Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У січні відбудеться:
- Різдвяна презентація книжково-ілюстративної експозиції «Магія зимових свят»;
- Екскурс в історію «Історичний урок єднання». Презентація книжкової виставки «Україна одна на всіх, як оберіг» (День Соборності України);
- Презентація кн. викладки «Голокост: без права на забуття»;
- Година історичної пам’яті «Їх юних сміливців лиш жменька була». Презентація книжкової виставки «Це трагічне слово Крути» (До дня пам’яті героїв Крут).

Наші конкурси:

Міжнародний день захисту дітей PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
07.06.2017 07:58

Кожне літо стартує з чудового свята – Міжнародного дня захисту дітей. В цей день свято у Корецькій дитячій бібліотеці було веселе і гамірне. Діти з особливими потребами, діти позбавлені батьківського піклування відвідали літературно-розважальне свято «Хай світанки твої, Дитино, сонце сяйвом мережить своїм» в рамках засідання клубу «Надія». Відкрила та вела його бібліотекар середнього відділу Тамара Волохова. Вона і запросила присутніх до казкової подорожі. Дітки отримали вітання від найменших читачів бібліотеки Максима Волохова та Олексія і Вікторії Верещуків. Розважали присутніх театралізовані казкові герої: Літо – Марта Бецан, Зайчик – Катя Процишина, Вовчик – Тарас Новак, Бджілка – Олександра Савченко, Кіт – Софія Борей. Тут були розваги для кмітливих та допитливих «Змотування стрічки», «Заплети косу», «Рибалка» та інші. Розсмішили кумедні вікторини «Загадкові герої», «Буває не буває» та жартівливі загадки. На закінчення відбувся конкурс малюнка «Дитинство щаслива пора» де діти малювали ясне сонце, мирне небо, улюблені квіти та затишну домівку. За кожну перемогу у конкурсі, вікторині діти отримували заохочувальні призи. Всі запрошені отримали подаруночки від спонсорів свята: Корецький районний центр соціальних служб для сім’ї та молоді та меценат масових заходів клубу «Надія» Сиротинський Влад.

 

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Після вивчення дев'яти досліджень канадські вчені дійшли висновку, що музика допомагає розвиватися недоношеним дітям. Зокрема прослуховування музики робить таких дітей спокійнішими, зменшує відчуття болю, сприяє швидкому набиранню ваги та знижує тривалість перебування в стаціонарі.

Відвідування

Flag Counter