Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У січні відбудеться:
- Різдвяна презентація книжково-ілюстративної експозиції «Магія зимових свят»;
- Екскурс в історію «Історичний урок єднання». Презентація книжкової виставки «Україна одна на всіх, як оберіг» (День Соборності України);
- Презентація кн. викладки «Голокост: без права на забуття»;
- Година історичної пам’яті «Їх юних сміливців лиш жменька була». Презентація книжкової виставки «Це трагічне слово Крути» (До дня пам’яті героїв Крут).

Наші конкурси:

Свято, що гуртує покоління PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
12.05.2016 13:34

Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але кожного року 9 травня ми відзначаємо День Перемоги, і ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя. Напередодні свята Районна бібліотека для дітей відкрила книжково-ілюстративну виставку «Свято, що гуртує покоління»,  з якою змогли ознайомитися всі відвідувачі бібліотеки. Для всіх користувачів в інтернет-пункті проведено годину-спогад «Ти прийшла, Перемого, слідами війни», де дерез книги, кадри кінохронік діти доторкнулись до сторінок Великої ВітчизняноЇ війни.  Ми – українці !Ми ніколи не забудемо подвигу своїх дідів і батьків. Ми завжди будемо шанувати тих, хто пережив страшну війну, в кого й досі болять рани, в журбі та в молитві будемо пам’ятати всіх, хто не повернувся з  тієї проклятої для всього світу війни. Без миру немає майбутнього. Ми всі за спокій і радість від миру на нашій рідній землі, у нашій вільній Україні.

 

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Незважаючи на те, що діючий календар має дуже маленьку погрішність, однак за 3328 років накопичується помилка в 1 день. Тому, якщо за цей час не придумають новий, ще більш точний календар, в 3328 році буде 367 днів, тобто буде 30 лютого.

Відвідування

Flag Counter