Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У січні відбудеться:
- Різдвяна презентація книжково-ілюстративної експозиції «Магія зимових свят»;
- Екскурс в історію «Історичний урок єднання». Презентація книжкової виставки «Україна одна на всіх, як оберіг» (День Соборності України);
- Презентація кн. викладки «Голокост: без права на забуття»;
- Година історичної пам’яті «Їх юних сміливців лиш жменька була». Презентація книжкової виставки «Це трагічне слово Крути» (До дня пам’яті героїв Крут).

Наші конкурси:

Міжнародний день захисту дітей PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
06.06.2016 13:36

У Корецькій районній бібіліотеці для дітей 1 червня відбулося літературно-розважальне свято "Щоб сонце світило дітям, а діти посміхались йому" для дітей із особливими потребами, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом свята  діти мандрували океаном розваг і відвідали безліч островів. Острів Солодощів, Острів Українських символів, Острів Загадок , Острів Гри,  взяли участь у флешмобі «Що треба для щастя дитини?» . Всі діти отримали подарунки. Спонсорами свята  стали Корецький районний центр соціальних служб для дітей та молоді,  Меленчук Ольга Іванівна та Кубай Наталія Анатоліївна.

 

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Найдавніші відомості про використання деяких миючих засобів на території нашої країни є у Геродота (V ст. до н. е.) і відносяться до скіфів.

Дані писемності дозволяють вважати, що уже в середині XI ст. слово мило було зрозуміле в Київській Русі. Народ знав його (в сучасному розумінні миючого засобу). Матеріали історії дають підставу припускати завезення мила у Київську Русь із країн Сходу, Візантії та інших

Відвідування

Flag Counter