Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У січні відбудеться:
- Різдвяна презентація книжково-ілюстративної експозиції «Магія зимових свят»;
- Екскурс в історію «Історичний урок єднання». Презентація книжкової виставки «Україна одна на всіх, як оберіг» (День Соборності України);
- Презентація кн. викладки «Голокост: без права на забуття»;
- Година історичної пам’яті «Їх юних сміливців лиш жменька була». Презентація книжкової виставки «Це трагічне слово Крути» (До дня пам’яті героїв Крут).

Наші конкурси:

Міжнародний день рідної мови PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
23.02.2017 07:36

За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи землі відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято дає можливість кожному громадянину будь-якої країни відчути свою незалежність до рідної нації, відчути себе часткою народу, серед якого народжуєшся, зростаєш, стаєш Людиною. У Міжнародний день рідної мови в Корецькій районній бібліотеці для дітей усім відвідувачам інтернет-пункту було запропоновано перевірити свої знання рідної мови відповідаючи на питання вікторини «Подорож океаном рідної мови». Вікторина створена за допомогою сервісу web 2.0 – LearningApps.org та розміщена на сайті «Бібліоігротека» biblioigroteka.jimdo.com. Сайт «Бібліоігротека» створений інформаційно - бібліографічним відділом Рівненської обласної бібліотеки для дітей. Над поповненням сайту працюють бібліотеки для дітей Рівненської області, які є учасниками корпоративного об’єднання «Бібліоігротека» зі створення інтерактивних ресурсів. Корецька бібліотека для дітей також входить до корпоративного об’єднання. До уваги відвідувачів старших класів було запропоновану інше інтерактивне завдання, також створене працівниками нашої бібліотеки «Скорботний календар української мови», яке розповідає про роки заборони української мови. Всі відвідувачі із задоволенням проходили вікторини і продемонстрували гарні знання рідної мови та вправно впоралися із завданнями.

Оновлено 07.06.2018 07:39
 

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

У минулі історичні епохи кам'яна сіль цінувалась на вагу золота. Тепер вартість солі невелика. Але це, мабуть, триватиме недовго: родовища цієї гірської породи виснажуються в одних країнах або її видобуток стає надто дорогим в інших.

Відвідування

Flag Counter