Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У серпні відбудеться:
- Акція «Бібліотека без стін», книжкова виставка «Літня альтанка»;
- Літературне побачення «Засновник психологічної новели» (до 170-річчя від дня нар. Гі де Мопассана);
- Виставка – колаж «Книги, що створюють настрій» (до міжнародного дня молоді);
- Віртуальний історичний екскурс «Україна: від подиху століть до сьогодення»,
літературно - мистецька експозиція «Славен край наш – Україна» (До Дня Незалежності України).


Твори конкурсантів
Мова - ознака державності України. Робота учениці 11-А класу Корецької загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів. Панченко Ганни. PDF Друк E-mail
Світ освіт - Твори конкурсантів
27.04.2017 13:24

Мова - ознака державності України

Я – українка, я - дочка свого народу. Я - берегиня наших традицій. Любов до своєї країни мені прищепили ще з раннього дитинства. У дитячі роки я над усе любила слухати вірші українських авторів, сама співала пісні рідною мовою. Особливо чудним для мене був «Заповіт» , який написав батько українського народу – Тарас Шевченко. Навіть будучи малечею розуміла, що я розмовляю найкрасивішою мовою. 
Можливо, для когось - це лише слова,які не мають жодного підтексту, для мене ж мова - це щось неймовірне та рідне,те, що завжди гріє душу.
« Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову»,- так запевняє відома письменниця та просто надзвичайна жінка Ліна Костенко. Та справді, найцінніший скарб , що ми маємо, втратив власну ціну. Ми самі не помітили як стали рабами сучасності. З кожним днем все більше забуваємось та губимось у холодному морі байдужості та марнославства. З яких пір українці втратили віру в краще майбутнє? Коли ми загубили останні краплі краси?
Свою мову ми маємо берегти все життя. Плекати її, постійно слідкувати, ніби за маленькою дитиною. Наші предки пролили цілі моря крові за те, що ми зараз втрачаємо. Ми мусимо кричати, волати і просто горіти. Хто, якщо не ми? Бо мова, як хліб, вона свята. Ми нею живемо, ми нею пробуджуємо життя. «Наші мови-це наше відображення, і якщо ви говорите мені, що наша мова занадто бідна, щоб точно висловити свої думки, тоді вже скажіть:що швидше ми зникнемо з лиця землі, то краще»,- правда, що, немов ніж, ріже наші серця та очі. Цілковита правда. Ми не цінуємо те, що маємо.
Наша мова-це наш оберіг. Мова зникає лише тому, що нею не говорять ті, хто її знає. Варто відкрити наші очі, почути крик, тихий шепіт власного сумління. Ми - майбутнє нашої нації і лише нам під силу змінювати його. Давайте ж рухатись разом, давайте діяти! Нам потрібно боротись за власну мову, тому що мова-це найкраща ознака державності.

 
Українська мова - державна мова країни. Робота учениці 10 класу Корецької загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів. Поліщук Діани. PDF Друк E-mail
Світ освіт - Твори конкурсантів
27.04.2017 13:23

Українська мова - державна мова країни

Українська мова - державна мова нашої країни і найголовніше, мова, що об`єднає наш народ. Завдяки нашій барвистій мові ми спілкуємося, ділимося враженнями, пишемо вірші, співаємо улюблені українські пісні та висловлюємо свою думку.
Наша мова - неймовірна, наша мова – мелодійна, наша мова - прекрасний скарб для неньки України. Мені як українці, патріотці своєї держави дуже подобається краса та співучість мови. Я вдячна Богу, що родилася українкою і маю змогу спілкуватися саме нею. Українська мова – це скарб усього українського народу.
Я вважаю, що кожен справжній патріот своєї країни повинен володіти та не цуратися рідної мови. Весь український народ повинен відноситися з повагою та любов`ю до мови, якою розмовляли наші предки. Ми повинні пам`ятати, що мова – це наше багатство, тому ми мусимо берегти та плекати її.
Багато письменників оспівують нашу мову в своїх творах, захоплюються нею, пишуть про неї з такою любов`ю, що дух перехоплює. Найдорожчі та найтепліші слова на українській мові лунають наче пісня. Вона захоплює та закохує у себе кожного. Вона здатна розтопити кожне серце та відкрити кожну душу.
Особисто для мене українська мова – це дещо більше, ніж засіб спілкування, оскільки вона надихає мене на творіння прекрасного. Моя рідна мова – найкраща, найбагатша, тому що це мова, завдяки якій я почала пізнавати світ. Я люблю свою мов, свою країну. Я з гідністю можу сказати, що я українка.

 


Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

__________________

Відвідування

Flag Counter