Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У січні відбудеться:
- Цикл он-лайн екскурсій «Кореччина туристична»;
- Он-лайн  екскурс в історію «Пам’ятай про Крути»;
- Он-лайн презентація книг для зимового читання «Насолоджуйтесь читанням, воно Вам пасує»;
- Слайд – презентація «Соборній Україні слава нині і повік».

 

Сімейний дивосвіт
Всяка всячина в Інтернеті для дорослих і дітей PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Сімейний дивосвіт
10.09.2015 11:51

Всяка всячина в Інтернеті для дорослих і дітей

http://www.lib.ru/TALES/ILIN_M/rov.txt – тут ви знайдете розповіді про речі.

http://web-jpn.org/kidsweb/index.html – а це сайт про Японію для дітей: культура та традиції країни - орігамі, ікебана, казки, легенди. Гумористичні матеріали: тести, малюнки, вірші, анекдоти.

http://playroom.com.ru – дітям і  батькам дитячий сайт про все на світі. Нудьгувати не доведеться!

http://www.kykymber.ru «КУКУМБЕР» - ілюстрований літературний журнал для дітей. Журнал відкриває двері в добрий і вільний світ уяви, вільний від усіх «ні» і «неможна» Ім`я Кукумбер – це «калька» в перекладі з англійської мови означає огірок. Але Кукумбер, звичайно, не простий огірок, хоча зовнішньо дуже схожий. Так звуть головного героя однойменного віршу Пола Уста, якщо ви прочитаєте вірш, тоді вам відразу стане зрозумілим характер і персонажу, і журналу.


Книжкові гори

Якщо любите читати – вам сюди:

http://abetka.ukrlife.org - "Весела абетка". Казки, приказки, загадки, скоромовки і читанка - для вас, юні читачі.

http://www.dedushka.net/ - дитяча мережева бібліотека (російською мовою).

http://skazochki.narod.ru – вірші, казки народів світу, загадки.

http://lib.km.ru/?Subject=25 - казки для дітей.

http://www.lib.ru/TALES/ – казки, дитячі повісті.

http://www.chg.ru/Fairy – казки, написані дітьми та проілюстровані ними.

http://www.1001skazka.com – всім, хто любить слухати казки.

http://www.lukoshko.net– повен кошичок казок – українських, російських, білоруських.

http://www.skazka.com.ru/ – міфи, легенди та казки народів світу, літературні казки.

http://www.library.kherson.ua/child/tales/tales.htm – а ці казочки написані читачами нашої бібліотеки.

http://www.library.kherson.ua/child/e_library/e_lib.htm – електронна бібліотека “Малючок-степович і Со” представляє твори херсонських письменників для дітей.

http://www.skazki.org.ru/ - Казки. Мережева бібліотека казок. Зібрання найкращих казок народів світу: російські і японські, африканські і корейські, українські і фінські казки. Казки на всяк смак і для читачів різного віку. Казки О. Пушкіна і Л.Толстого та багатьох інших знаменитих казкарів, а також авторські казки відвідувачів бібліотеки.

Про  домашніх улюбленців

http://www.zooclub.ru/- про всіх всіх тварин на світі. А ще ви можете отримати безплатну консультацію лікаря-ветеринара, опублікувати власні літературні твори про домашніх улюбленців.

http://www.pets.kiev.ua- не тільки про тварин , а й для тварин. Консультації проводятькращі українські спеціалісти.

http://hamsters.kulichki.net- цей сайт для тих, хто нещодавно придбав хом'ячка і не знає,що тепер з ним робити. Тим, хто любить тварин, корисними будуть також сайти:

http://www.zooclub.ru/- про всіх всіх тварин на світі. А ще ви можете отримати безплатну консультацію лікаря-ветеринара, опублікувати власні літературні твори про домашніх улюбленців.

http://www.pets.kiev.ua- не тільки про тварин , а й для тварин. Консультації проводятькращі українські спеціалісти.

 

http://hamsters.kulichki.net- цей сайт для тих, хто нещодавно придбав хом'ячка і не знає,що тепер з ним робити.

Оновлено 10.09.2015 12:16
 
Батькам допитливих дітей PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Сімейний дивосвіт
10.09.2015 11:49

Діти у віці 4-5 років називаються допитливими чомучками.

Розвиток інтелектуальної сфери

До 4 років у дитини формувалось мислення,в результаті якого він накопичував досвід перших узагальнень,перших розумінь звязків між предметами. Дитину приваблював сам процес взаємодії з предметами.

У чотири роки дитина переходить на якісно новий рівень свого розвитку, у неї починається активний процес образного мислення. Це мислення нерозривно пов'язане з промовою і є основою для подальшого словесно-логічного розвитку дитини. У цей час необхідно пропонувати дитині ігри з геометричними фігурами. Вони потужно розвивають вміння моделювати, планувати геометричне мислення.

Оновлено 10.09.2015 11:51
Докладніше...
 
