Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
м.Корець вул.Київська 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
Бібліотечний калейдоскоп

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У січні відбудеться:
- Різдвяна презентація книжково-ілюстративної експозиції «Магія зимових свят»;
- Екскурс в історію «Історичний урок єднання». Презентація книжкової виставки «Україна одна на всіх, як оберіг» (День Соборності України);
- Презентація кн. викладки «Голокост: без права на забуття»;
- Година історичної пам’яті «Їх юних сміливців лиш жменька була». Презентація книжкової виставки «Це трагічне слово Крути» (До дня пам’яті героїв Крут).

Наші конкурси:

Вічна як пісня PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
27.02.2017 07:41

У Корецькій районній бібліотеці для дітей пройшов ранок літературного портрету «Горить земля її поезії над краєм», який підготували та провели працівники дитячої бібліотеки, напередодні Дня народження Лесі Українки. З душевними трепетом слухали діти розповідь бібліотекаря молодшого відділу про дитячі та юнацькі роки видатної поетеси, про цікавий, барвистий казковий світ творів Лесі Українки для дітей. А потім згідно святкового меню, відвідувачів чекав поетичний вернісаж на якому звучала поезія Л.Українки у виконанні самих учасників. Приємним сюрпризом для дітей був показ лялькової вистави за мотивами казки Лесі Українки «Біда навчить».

 

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Відоме всім слово „паспорт” запозичене з французької мови , що означає „прохід” і „гавань”. Первісно воно означало дозвіл на відплиття. Паспорт засвідчував, кому належить корабель, в якому місті проживає його господар – адже в південних морях було багато розбійників, яких італійці називали корсарами, а греки – піратами. Паспорт і мав засвідчити, що судном володіє добропорядна людина, яка ніякої шкоди мирним жителям міста не завдасть.

Відвідування

Flag Counter