Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
м.Корець вул.Київська 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
Барви дозвілля
Палити не модно PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
17.11.2016 13:52

15 листопада - Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням. В цей день до районної бібліотеки для дітей в інтернет-пункті було створено книжкову виставку проти паління, а також учні почули міфи та факти про куріння, отримали цікаву інформацію про шкоду тютюнопаління, переглянули відеоролики на тему "Ні - палінню" та "Палити не модно".

 
Це наше слово – жить йому повік PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
14.11.2016 13:47

9 листопада  в День української писемності та мови  до дитячої бібліотеки завітали учні 5-го класу ЗШ№1 на літературну годину «Це наше слово – жить йому повік», з вуст ведучої - провідного бібліотекаря Тамари Віталіївни,  діти почули  про історичне  минуле української мови, про гіпотези її походження, про рукописні пам'ятки, про поетів та письменників, які своєю творчістю збагатили рідну мову, закликаючи всіх до її вивчення. Розповідь  супроводжувалась електронною презентацією “День української писемності та мови” .  Діти із задоволенням відповідали на запитання вікторини  «Знаю і люблю рідну мову», читали скоромовки та вірші про рідну мову. А ще до уваги всіх присутніх був представлений бібліографічний огляд літератури  «До мови доторкнемось серцем»  складений провідним бібліотекарем Лідією Іванівною, яка ознайомила із книгами про українську  мову, які є в нашій бібліотеці.9 листопада  в День української писемності та мови  до дитячої бібліотеки завітали учні 5-го класу ЗШ№1 на літературну годину «Це наше слово – жить йому повік», з вуст ведучої - провідного бібліотекаря Тамари Віталіївни,  діти почули  про історичне  минуле української мови, про гіпотези її походження, про рукописні пам'ятки, про поетів та письменників, які своєю творчістю збагатили рідну мову, закликаючи всіх до її вивчення. Розповідь  супроводжувалась електронною презентацією “День української писемності та мови” .  Діти із задоволенням відповідали на запитання вікторини  «Знаю і люблю рідну мову», читали скоромовки та вірші про рідну мову. А ще до уваги всіх присутніх був представлений бібліографічний огляд літератури    «До мови доторкнемось серцем»  складений провідним бібліотекарем Лідією Іванівною, яка ознайомила із книгами про українську  мову, які є в нашій бібліотеці.

 
Конкурс "Мрії про Україну: дитячий погляд" PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
31.08.2016 13:45

В  дитячій книгозбірні проходив конкурс дитячої творчості присвячений 25-річниці Незалежності України "Мрії про Україну: дитячий погляд". Конкурс проводився у трьох номінаціях:  поетичні твори, прозові твори та малюнки. Кращі роботи які були відзначені в нашій бібліотеці  були надіслані до Рівненської обласної бібліотеки для дітей. По підсумках обласного туру конкурсу у номінації "Прозові твори" зайняла ІІІ місце учениця 5-го класу ЗШ №1, Христина Ясенчук. Організаторами конкурсу є фонд Миколи Томенка "Рідна Україна" та Національна бібліотека України для дітей.

Оновлено 06.06.2018 13:46
 
«Благослови, Боже, на долю Україну» PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
31.08.2016 13:41

Напередодні Дня Незалежності України, 22 серпня  дитяча бібліотека зібрала в своєму залі  користувачів бібліотеки та їх батьків  на родинне свято  «Благослови, Боже, на долю Україну». Найкращі слова про нашу неньку Україну звучали з вуст ведучих Тамари Волохової ,  Лізи Семенюк та найактивніших читачів бібліотеки Марії Ковальчук, Дениса Олелі, Олі Фассахової, Тараса Новака та Станіслава Новака. Урочисто пролунав з уст усіх присутніх гімн України. Директор дитячої книгозбірні Тетяна Соботюк привітала всіх з наступаючим святом Незалежності України та днем Державного Прапора. Та розповіла про історію встановлення незалежності. На святі звучали патріотичні пісні та демонструвалися відеоролики про нашу барвисту українську землю, що символізує свободу і працелюбність нашого народу. Заключним акордом свята стала чудова пісня «Заспіваймо за Україну» у виконанні Дениса Олелі.

 
Міжнародний день захисту дітей PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
06.06.2016 13:36

У Корецькій районній бібіліотеці для дітей 1 червня відбулося літературно-розважальне свято "Щоб сонце світило дітям, а діти посміхались йому" для дітей із особливими потребами, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом свята  діти мандрували океаном розваг і відвідали безліч островів. Острів Солодощів, Острів Українських символів, Острів Загадок , Острів Гри,  взяли участь у флешмобі «Що треба для щастя дитини?» . Всі діти отримали подарунки. Спонсорами свята  стали Корецький районний центр соціальних служб для дітей та молоді,  Меленчук Ольга Іванівна та Кубай Наталія Анатоліївна.

 
Свято, що гуртує покоління PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
12.05.2016 13:34

Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але кожного року 9 травня ми відзначаємо День Перемоги, і ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя. Напередодні свята Районна бібліотека для дітей відкрила книжково-ілюстративну виставку «Свято, що гуртує покоління»,  з якою змогли ознайомитися всі відвідувачі бібліотеки. Для всіх користувачів в інтернет-пункті проведено годину-спогад «Ти прийшла, Перемого, слідами війни», де дерез книги, кадри кінохронік діти доторкнулись до сторінок Великої ВітчизняноЇ війни.  Ми – українці !Ми ніколи не забудемо подвигу своїх дідів і батьків. Ми завжди будемо шанувати тих, хто пережив страшну війну, в кого й досі болять рани, в журбі та в молитві будемо пам’ятати всіх, хто не повернувся з  тієї проклятої для всього світу війни. Без миру немає майбутнього. Ми всі за спокій і радість від миру на нашій рідній землі, у нашій вільній Україні.

 
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 4 з 11

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Дивовижно, але ефірна олія, що отримана з фіалки, пахне свіжим огірком. Вона використовується для надання парфумам аромату свіжості. А справжній фіалковий запах має олія, що вироблена з кореневища півників. Цінується вона вдвічі дорожче, ніж олія з троянд.Відвідування

Flag Counter