Що таке методика Марії Монтессорі? PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Сімейний дивосвіт
05.12.2014 13:37

Ця методика розроблена італійським педагогом Марією Монтессорі ще на початку 20-го століття. Нині вона успішно використовується в усьому світі. Працюючи з дітьми, Марія Монтессорі звернула увагу на те, що дітям властиве особливе мислення, що відрізняється від мислення дорослого. Вона назвала його «всотувальним мисленням». Крім того, вона помітила, що дитина у своєму розвитку переживає кілька особливих періодів, коли вона більш відкрита для сприйняття інформації. Ці періоди називаються сензитивними. У різних дітей вони виникають по-різному і в різний час.


Ось орієнтовні строки сензитивних періодів за Марією Монтессорі:
Від 0 до 6 років — період розвитку мовлення.
Від 0 до 3 років — період сприйняття порядку.
Від 0 до 5,5 років — період сенсорного розвитку.
Від 1,5 до 2,5 років — період сприйняття маленьких предметів.
Від 1 до 4 років — період розвитку рухів і дій.
Від 2,5 до 6 років — період розвитку соціальних навичок.
Що ж до основних принципів методики, то вони такі:
• Індивідуальний підхід до дитини. Це не просто слова: малюк сам може обирати, чим йому займатися, сам визначає, скільки часу він витратить на заняття.
• Навчання обов'язково повинно проходити у грі.
• Основне гасло методу: «Допоможи мені це зробити самому». Тобто завдання дорослого не робити за дитину, а стимулювати її власну активність.
• Для розвитку дитини необхідно створити спеціальне розвиваюче середовище, яке так і називають«Монтессорі-середовищем». У такому середовищі дитина зможе і захоче виявити свої здібності.
• Не слід прискорювати розвиток дитини, але, водночас не можна і пропустити той момент, коли дорослий повинен дати дитині матеріал для пізнання навколишнього світу.
• Головна рушійна сила педагогіки — це інтерес. Якщо вам вдасться викликати і підтримувати його у дитини, то успіх виховання забезпечений.
Створити власне розвиваюче середовище не так складно, як здається. Якщо вам і батькам близькі ідеї Монтессорі-педагогіки, то варто докласти трохи зусиль і створити свій розвиваючий простір. Важливо, щоб у вашому будинку діяло правило: усі розвиваючі матеріали повинні бути доступні для дитини. Тобто розміщуйте все, що буде потрібне дитині на полицях у спеціальних лоточках чи тацях на такій висоті, щоб малюк міг легко дістати необхідне. Не треба боятися, що будинок заповниться незчисленною кількістю кошиків, таць, дрібних матеріалів. Тільки-но малюк буде відпрацьовувати якусь навичку, матеріал буде замінюватися іншим. Вам будуть потрібні дитячий столик і стільчик для занять. А також різноманітні побутові речі типу зубної щітки і зубної пасти, черевика із шнурками і так далі. Вони будуть потрібні для навчання малюка навичкам самообслуговування.
Що почитати, щоб починати освоювати методику Марії Монтессорі?
1. Монтессори М. Помоги мне это сделать самому.
2. Монтессори М. Дети – другие.
3. Монтессори-матеріал. Школа для малышей /Под ред. Е. Хелтунен.
4. Хелтунен Е. Практическая Монтессори педагогика: Супер - система для педагогов и родителей.
5. Дробышевская Ю. Правили Монтессори группы.

 

Оновлено 10.09.2015 12:17
 
Як правильно читати малюкові казки PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Сімейний дивосвіт
05.12.2014 13:17

ЯК ПРАВИЛЬНО ЧИТАТИ МАЛЮКОВІ КАЗКИ
Інтерес маленького слухача до книг залежить від того, як часто і правильно дорослі читали йому казки. У житті для будь-якого малюка казки стають першими захоплюючими історіями. Дивовижний світ відкривають дітям книжки з казками, де феї і чарівники у важку годину приходять на допомогу, добро перемагає зло, і незвичайні пригоди різних героїв закінчуються вдало.

Оновлено 05.12.2014 13:21
Докладніше...
 
Цікавість до книги PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Сімейний дивосвіт
12.09.2010 12:25

Цікавість до книги, закладена в ранньому дитинстві, в більшості випадків залишається на все життя. Тому батькам необхідно піклуватися про те, щоб з раннього дитинства виховувати у малечі любов до книги, бережливе ставлення до неї. В сімях прийнято, що книги старших переходять до молодших, і школярі з задоволенням читають своїм меншеньким братикам і сестричкам.

Слухаючи читання вголос, вивчаючи напам'ять невеличкі віршики, розглядаючи картинки, дитина вчиться говорити правильно, збагачує словниковий запас. Сім’я повинна допомогти дитині розібратися в системі книжкової інформації. Керівництво читанням не­обхідно здійснювати спільними зусиллями сім’ї і бібліотеки.

Початок має бути, звичайно, в сімї. І почати можна з комплектування власної бібліотеки. Кращим подарунком аlя дитини любого віку є книга.

Оновлено 03.10.2010 20:46
Докладніше...
 


Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Найважча рідина на нашій планеті — ртуть. Один літр її має масу 13520 г, тобто ртуть в 13,5 раза важча за воду. Це єдиний на землі метал, що перебуває в рідкому стані при кімнатній температурі. Вона твердне лише при — 38,9°С. В Україні ртутну руду (кіновар) видобувають у Донецькій області.

Відвідування

Flag Counter