слова, солодке частування.

Частування учасників театралізованого дійства «Весна прийшла, свято принесла» присвяченю дню 8 Березня.

 

Оновлено 11.02.2013 09:05
 
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 10 з 11

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Довжина волосся людини обумовлена генетично.
В середньому швидкість росту волосся складає 1 см на місяць. Ми постійно втрачаємо волосся, не помічаючи цього. В нормі - від 50 до 150 волосинок на добу. Оскільки на одній і тій самій ділянці шкіри волосся волосся знаходиться у різних фазах росту, волосся не полишає нашу голову одночасно, а інакше ми би нагадували ліс зимою без листя.

Відвідування

Flag Counter