Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У серпні відбудеться:
- Акція «Бібліотека без стін», книжкова виставка «Літня альтанка»;
- Літературне побачення «Засновник психологічної новели» (до 170-річчя від дня нар. Гі де Мопассана);
- Виставка – колаж «Книги, що створюють настрій» (до міжнародного дня молоді);
- Віртуальний історичний екскурс «Україна: від подиху століть до сьогодення»,
літературно - мистецька експозиція «Славен край наш – Україна» (До Дня Незалежності України).


Тиждень дитячої книги PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
19.04.2016 13:22

Доброю традицією стало в дитячій бібліотеці під час березневих канікул проводити Тиждень дитячого читання. Тиждень книги – чудова нагода для популяризації серед дітей читання, книги і, власне,бібліотеки як скарбниці знань. Веселе, гамірне, театралізоване дійство під назвою «Казкова країна Мудрої книги» зібрало у бібліотеці найкращих читачів міста. Директор бібліотеки привітала читайликів  з прекрасним святом і подарувала дипломи та скромні подаруночки кращим читачам бібліотеки,а саме: Розумна О., Дереженець Р., Свинар Б., Дереженець В., Сайчук А., Ніколайчук В., Куцмус В., Ляшкова І., Кравчук М., Макеєв А., Козлов А. та інші. Подякою та збіркою оповідань українських письменників було також відмічено кращий клас по читанню, а це 2 В ЗШ№1 на чолі вчителя Ковальчук О.С., як  «Супер читаючий клас».  У читальному залі бібліотеки діти познайомилися з дитячими книгами рівненських авторів,новинками з фонду бібліотеки «Ці книги варті читання». Слова вітань лунали з вуст діток – читачів 4-х класів Ілонки Ляшкової, Миколи Боксанчука,  Віталія Дереженця, Вікторії Ніколайчук. Справжньою родзинкою книжкових іменин була зустріч діток з Королевою Книг-Ковальчук Марійка, Червоною Шапочкою - Петрусь Настя, Незнайком - Олеля Денис, Котигорошком – Новак Тарас. Книгомани здійснили цікаву подорож сторінками улюблених казок. Діти проявили неабияку начитаність та ерудицію. Із задоволенням відповіли на всі запитання вікторини та конкурсів, отримуючі солодкі призи. Педагоги та діти залишили свято з чудовим настроєм. Не забувайте відвідувати бібліотеку і пам’ятайте, що жити з книгою – справжнє свято!

 

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Найдавніші відомості про використання деяких миючих засобів на території нашої країни є у Геродота (V ст. до н. е.) і відносяться до скіфів.

Дані писемності дозволяють вважати, що уже в середині XI ст. слово мило було зрозуміле в Київській Русі. Народ знав його (в сучасному розумінні миючого засобу). Матеріали історії дають підставу припускати завезення мила у Київську Русь із країн Сходу, Візантії та інших

Відвідування

Flag Counter