Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У березні відбудеться:
- Літературна зустріч «Творчими  шляхами Т. Шевченка»;
- Фотоілюстративна виставка «Великому Кобзареві присвячується»;
- Екскурс у світ поезії «Поезія дарує нам красу». Літературний портрет Ліни Костенко (До 90-річчя від дня нар. Ліни Костенко);
- Екскурсія «Рівненщина в житті Т.Шевченка».
Радились бібліотекарі району. PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
06.12.2019 10:03

Нещодавно на базі районної бібліотеки зібрались сільські бібліотекарі на нараду: «2020 рік і бібліотеки: пошук формули успіху».
Відкрила нараду директор КЗ «Корецька централізована бібліотечна система» Ніна Грановська, яка познайомила всіх присутніх з програмою семінару, накреслила перспективи розвитку  бібліотек  району на 2020 рік та їх трансформацію в центри місцевої активності згідно запитів громади. А також презентувала «Професійний мейнстрім 2020». Націлила працівників, що сьогодні перед бібліотеками стоїть надзвичайно багато викликів, на які необхідно реагувати, шукати і пропонувати реальним і потенційним відвідувачам такі послуги і такий контент, що найбільшою мірою відповідають їх потребам. Бібліотека повинна не зникати, а змінюватись зі змінами в суспільстві. Провідний методист Ольга Суха в своїй консультації «Творчий підхід до складання планів роботи на 2020 рік. Підготовка до державної звітності за 2019 рік. Електронна звітність ЕСМАр» зазначила, що важливою умовою діяльності бібліотек є якісне планування. Планові заходи повинні працювати на майбутнє, формувати своєрідний, оригінальний та сучасний імідж сільської бібліотеки, яка має стати платформою для культурного розвитку своєї громади. Ознайомила сільських бібліотекарів  з основними ювілейними датами і подіями року, надала методичні поради до написання річного плану та особливості звіту ЕСМаР.
Заступник директора з питань обслуговування дітей Тетяна Соботюк зупинилася на особливостях планування роботи бібліотек з користувачами-дітьми, впровадженням нових ігрових, розвиваючих форм роботи.
Про сучасний стан формування фондів згідно запитів читачів та його актуалізація до вимог сьогодення інформувала провідний бібліотекар відділу комплектування Фаїна Величко.
З матеріалами обласного семінару «Бібліотека на допомогу реалізації Цілей сталого розвитку ООН в контексті молодіжної проблематики» ознайомила провідний бібліотекар відділу обслуговування районної бібліотеки Ірина Воят.
В рамках наради відбулася година інформаційного спілкування «Бібліотека – трансформація на користь громаді».
А також бібліотечні працівники ознайомились з Інструктажем щодо дотримання вимог пожежної безпеки в установах, залучених до проведення Новорічних та Різдвяних свят, який провів провідний інспектор Корецького
РС ГУДСНС України у Рівненській області старший лейтенант служби цивільного захисту Роман Бондарчук.
Учасники наради отримали методичні матеріали: «2020 рік: плануємо, пропонуємо, радимо» та «Календар знаменних та пам’ятних дат на 2020 рік».
Сподіваємось, що рекомендації та матеріал, які отримали бібліотекарі на нараді, допоможе зважено підійти до планування роботи на наступний рік у формуванні нового бібліотечного простору та бути ініціаторами творчих, креативних ідей задля своїх користувачів.

Ольга Суха - провідний методист
КЗ «Корецька централізована бібліотечна система»

 

Оновлено 16.12.2019 10:08
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Після вивчення дев'яти досліджень канадські вчені дійшли висновку, що музика допомагає розвиватися недоношеним дітям. Зокрема прослуховування музики робить таких дітей спокійнішими, зменшує відчуття болю, сприяє швидкому набиранню ваги та знижує тривалість перебування в стаціонарі.

Відвідування

Flag Counter