Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У вересні відбудеться:
- Бібліотечна акція: «Прочитай книгу про війну»;
- Книжкова виставка «Палітра осіннього читання»;
- Кінопоказ «Шедеври світової літератури на великому екрані»;
- Віртуальна презентація виставки-портрету: «Великий Українець» (155 років від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського (1866— 1934), українського історика, письменника, громадського і політичного діяча).

 

Наші конкурси:

"Різнобарвний світ української прози Валентина Чемериса" PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
08.07.2021 07:27
Життя вимірюється не кількістю прожитих років, а тим, що встиг зробити, який слід залишив на землі, скільки добра подарував людям.
Валентин Чемерис

Валентин Лукич Чемерис народився 8 липня 1936 року в селі Заїченці на Полтавщині. Сорок років (з 1953 року) жив і працював у Дніпропетровську, де й розпочався його творчий шлях. У 1954 році закінчив дніпропетровську середню школу. Працював у радгоспі «Нижньодніпровський», на металургійному заводі. 1971 року закінчив Вищі літературні курси при Літературному інституті ім. М. Горького. У 1989-1993 роках Валентин Чемерис – голова Дніпропетровської організації Спілки письменників України. Працював в адміністрації Президента України головним консультантом (1993-1994). У 1996-2001 рр. — секретар Національної Спілки письменників України, член її Президії і Вищої Ради. Нині живе в Києві, працював в редакції газети «Літературна Україна».
Видаватись розпочав з 1962 року, в тому числі й іноземними мовами. Свій творчий шлях Валентин Чемерис розпочав як сатирик-гуморист. Видав 16 веселих збірок — гуморески, пародії, веселі повісті. Автор 40 книг, серед яких: історичні романи з життя Стародавнього Риму («Скандал в імператорському сімействі») та Скіфії — «Ольвія», «Смерть Атея». Зібрав і впорядкував том «Українські анекдоти».
1990 року отримав літературну премію імені Д. І. Яворницького за романи: «Скандал в імператорському сімействі», «Смерть Атея».
Лауреат премії в галузі сатири та гумору ім. О. Вишні, гумористичної премії Одарки і Карася, премії ім. Ю. Яновського і Ю. Маківчука за найкращі оповідання. За романи з історії України «Фортеця на Бористені» та «Ордер на любов» автору присуджена Міжнародна премія Українського козацтва «Лицарське перо». За повісті — «Її звали янголом смерті», «Я любила Шевченка», «Кохання в Україні», «Життя і смерть Володимира Глібовича, князя Переяславського», «Маруся Чурай», «Убивство на хуторі біля Диканьки» присуджена літературно-мистецька премія Українського фонду культури ім. І. Нечуя-Левицького).
У 2009 році присуджена літературна премія імені Івана Мазепи за історичний роман про гетьмана Петра Дорошенка «Без права повернення».
Для дітей Валентин Чемерис — написав повість «Аравійська пустеля», оповідання «Три секунди на вибір».
Нагороджений орденами рівноапостольного князя Володимира Великого (І, II, III ступенів) та святого архістратига Михаїла, Почесною грамотою і медаллю Кабміну України та іншими відзнаками. Заслужений працівник культури України.
Безперечно, Валентин Лукич Чемерис зробив значний внесок у розвиток духовності української нації, залишивши чималу духовну спадщину своїм нащадкам. Його творчий доробок – справжня скарбниця національної культури української держави.До 85 річчя від дня народження сучасного українського письменника Валентина Чемериса на абонементі бібліотеки розгорнуто книжкову виставку творів письменника "Різнобарвний світ української прози Валентина Чемериса".
Запрошуємо до перегляду.
Оновлено 08.07.2021 07:31
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

У минулі історичні епохи кам'яна сіль цінувалась на вагу золота. Тепер вартість солі невелика. Але це, мабуть, триватиме недовго: родовища цієї гірської породи виснажуються в одних країнах або її видобуток стає надто дорогим в інших.

Відвідування

Flag Counter