Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У січні відбудеться:
- Цикл он-лайн екскурсій «Кореччина туристична»;
- Он-лайн  екскурс в історію «Пам’ятай про Крути»;
- Он-лайн презентація книг для зимового читання «Насолоджуйтесь читанням, воно Вам пасує»;
- Слайд – презентація «Соборній Україні слава нині і повік».

 

Бібліотечний вернісаж
«Чорнобильський слід на землі, в долях, і душах…» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
11.12.2020 12:59

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який встановлений згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року, на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

Як відомо, 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, що на Київщині, сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа – Чорнобильська аварія. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення. За різними даними, протягом лише одного місяця після Чорнобильської катастрофи від отриманого опромінення загинуло від 30 до 200 пожежників і працівників АЕС.
14 грудня ми згадуємо їх – тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Попри величезну ціну, яку довелося заплатити, самі ліквідатори-чорнобильці нерідко називають цей день святом.
У відділі обслуговування нашої бібліотеки розгорнуто книжкову виставку, присвячену До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Усіх бажаючих запрошуємо оглянути запропоновану літературу.

 

Оновлено 11.12.2020 13:04
 
«Голодомор: невиплакані сльози України» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
27.11.2020 09:38
В Україні щорічно в четверту суботу листопада, згідно з Указом Президента України, відзначається День пам’яті жертв Голодоморів. В цей день традиційно громадяни нашої країни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні.З нагоди національного пам’ятного дня в центральній районній бібліотеці розгорнуто  книжкову виставку «Голодомор: невиплакані сльози України».
Зі сторінок видань – книг, представлених на виставці, постає жахлива картина нищення української нації. Документи і матеріали книжкової експозиції переконливо розкривають причини, перебіг, масштаби та наслідки катастрофи українського народу. Мовою документів наукові видання та публікації відтворюють найтрагічніші події в історії України – голодомору 1932-1933 років. На основі матеріалів усних історій розкривається глибина трагедії українського народу під час Голодомору-геноциду. Усні свідчення неспростовно доводять, що акція геноциду українських селян була чітко спланована владою.
На виставці представлено також художні твори, присвячені трагедії українських селян та всього українського народу.

Оновлено 27.11.2020 13:17
 
Вебконференція "Порядок і умови перерахунку пенсій" PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
24.11.2020 09:08
Про актуальні питання пенсійного забезпечення інформуватимуть мешканців області фахівці  Рівненського місцевого центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги на черговій Вебконференція "Порядок і умови перерахунку пенсій" із циклу «Твоє право», яка відбудеться 25 листопада  2020р. о 10 год.
Спікери: Ососкало Григорій Юрійович - головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної вторинної правової допомоги і Юлія Карповець –  головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її надавачами.
Спікери розглянуть: порядок звернення за перерахунком пенсії та перелік документів; перерахунок пенсій при неповному стажі роботи; перерахунок пенсії військовослужбовцям; підстави для відмови у перерахунку пенсії; порядок оскарження дій, пов’язаних з перерахунком пенсії.
Відеоконференція транслюватиметься в прямому ефірі  на каналі Рівненська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека на You Tube:
https://www.youtube.com/channel/UC4R8DWoMoI7CAwX8_LjQHig (в розділі "Прямі трансляції")

 

Оновлено 24.11.2020 09:14
 
Гідність. Відвага. Сила духу. PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
19.11.2020 13:41
Майдан живе, і буде жити,
Народ, що волі прагне, не здолать,
Бо правду, як Дніпро, не зупинити,
Бо ми – і спів, і гнів, і мир, і рать.
О. Мороз
Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України Петра Порошенка у 2014. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. З нагоди Дня Гідності та Свободи в центральній районній бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Небесна варта України». На виставці представлено виданя вітчизняних і зарубіжних авторів. Це – фотоальбоми, хронологічні довідники, літописи очевидців подій, романи, оповідання, нариси, новели, вірші, присвячені доленосним подіям в Україні. Видання, представлені у експозиції, розповідають про героїв і перебіг Революції Гідності, що пробудила у душі кожного українця нестримний потяг до свободи та волі.
Саме про це йдеться у творах Михайла Вітра «Літопис революції гідності», Братів Капранових «Майдан. Таємні файли», Василя Базіва «Армагедон на Майдані», Марії Матіос «Приватний щоденник. Майдан. Війна…», «Небесна сотня», Олександра Стражного «Менталітет Майдану», Марка Рудневича «Я з Небесної сотні» та ін.
Ознайомитися з виставкою можна у відділі обслуговування центральної районної бібліотеки.


Оновлено 19.11.2020 13:46
 
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 2 з 59

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Найдавніші відомості про використання деяких миючих засобів на території нашої країни є у Геродота (V ст. до н. е.) і відносяться до скіфів.

Дані писемності дозволяють вважати, що уже в середині XI ст. слово мило було зрозуміле в Київській Русі. Народ знав його (в сучасному розумінні миючого засобу). Матеріали історії дають підставу припускати завезення мила у Київську Русь із країн Сходу, Візантії та інших

Відвідування

Flag Counter