Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У жовтні відбудеться:
-  Історична відео мандрівка «Ми українці, козацького роду нащадки». Книжкова виставка » Козацька слава України» (До Дня українського козацтва);
-  Презентація хроніко-документальної експозиції «Суворі сторінки великого подвигу» (До Дня визволення України від фашистських загарбників).

 

 


Наші письменники
Криловець Анатолій Олександрович PDF Друк E-mail
Студія - Наші письменники
27.04.2017 13:01

Анатолій Олександрович Криловець народився 20 лютого 1961 року в селі Городище Корецького району на Рівненщині. В1983 році із відзнакою закінчив українську філологію в Рівненському педінституті. Ініціатор відкриття спеціальностей «Українська мова та література» і «Літературна творчість» в Національному університеті «Острозька академія», де працює й понині. 
Кандидат філологічних наук, доцент. Відмінник освіти України.
Член Національної спілки письменників України. Автор восьми поетичних книг: «Великдень гряде!» (1991), «Скресання» (1993), «Друга чаша» (1999), «Похмілля» (2004), «Моя вселенська тимчасовість» (2006), «Поезії взаємне почуття» (2012), "Птаху судились крила" (2014), "Квітка щастя" (2014).
Лауреат Всеукраїнської літературної премії «Благовіст» за збірку «Моя вселенська тимчасовість», премії імені Валер’яна Поліщука за книжку «Поезії взаємне почуття» та імені Василя Юхимовича за збірку лірики «Квітка щастя».

Оновлено 27.04.2017 13:07
Докладніше...
 
Чудак Василь Борисович PDF Друк E-mail
Студія - Наші письменники
31.08.2015 11:18

Автобіографія
Василь Борисович Чудак народився 15 січня 1939 р. в с. Головниця, Корецького району в працьовитій селянській сім’ї. Дитинство проходило на хуторі Лубенець серед мальовничої природи. Батько, Борис Архипович з багатодітної сім’ї, загинув безвісті у 1944 році. Тому всі домашні господарські турботи лягли на плечі матері. Та й виховувати сина  довелося матері самій. Розповіді бабусі, дідуся, старожилів надихнули на творчість Василя. Писати почав ще з шкільних років. Здобув середню освіту, 17 років працював в меліорації екскаваторником. Потім в рідному колгоспі. Разом з дружиною виховували двох синів. 1987 рік. Тяжка хвороба. Лікувався в Києві, обласній лікарні м.Рівне. Став інвалідом ІІ групи загального захворювання. Стільки пережито, передумано. Невпевненість, іскорка віри і холодні нотки відчаю. А те, що відбулося у душі, вихлюпнулось, вирвалось та висвітлилось у поезіях: печальних і світлих, чуттєвих і веселих. З Божою допомогою та завдяки поезії вдалось залишитись активним у життєвому руслі. Твори Василя Борисовича – не просто рифмовані рядки, це – згусток почуттів, виражених словами поезії.
Шановний читачу! Якщо хоч одна строфа, написана мною, торкнеться струн вашої душі і вони забринять – це для мене велика радість.
Ваш Василь Чудак
Оновлено 26.06.2017 14:54
Докладніше...
 
Денисюк (Сільванчук) Марія Степанівна PDF Друк E-mail
Студія - Наші письменники

Народилася в працьовитій селянській родині 1 червня 1946 року в селі Головниця Корецького району що на Рівненщині. Навчалася в Головницькій та середній школі №2 міста Корця.Закінчила Рівненський педагогічний інститут ,а після працювала вчителькою молодших класів. У 1977 році перейшла на роботу дільничим інспектором у справах неповнолітніх Корецького РВВС. З 1983 року очолила паспортно-візову службу Корецького РВВС. З 1999 року – в званні підполковника у відставці.

Оновлено 28.05.2015 11:23
Докладніше...
 
Повар (Приходько) Валентина Панасівна PDF Друк E-mail
Студія - Наші письменники

Народилася в селі Морозівка Корецького району. Зростала у хліборобській родині, вчилася у місцевій школі.
Живе В.П. Повар в Луганську, батьківщина ж її, де народилася – Полісся.
Працювала Валентина Панасівна на будівництві і одночасно закінчувала вечірню школу, а потім – курси кіномеханіків. Деякий час працювала за фахом у кінотеатрах Луганська. Але життя не було лагідним до неї. То ж прийшлося попрацювати і свердлувальницею, і машиністом.
А почала я писати вірші з власного життя, зі своєї недоленьки. У юності багато співала, навіть складала свої варіанти народних пісень, - розказує поетеса, - і, мабуть, з цього почалося віршування. Потім захотілося написати мелодії до своїх віршів”.


Тому Валентина Повар, декілька років тому пішла до музичної школи, вивчала музику, щоб покласти на ноти мелодії до своїх пісень.
Краса рідного Полісся, де пройшли дитячі та юнацькі роки майбутньої поетеси, залишила неабиякий слід у її душі. І хоча вона давно живе на Луганщині, але не пориває з рідним краєм ні у думках, ні у віршах, які вона пише з 1961 року.
В. Повар власним коштом видала свої збірки поезій і два пісенники, які складаються з чотирьохсот пісень з нотами. А також у 2004-2005 роках побачила світ її трилогія „Калиновий край”. Яка є художньо-доментальним твором на основі реальних подій, у якому автор охоплює багато моментів історичного життя України періоду реформації, національно-визвольного руху українського народу в боротьбі за незалежність країни.
Все про що пише Валентина Повар відмічене великою щирістю, правдивістю, людською чесністю.

 

Сохранить

Оновлено 26.06.2017 14:55
 


Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

__________________

Відвідування

Flag Counter