Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У січні відбудеться:
- Різдвяна презентація книжково-ілюстративної експозиції «Магія зимових свят»;
- Екскурс в історію «Історичний урок єднання». Презентація книжкової виставки «Україна одна на всіх, як оберіг» (День Соборності України);
- Презентація кн. викладки «Голокост: без права на забуття»;
- Година історичної пам’яті «Їх юних сміливців лиш жменька була». Презентація книжкової виставки «Це трагічне слово Крути» (До дня пам’яті героїв Крут).

Наші конкурси:

«Благослови, Боже, на долю Україну» PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
31.08.2016 13:41

Напередодні Дня Незалежності України, 22 серпня  дитяча бібліотека зібрала в своєму залі  користувачів бібліотеки та їх батьків  на родинне свято  «Благослови, Боже, на долю Україну». Найкращі слова про нашу неньку Україну звучали з вуст ведучих Тамари Волохової ,  Лізи Семенюк та найактивніших читачів бібліотеки Марії Ковальчук, Дениса Олелі, Олі Фассахової, Тараса Новака та Станіслава Новака. Урочисто пролунав з уст усіх присутніх гімн України. Директор дитячої книгозбірні Тетяна Соботюк привітала всіх з наступаючим святом Незалежності України та днем Державного Прапора. Та розповіла про історію встановлення незалежності. На святі звучали патріотичні пісні та демонструвалися відеоролики про нашу барвисту українську землю, що символізує свободу і працелюбність нашого народу. Заключним акордом свята стала чудова пісня «Заспіваймо за Україну» у виконанні Дениса Олелі.

 

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Гімалаї — найвищі гори світу. Якби їх зруйнувати і розсипати каміння по всій Землі, то поверхня планети піднялась би на 18-20 м.

Відвідування

Flag Counter