Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У лютому відбудеться:
- Виставка-огляд "Мово рідна, живи в ріднім домі" (До Міжнародного дня рідної мови);
- Відеоперегляд "Я жива! Я буду вічно жити!" (150 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) (1871—1913), видатної української поетеси, громадської діячки);
- Презентація творчості Л. Українки "На крилах Лесиних пісень";
- Презентація виставки-вшанування "Небесна Сотне, ви тепер святі"(До дня Героїв Небесної Сотні).

 

Нова школа і бібліотека: єдність цілей. PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
29.10.2019 09:42


Концепція Нової української школи визначає нові ролі бібліотеки як складової сучасного освітнього простору. Це в свою чергу вимагає розвитку професійної компетентності  бібліотекарів та оновлення підходів до діяльності  бібліотеки, яка є невід’ємною частиною Нової української школи.
Тому нещодавно на базі центральної районної бібліотеки відбувся семінар бібліотекарів району «Нова школа і бібліотека: єдність цілей». На семінарі були розглянуті питання професійної компетентності бібліотекаря в контексті демократизації освітнього процесу, нові підходи до діяльності бібліотеки як культурно-освітнього осередку громади та співпраця бібліотекаря з усіма учасниками освітнього процесу. Адже  всю свою роботу бібліотека координує  з школою і організовує заходи, що сприяють засвоєнню шкільної програми та  вчать самостійно мислити і аналізувати.
Одне із найбільш хвилюючих питань, яке обговорювалося бібліотекарями під час семінару це інформаційне забезпечення бібліотек у відповідності до потреб учнів, вчителів та батьків.
Ніна Григорівна Грановська, директор КЗ «Корецька ЦБС» ознайомила учасників семінару з документами «Нової української школи», акцентувала увагу на роль і місце бібліотеки в Новій українській школі, зокрема рекомендацій щодо організації простору та технічного забезпечення.
Провідний методист Ольга Суха в своїй консультації «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня» наголосила , що бібліотека є невід’ємною частиною Нової української школи і її завдання - задовольняти і розвивати інформаційні потреби та запити учнів, сприяти цікавому проведенню дозвілля, допомагати вчителеві серед безлічі документів обирати якісні нові видання для роботи на концептуальних засадах НУШ. А також прокоментувала, як бібліотекарі можуть проводити самостійно та разом з учителем заходи, націлені на розвиток основних компетентностей учнів.
Продовжила семінар Тетяна Соботюк – заст. директора по роботі з дітьми, яка зробила акцент на нових підходах до учнів перших класів, розповіла про ігрові, інтерактивні, інтегровані форми роботи з дітьми шкільного віку на підтримку дитячого творчого читання.
У практичній частині семінару - професійного спілкування  матеріалами обласного семінару-практикуму «Бібліотека в освітньому просторі: перезавантаження» поділилася завідуюча публічно-шкільною бібліотекою с. Копитів  Тамара Бобровська . А також Олена Ковальковська, бібліотекар інформаційно-бібліографічного відділу, запропонувала колегам відео-презентацію «Як організувати інформаційне середовище в НУШ».
Під час Професійного спілкування: «Нова українська школа = нова шкільна бібліотека» бібліотекарі візуалізували своє бачення того, яким має бути сучасний бібліотечний простір, окреслили можливості поповнення бібліотечного фонду сучасною дитячою літературою та книгами для вчителів й батьків.
Бібліотекарі утвердилися у думці, що бібліотека має і може стати привабливою для різновікового читача лише за підтримки і партнерства школи, влади та громади.
На завершення семінару бібліотекарі підсумували, що Нова українська школа без нової сучасної бібліотеки не відбудеться, адже бібліотека – це саме те місце, де щодня для спільної роботи зустрічаються учні, вчителі і бібліотекарі, де здобуті на уроках знання складаються  у дітей у цілісну картину світу. І саме в бібліотеці діти отримують практичні навички пошуку потрібної інформації, вміння працювати з нею, - абсолютно необхідні як запорука застосування теоретичних знань на практиці і навчання протягом усього життя.
О.Суха – провідний методист КЗ «Корецька ЦБС»

Оновлено 29.10.2019 09:46
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Дивовижно, але ефірна олія, що отримана з фіалки, пахне свіжим огірком. Вона використовується для надання парфумам аромату свіжості. А справжній фіалковий запах має олія, що вироблена з кореневища півників. Цінується вона вдвічі дорожче, ніж олія з троянд.Відвідування

Flag Counter