Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
м.Корець вул.Київська 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
Бібліотечний калейдоскоп

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У січні відбудеться:
- Різдвяна презентація книжково-ілюстративної експозиції «Магія зимових свят»;
- Екскурс в історію «Історичний урок єднання». Презентація книжкової виставки «Україна одна на всіх, як оберіг» (День Соборності України);
- Презентація кн. викладки «Голокост: без права на забуття»;
- Година історичної пам’яті «Їх юних сміливців лиш жменька була». Презентація книжкової виставки «Це трагічне слово Крути» (До дня пам’яті героїв Крут).

Наші конкурси:

Бібліотекарі відвідали книжковий форум PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
24.09.2019 12:58

18-22 вересня 2019 року у Львові  проходив 26 BookForum – головний культурний фестиваль країни.
Впродовж 5 днів поціновувачі культурних подій змогли відвідати безліч освітніх заходів, поспілкуватися з авторами і придбати книги. Весь Львів традиційно перетвориться на Book Forum, адже події відбувалися у Палаці Мистецтв та 40 локаціях міста.
Дякуючи ініціативі голови Корецької РДА Сергія Чернія бібліотечні   працівники  Кореччини  також  19 вересня відвідали "Форум видавців у Львові", найбільший ярмарок української книги та один з наймасовіших заходів подібного типу в Східній Європі. Книжковий ярмарок зібрав любителів книжок, творців літератури і професіоналів видавничої справи.
На Форумі  були найвідоміші українські автори: Сергій Жадан, Оксана Забужко, Андрій Любка, Юрій Андрухович, Андрій Курков, Лариса Денисенко, Галина Ткачук, Ірина Славінська, Тарас Прохасько, Андрій Кокотюха, Ірен Роздобутько, Катерина Калитко, Юрій Винничук та інші.
Понад 300 видавництв зі всієї України, а також зарубіжні видавництва підготували для книгоманів різноманітні книжкові новинки на всі смаки та уподобання.  Це значуща подія у світі сучасної української літератури як для письменників і видавців, так і для бібліотекарів та читачів. Різноманітність книг вражала: від дитячої літератури до галузевої.
Упродовж  дня бібліотекарі мали можливість поспілкуватися з представниками різних видавництв, ознайомитись з новинками літератури.
Нам пощастило, ми отримали шанс поспілкуватись з відомими українськими письменниками — братами Капрановими та Дмитром Павличком.  Також нам випала можливість познайомитись та поспілкуватись з Романом Зіненком(Сєдой)  - автором книги «Іловайський щоденник».
Ця книга - одна із перших книжок про війну на Сході України, написана учасником подій, колишнім морським піхотинцем, добровольцем батальйону «Дніпро». Автор нічого не вигадує, він просто передає свої враження, думки, емоції, намагаючись бути максимально точним у спогадах, адже він був серед тих, хто опинився в пеклі Іловайська в серпні 2014-го і не тільки вижив, а й допоміг вибратись з «котла» своїм товаришам, зокрема й тяжкопораненим. На згадку про зустріч, отримали книгу з автографом від автора .
Приємно вразило, що люди купували книги, незважаючи на ціни. Для своїх читачів наші бібліотекарі  теж придбали новинки українських письменників.
Місту Лева дякуємо за море неймовірних вражень, а головне - книги, які придбали і хочеться читати.


Оновлено 24.09.2019 13:11
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Вчені з понад 130 країн дійшли невтішних висновків; до 2100 року світ буде значно гарячішим. Уже до кінця цього століття температура може підвищитися ще на 2,5 градусів.

Відвідування

Flag Counter