Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У серпні відбудеться:
- Акція «Бібліотека без стін», книжкова виставка «Літня альтанка»;
- Літературне побачення «Засновник психологічної новели» (до 170-річчя від дня нар. Гі де Мопассана);
- Виставка – колаж «Книги, що створюють настрій» (до міжнародного дня молоді);
- Віртуальний історичний екскурс «Україна: від подиху століть до сьогодення»,
літературно - мистецька експозиція «Славен край наш – Україна» (До Дня Незалежності України).


Реабілітація (Україна) PDF Друк E-mail
Ти не один - Сторінка здоров'я

Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України http://ukrmedcenter.kar.net/rehabilitation_ua.html
Захворювання, які лікуються в Центрі: органічні пре- і перинатальні ураження нервової системи; ДЦП; наслідки нейроінфекцій, постнатальних гострих порушень мозкового кровообігу, травматичних ушкоджень головного, спинного мозку та периферичної нервової системи; залишкові явища після нейрохірургічних операцій, які вимагають реабілітаційного лікування; епілепсія та епілептичні синдроми; спадково-дегенеративні хвороби нервової системи; захворювання та вади нервової системи та опорно-рухового апарату, які підлягають нейроортопедичній корекції.

Міжнародна клініка реабілітації www.reha.lviv.ua/index.php?id=1&L=1
Сайт Міжнародної клініки відновного лікування (м. Трускавець) та Реабілітаційного центру „Еліта” (м. Львів), які займаються лікуванням пацієнтів з ДЦП за системою інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації – методикою проф. В.І.Козявкіна

Научно-практичний медичний центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України http://cardio.org.ua

Клініка травматології та ортопедії дитячого віку Інституту травматології та ортопедії АМН України http://children-orto.kiev.ua
Лікування переломів кісток та їх наслідків, дисплазії кульшового суглоба, ортопедичних проявів вроджених та набутих захворювань, усунення ортопедичного компоненту, що супроводжує дитячий церебральний параліч, збільшення зросту, в тому числі при ахондроплазії.

Одеський обласний благодійний фонд "Майбутнє". Дитячий реабілітаційний центр www.rc.odessa.ua/reability.html
Сфери діяльності центру: медична, соціальна, психологічна реабілітація, інвалідний спорт, наукова діяльність. Пацієнтами Центру є діти з руховими розладами внаслідок перинатального ураження, травм, хвороб нервової системи. Надається консультативна допомога дітям 1-го року життя з перинатальною патологією центральної нервової системи, дітям з головними болями, судомами, наслідками черепно-мозкових травм та іншими неврологічними порушеннями.

Донецький обласний дитячий клінічний центр нейрореабілітації www.dneuro.org
Інформація про структуру центру, методи діагностики та лікування, правила прийому пацієнтів, про семінари і навчання спеціалістів на базі центру. Представлені розробки і публікації співробітників центру. Передбачена можливість отримання консультації.

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» www.dzherelocentre.org.ua
Інформація про навчально-реабілітаційний центр для дітей з ДЦП та іншими неврологічними розладами (м. Львів): напрямки діяльності, контакти, новини та ін.

Міжнародний інститут дельфінотерапії www.dolphintherapy.ru
Інформація про інститут, який працює в Євпаторії з 2003 року: про метод дельфінотерапії, відповідні дослідження, семінари і тренінги, порядок запису на лікування, його вартість.

Євпаторійський центральний дитячий клінічний санаторій www.lekar.evpatoria.com
Сайт Євпаторійського дитячого клінічного санаторію Міністерства оборони України, в якому надають послуги з лікування, реабілітації, рекреації дітям віком від 3 до 14 років з природженими і набутими захворюваннями нервової системи, опорно-рухового апарату, алергічними захворюваннями.

Дитячий санаторій «Хаджибей» www.hadjibey.com.ua
Сайт містить інформацію про роботу Центру санаторно-курортної реабілітації і соціальної адаптації дітей з органічною патологією нервової системи, опорно-рухового апарату і захворюваннями очей (м. Одеса).

Центр слухової реабілітації "Аврора" www.aurora.ua
ЦСР "Аврора" (м. Київ) пропонує найсучасніші моделі слухових апаратів фірми Oticon.

НПП "ВАБОС" (м. Київ) www.vabos.com.ua
Ефективне вирішення проблем реабілітації слабочуючих та інвалідів по слуху за допомогою сучасних слухо-мовленнєвих приладів і слухових апаратів.

Слуховий центр "Реотон" www.reoton.com.ua
Сайт слухового центру «Реотон», який надає комплексну допомогу у вирішенні проблем з порушеннями слуху (м. Київ). Пропонує цифрові слухові апарати фірми Widex.

 

Оновлено 26.06.2017 14:47
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

__________________

Відвідування

Flag Counter