Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
м.Корець вул.Київська 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
Бібліотечний калейдоскоп

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У січні відбудеться:
- Різдвяна презентація книжково-ілюстративної експозиції «Магія зимових свят»;
- Екскурс в історію «Історичний урок єднання». Презентація книжкової виставки «Україна одна на всіх, як оберіг» (День Соборності України);
- Презентація кн. викладки «Голокост: без права на забуття»;
- Година історичної пам’яті «Їх юних сміливців лиш жменька була». Презентація книжкової виставки «Це трагічне слово Крути» (До дня пам’яті героїв Крут).

Наші конкурси:

Це наше слово – жить йому повік PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
14.11.2016 13:47

9 листопада  в День української писемності та мови  до дитячої бібліотеки завітали учні 5-го класу ЗШ№1 на літературну годину «Це наше слово – жить йому повік», з вуст ведучої - провідного бібліотекаря Тамари Віталіївни,  діти почули  про історичне  минуле української мови, про гіпотези її походження, про рукописні пам'ятки, про поетів та письменників, які своєю творчістю збагатили рідну мову, закликаючи всіх до її вивчення. Розповідь  супроводжувалась електронною презентацією “День української писемності та мови” .  Діти із задоволенням відповідали на запитання вікторини  «Знаю і люблю рідну мову», читали скоромовки та вірші про рідну мову. А ще до уваги всіх присутніх був представлений бібліографічний огляд літератури  «До мови доторкнемось серцем»  складений провідним бібліотекарем Лідією Іванівною, яка ознайомила із книгами про українську  мову, які є в нашій бібліотеці.9 листопада  в День української писемності та мови  до дитячої бібліотеки завітали учні 5-го класу ЗШ№1 на літературну годину «Це наше слово – жить йому повік», з вуст ведучої - провідного бібліотекаря Тамари Віталіївни,  діти почули  про історичне  минуле української мови, про гіпотези її походження, про рукописні пам'ятки, про поетів та письменників, які своєю творчістю збагатили рідну мову, закликаючи всіх до її вивчення. Розповідь  супроводжувалась електронною презентацією “День української писемності та мови” .  Діти із задоволенням відповідали на запитання вікторини  «Знаю і люблю рідну мову», читали скоромовки та вірші про рідну мову. А ще до уваги всіх присутніх був представлений бібліографічний огляд літератури    «До мови доторкнемось серцем»  складений провідним бібліотекарем Лідією Іванівною, яка ознайомила із книгами про українську  мову, які є в нашій бібліотеці.

 

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Мило можна виготовити самому. Візьміть дві пробірки з гарячим концентрованим розчином пральної соди. В першу додавайте по краплині олію до тих пір, поки вона не перестане розчинятися. В другу пробірку крапайте зі свічки, яка горить, стеарин або віск (але не парафін) і розбовтуйте до повного розчинення, а потім додайте пучку кухонної солі.

Після охолодження в першій пробірці ви одержите рідке мило, а у другій — тверде.

Відвідування

Flag Counter