Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У липні відбудеться:
Презентація /онлайн/ книжкової виставки «Книжковий смак літа»;
Презентація творчості В. Чемериса «Валентин Чемерис. Життєвий і творчий шлях» (85 років від дня народження Валентина Лукича Чемериса, українського письменника);
Літературне /онлайн/ знайомство  з  творчістю Олени Іванівни Теліги: « Життя як спалах…» (115 років від дня народження Олени Іванівни Теліги, української поетеси, громадського і політичного діяча);
Історичний /онлайн/ круїз «Святині Київської Русі».

 

Бібліотечний вернісаж
ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ В БІБЛІОТЕЦІ PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
11.12.2015 12:48

З 7  по 12 грудня 2015 року стартував Всеукраїнський тиждень права. План заходів з проведення Всеукраїнського тижня права затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року № 871.

Оновлено 11.12.2015 13:02
Докладніше...
 
«Розіп’яті роки всевишньої печалі» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
26.11.2015 10:09

Станьмо разом, брати-українці,
В скорботі схилімо чоло
В память тих, хто пішов у 30-ті,
Отримавши смерті тавро…
Оновлено 01.12.2015 10:21
Докладніше...
 
Ярмарка бібліотечних ідей PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
25.09.2015 07:52

П’ятий рік поспіль комунальний заклад «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» спільно з Рівненським обласним відділенням Української Бібліотечної Асоціації організовують та проводять обласний фестиваль-конкурс інноваційного бібліотечного досвіду «Бібліофест», який спрямований на виявлення ефективних форм бібліотечного досвіду, для залучення користувачів у бібліотеку та розвитку творчих ініціатив.


А починаючи з нинішнього року змінено формат проведення фестивалю-конкурсу. Цього року він проходить на рівні районних бібліотек. Завітав він і на Кореччину. Фестиваль-конкурс відбувся на передодні Всеукраїнського дня бібліотек у формі Ярмарку бібліотечних ідей «Бібліотека –можливості без кордонів», де було представлено щедрий бібліотечний урожай креативних думок, творчих задумів, неоціненного досвіду, зібраного та виплеканого з любов’ю для своїх користувачів. Фестиваль об’єднав 15 книгозбірень. Всі бібліотеки-учасниці мали можливість представити досвід своєї роботи через облаштування в Корецькій районній бібліотеці експозиції, що ілюструвала суть проекту. Бібліотекарі демонстрували фотографії своїх користувачів, які стали учасниками бібліотечних ініціатив, рекламну продукцію, вироби учасників майстер-класів, розповідали про традиційні та інноваційні форми роботи, представляли слайд-презентації та відеозаписи. На  фестиваль-конкурс запрошені представники районної  влади, голови сільських Рад, читачі, громадські активісти, колеги-бібліотекарі. А роботи судили незалежне оцінювальне журі. Переглянуті досвіди у більшості всі заслуговували на нагороди. Проте визначено переможців: -  у номінації «Популяризація книги і читання» перемогу здобула Центральна районна бібліотека за проект «Блог – як складова розвитку сімейного читання», автори: Кулінська В.М. - пров.бібліотекар ЦРБ,  Ковальковська О.С. – пров. бібліограф ЦРБ, Шевчук О.В. - інженер-програміст ЦРБ; - в номінації «Краєзнавство, музейні експозиції» за представлений  досвід музейної кімнати «Мамина світлиця» здобула перемогу публічно-шкільна бібліотека с. Даничів, завідуюча Омельчук В.А.; - в номінації «Моя унікальна аудиторія» перемогла Середня О.О за представлений досвід клуб «Майстриня»; - в номінації «Бібліотека в соціальних мережах» одержала перемогу Бобровська Т.М. - зав.публічно-шкільною бібліотекою с.Копитів. А гран-прі конкурсу від РОВ УБА отримала Районна бібліотека для дітей  за реалізацію проекту "Сім’я в бібліооб’єктиві», автори: Соботюк Т.А –заст. директора по роботі з дітьми; Волохова Т.В. – пров. бібліотекар. Під час фестивалю також було відзначено переможців районного етапу конкурсу плакатів-мотиваторів читання, роботи яких представляють Кореччину на обласному конкурсі. На фестивалі бібліотекарі зуміли не тільки успішно представити   свої напрацювання, але й щиро поспілкуватися у професійному колі та придбати нові ідеї для подальшої роботи.

 

О. Суха – пров. методист 
централізованої системи публічно - шкільних бібліотек

 

 

 

 

 

Оновлено 06.10.2015 08:15
 
Вітаємо з Днем знань! PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
31.08.2015 08:48

Сьогодні - 1 Вересня!  Від усього серця вітаємо наших читачів з Днем знань та початком нового навчального року! Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Бажаємо успішно крокувати дорогою знань і пам’ятати, що саме від освіти залежить успіх у майбутньому. Нехай будуть з Вами допитливість, працелюбність і наполегливість, а також натхнення до творчості та нових відкриттів! І цього дня – 1 вересня, бажаємо Вам не сумувати за літом, яке минуло, а радіти початком нового навчального року, повного цікавих вражень і знахідок. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! А найголовніше цього дня, хочеться побажати усім миру в країні, адже немає нічого ціннішого, ніж зберегти життя та примножувати спокійне та мирне життя в державі.

Оновлено 01.09.2015 06:19
 
<< Перша < Попередня 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Наступна > Остання >>

Сторінка 48 з 65

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Гімалаї — найвищі гори світу. Якби їх зруйнувати і розсипати каміння по всій Землі, то поверхня планети піднялась би на 18-20 м.

Відвідування

Flag Counter