Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У листопаді відбудеться:
- мовознавча година «Скарбниця української писемності» (до Дня української писемності та мови);
- година спілкування «Що означає бути добрим?» (До Міжнародного дня толерантності);
- відеоперегляд «Зима у вогні» (до Дня гідності та Свободи України);
- вечір – реквієм «Великий голод - вічний гріх з лихої прихоті й сваволі» (до  Дня пам’яті жертв голодоморів).

Нарада бібліотечних працівників району PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
06.12.2017 12:38

5 грудня на базі центральної районної  бібліотеки  відбулася нарада бібліотечних працівників району на тему: «2018 рік: планування та звітність бібліотек». Відкрила нараду директор ЦСПШБ Н.Г. Грановська, яка ознайомила з основними завданнями і напрямками діяльності бібліотечних закладів району, та підняла ряд виробничих питань. Бібліотекарів також було ознайомлено з переліком всеукраїнських проектів та обласних конкурсів, які будуть проходить протягом 2018 року. У нараді взяла участь завідувач сектором культури і туризму В.Я. Плисюк. Пров. методист - О.Ф.Суха надала рекомендації по плануванню роботи на 2018 рік,а також детально зупинились на основних календарних датах, ювілеях письменників та визначних історичних датах. «Організація простору сучасної бібліотеки – один із чинників її привабливості для дітей.Планування заходів з дітьми» - такою була тема виступу Т.А.Соботюк – заст. директора з питань обслуговування дітей. Ф.Г.Величко - завідуюча відділом комплектування  фонду довела до відому працівників сільських бібліотек про особливості передплати періодичних видань на І перше півріччя 2018 року, звернула увагу на збереження бібліотечного фонду та ознайомила з графіком проведення переобліків книжкових фондів на 2018 рік. Корисною інформацією поділилась з колегами пров.бібліотекар відділу інформаційниж технологій яка брала участь у обласному  тренінгу «Робота піар-клубів в умовах децентралізації». А Т.І. Мельничук – пров. бібліотекар відділу інформаційних технологій надала консультацію по популяризації літератури з питань краєзнавства та поповнення зведеної краєзнавчої повнотекстової бази даних.


На завершення роботи семінару проведено практичні заняття «В робочу папку бібліотекаря». Велику увагу було приділено також підготовці текстових та електронних звітів за 2017 рік. Бібліотекарям сільських бібліотек підготовлено бланки для звітності та «Календар знаменних та пам’ятних дат на 2018 рік». Традиційно закінчилася нарада творчим спілкуванням, під час якого бібліотечні фахівці мали змогу обмінятися думками, досвідом та обговорити важливі завдання на наступний рік.

О.Суха –пров. методист ЦСПШБ

Оновлено 07.12.2017 12:47
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Учений XІІІ століття Сакробоско стверджував, що лютий у юліанському календарі містив 30 днів з 44 до н.е. по 8 н.е. , коли імператор Август скоротив лютий на один день для того, щоб додати його до серпня, місяця названого його ім'ям, оскільки липень, названий на честь його попередника Юлія Цезаря містив 31 день, а серпень тільки 30. Однак немає ніяких історичних доказів того, що це було саме так, і найбільш імовірно, що це міф, хоча й досить старий.

Відвідування

Flag Counter