Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У січні відбудеться:
- Різдвяна презентація книжково-ілюстративної експозиції «Магія зимових свят»;
- Екскурс в історію «Історичний урок єднання». Презентація книжкової виставки «Україна одна на всіх, як оберіг» (День Соборності України);
- Презентація кн. викладки «Голокост: без права на забуття»;
- Година історичної пам’яті «Їх юних сміливців лиш жменька була». Презентація книжкової виставки «Це трагічне слово Крути» (До дня пам’яті героїв Крут).

Наші конкурси:

Посиденьки у бібліогостині PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
07.02.2017 07:25

Найбільш довгоочікуваними святами завжди були Різдвяні свята. Ці свята є найбільш таємничими, урочистими і «родинними», вони обіцяють здійснення мрій кожному, хто вірить у диво. 19 січня районна бібліотека для дітей у рамках засідань клубу «Надія», за допомогою поетичного слова і яскравого дійства організували посиденьки у бібліогостині «Від Різдва до Водохреща» для дітей з особливими потребами. Ведуча свята розповіла про традиції та звичаї святкування Святвечора та Різдва Христового, свята Василя та Водохреща. Різдвяний вертеп, за участю Марійки Ковльчук, Тараса Новака, Дениса Ярошинського, Романа Дулюка, Дмитра Волохова , показав театралізовану виставу, у якій розповідалось про народження Ісуса Христа, щедрувальники «водили козу», найменші учасники свята Максим Волохов, Олексій Верещук та Вікторія Верещук засівали на щастя, на здоров’я, на новий рік та читали молитви. А Різдвяні колядки звучали у виконанні братів Юри та Романа Михальчуків та Дениса Олелі. Щедрі оплески діти дарували ляльковому театру за виставу «Новорічні пригоди у лісі». Радісно приймали участь у захоплюючих іграх, смакували смаколиками та колядували і щедрували. В народі кажуть, виявлене добро повертається сторицею, отож, нехай нашим спонсорам, за надану допомогу у придбанні солодких подарунків та шкільного приладдя для особливих діток, все повернеться сторицею. Завдяки вам дитячі очі сіяли радістю. Колектив районної бібліотеки для дітей висловлює свою найщирішу вдячність за надану допомогу – Наталії Кубай, Ірині Ференчук, Ігорю Якубцю, Любові Суходольській, Юлії Турович, Аллі Годун, Миколі Волохову, Анні Гутель, Миколі Струку, Сергію Тупайцю, Ользі Меленчук.

 

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Найважча рідина на нашій планеті — ртуть. Один літр її має масу 13520 г, тобто ртуть в 13,5 раза важча за воду. Це єдиний на землі метал, що перебуває в рідкому стані при кімнатній температурі. Вона твердне лише при — 38,9°С. В Україні ртутну руду (кіновар) видобувають у Донецькій області.

Відвідування

Flag Counter