Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
м.Корець вул.Київська 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
Бібліотечний калейдоскоп

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У січні відбудеться:
- Різдвяна презентація книжково-ілюстративної експозиції «Магія зимових свят»;
- Екскурс в історію «Історичний урок єднання». Презентація книжкової виставки «Україна одна на всіх, як оберіг» (День Соборності України);
- Презентація кн. викладки «Голокост: без права на забуття»;
- Година історичної пам’яті «Їх юних сміливців лиш жменька була». Презентація книжкової виставки «Це трагічне слово Крути» (До дня пам’яті героїв Крут).

Наші конкурси:

Вогонь скорботи в серці навіки PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
28.11.2016 13:59

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки, коли  Україна  пережила страшну трагедію - Голодний Мор, який забрав життя мільйонів наших земляків. Голодомор - не історична минувшина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує нашу пам'ять. В Корецькій районній бібліотеці для дітей 25 листопада  пройшла презентація виставки - спомин  на тему «Вогонь скорботи в серці навіки».  Заступник директора по роботі з дітьми Тетяна Адамівна Соботюк  за допомогою книг, донесла до дітей інформацію про справжні причини геноциду, про те, що відбувалося у ті страшні роки. Діти  ознайомилися з  документальними книгами  та   статтями, спогадами свідків тих жахливих подій, художньо-документальними книгами відомих українських письменників В. Барки "Жовтий князь" та У. Самчука "Марія", які представлені на виставці. Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни. Тож ми, українці, повинні пам’ятати про трагічні сторінки нашої історії, щоб вони більше ніколи не повторилися!

 

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

В 1908 в США (в Колорадо) вперше почали заморожувати промисловим способ фрукти. А перші холодильники з’явилися в 1877 році.

Відвідування

Flag Counter