Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
м.Корець вул.Київська 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
Бібліотечний калейдоскоп

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У лютому відбудеться:
- Романтично- літературний вернісаж «Вічна загадка любові»;
- Віртуальна виставка-хроніка «Життя обірване Афганом» (до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав);
- Презентація літературного портрету «Літописець українського простору»(до 115–ї  річниці від дня народження У.Самчука);
- Героїко-патріотична  година  «Герої не вмирають» (до Дня Героїв Небесної Сотні);
- Віртуальний екскурс «Релігійна спадщина м. Корець».

Наші конкурси:

Радились бібліотекарі району. PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
06.12.2019 10:03

Нещодавно на базі районної бібліотеки зібрались сільські бібліотекарі на нараду: «2020 рік і бібліотеки: пошук формули успіху».
Відкрила нараду директор КЗ «Корецька централізована бібліотечна система» Ніна Грановська, яка познайомила всіх присутніх з програмою семінару, накреслила перспективи розвитку  бібліотек  району на 2020 рік та їх трансформацію в центри місцевої активності згідно запитів громади. А також презентувала «Професійний мейнстрім 2020». Націлила працівників, що сьогодні перед бібліотеками стоїть надзвичайно багато викликів, на які необхідно реагувати, шукати і пропонувати реальним і потенційним відвідувачам такі послуги і такий контент, що найбільшою мірою відповідають їх потребам. Бібліотека повинна не зникати, а змінюватись зі змінами в суспільстві. Провідний методист Ольга Суха в своїй консультації «Творчий підхід до складання планів роботи на 2020 рік. Підготовка до державної звітності за 2019 рік. Електронна звітність ЕСМАр» зазначила, що важливою умовою діяльності бібліотек є якісне планування. Планові заходи повинні працювати на майбутнє, формувати своєрідний, оригінальний та сучасний імідж сільської бібліотеки, яка має стати платформою для культурного розвитку своєї громади. Ознайомила сільських бібліотекарів  з основними ювілейними датами і подіями року, надала методичні поради до написання річного плану та особливості звіту ЕСМаР.
Заступник директора з питань обслуговування дітей Тетяна Соботюк зупинилася на особливостях планування роботи бібліотек з користувачами-дітьми, впровадженням нових ігрових, розвиваючих форм роботи.
Про сучасний стан формування фондів згідно запитів читачів та його актуалізація до вимог сьогодення інформувала провідний бібліотекар відділу комплектування Фаїна Величко.
З матеріалами обласного семінару «Бібліотека на допомогу реалізації Цілей сталого розвитку ООН в контексті молодіжної проблематики» ознайомила провідний бібліотекар відділу обслуговування районної бібліотеки Ірина Воят.
В рамках наради відбулася година інформаційного спілкування «Бібліотека – трансформація на користь громаді».
А також бібліотечні працівники ознайомились з Інструктажем щодо дотримання вимог пожежної безпеки в установах, залучених до проведення Новорічних та Різдвяних свят, який провів провідний інспектор Корецького
РС ГУДСНС України у Рівненській області старший лейтенант служби цивільного захисту Роман Бондарчук.
Учасники наради отримали методичні матеріали: «2020 рік: плануємо, пропонуємо, радимо» та «Календар знаменних та пам’ятних дат на 2020 рік».
Сподіваємось, що рекомендації та матеріал, які отримали бібліотекарі на нараді, допоможе зважено підійти до планування роботи на наступний рік у формуванні нового бібліотечного простору та бути ініціаторами творчих, креативних ідей задля своїх користувачів.

Ольга Суха - провідний методист
КЗ «Корецька централізована бібліотечна система»

 

Оновлено 16.12.2019 10:08
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Незважаючи на те, що діючий календар має дуже маленьку погрішність, однак за 3328 років накопичується помилка в 1 день. Тому, якщо за цей час не придумають новий, ще більш точний календар, в 3328 році буде 367 днів, тобто буде 30 лютого.

Відвідування

Flag Counter