Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У вересні відбудеться:
- Бібліотечна акція: «Прочитай книгу про війну»;
- Книжкова виставка «Палітра осіннього читання»;
- Кінопоказ «Шедеври світової літератури на великому екрані»;
- Віртуальна презентація виставки-портрету: «Великий Українець» (155 років від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського (1866— 1934), українського історика, письменника, громадського і політичного діяча).

 

Наші конкурси:

Бібліотечний вернісаж
«Важкий, звитяжний і жертовний шлях» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
21.09.2021 08:54
З почуттям безмежної поваги та подяки  ми віддаємо данину ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі - усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
Під час Великої Вітчизняної війни партизани України знищили близько 500 тисяч гітлерівських солдатів і офіцерів, розгромили 467 ворожих гарнізонів, комендатур, штабів, пустили під укіс 5019 ешелонів з живою силою і бойовою технікою,  підбили і  захопили  1566 танків і бронемашин, 790 гармат, 12535 автомашин, 211 літаків.
Близько 200 тисяч партизан нагороджені орденами та медалями, в тому числі понад 127 тисяч - медаллю «Партизан Великої Вітчизняної  війни» І та II ступенів, 233 відважним  народним  месникам  присвоєно звання Героя Радянського Союзу.
22 вересня День партизанської слави відзначається на державному рівні. Свято встановлено в Україні «...на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їх пам'яті...» згідно з Указом Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року № 1020/2001.
Напередодні Дня партизанської слави в центральній міській бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Важкий, звитяжний і жертовний шлях», присвячену історії виникнення партизанського руху, героїзму патріотів-підпільників, які зробили свій неоціненний внесок у перемогу над фашизмом.


 

 
«Кореччина моя – куточок серця України» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
16.09.2021 08:50
Кореччина – край, що гармонійно поєднує в собі цікаву багатовікову історію, різноманітне культурне надбання, унікальну природу. Тут живуть талановиті та трудолюбиві люди.
Любите свій край – пізнавайте його. Запрошуємо відвідати книжкову виставку, що експонується у відділі обслуговування центральної міської бібліотеки під назвою «Кореччина моя – куточок серця України».
На виставці представлені найцікавіші документи про історію, культуру, звичаї, природні скарби Кореччини, історії долі особистостей, які лишили великий культурний спадок нашому краю, твори місцевих письменників.
До послуг читачів -  туристичні путівники, довідники, бібліографічні покажчики, наукові, науково-популярні видання, статті з періодичних видань, фотоальбоми, мапи.


 
«Прочитай книгу про війну» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
07.09.2021 12:52
Війна – вічна тема в літературі, про неї вже написано безліч книг і ще немало буде написано. Адже твори на воєнну тематику не просто дозволяють переосмислити жахливі історичні події, але й навчитися цінувати мир тоді, коли він є.
Про сторінки історії Другої світової війни, сповнені героїзму та трагізму, написано багато книг.
В центральній міській бібліотеці триває виставка-акція «Прочитай книгу про війну», присвячена Дню партизанської слави, що відмічають в Україні 22 вересня. Це день вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.
Запрошуємо всіх читачів бібліотеки відвідати нашу виставку та вибрати собі для читання книгу. Вшануймо ветеранів! Адже книги про війну – це теж пам’ятник героям війни, відомим і невідомим її солдатам. Це данина безсмертному подвигу та ратній звитязі всім, хто кував Перемогу!
 
Вітаємо З Днем знань, з новим навчальним роком! PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
01.09.2021 11:44

Радісний осінній день, наповнений посмішками і квітами, свято для всіх дітей. Вітаємо З Днем знань, з новим навчальним роком! Нехай цей рік принесе безліч нових відкриттів. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом і відмінним настроєм.

 
Ще статті...
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 1 з 66

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

В 1908 в США (в Колорадо) вперше почали заморожувати промисловим способ фрукти. А перші холодильники з’явилися в 1877 році.

Відвідування

Flag Counter