Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ В БІБЛІОТЕЦІ PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
11.12.2015 12:48

З 7  по 12 грудня 2015 року стартував Всеукраїнський тиждень права. План заходів з проведення Всеукраїнського тижня права затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року № 871.

Корецька центральна районна бібліотека активно включилася до проведення соціально-значимих заходів, спрямованих на утвердження правової держави, на підняття рівня правової культури, поваги до найвищих цінностей, які охороняються законом.

В залі обслуговування для користувачів організовано книжкову виставку «На стороні людини Закон!». На полиці читачі знайдуть збірник законодавчих актів України та окремі найбільш актуальні в сьогоденні закони. А також номери телефонів урядових «гарячих ліній» по правовій допомозі всім категоріям громадян. Підготовлено та видано вебліографічні списки: «Інформаційні ресурси на допомогу правовій освіті», «Правовий обрій». З юними користувачами було здійснено Інтернет – мандрівку «Мандруємо урядовими сайтами».

8 грудня в Інтернет-центрі районної книгозбірні відбулась відеоконференція «Безоплатна вторинна правова допомога: скористайтесь своїми правами» за участю Негрей Алли Степанівни, директора Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На зустріч з фахівцем були запрошені постійні користувачі, працівники бібліотеки та усі зацікавлені у тому, щоб більше дізнатись про правовий статус громадян у нашій державі.

В читальній залі районної бібліотеки 11 грудня відбувся відкритий безкоштовний показ фільму голандського режисера Єруна ван Велзена «Цап за голос», в межах ХІІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який проходив на Рівненщині з 24 листопада по 12 грудня 2015 року. Після перегляду організатори влаштували з глядачами тематичну дискусію та обговорення фільму, щоб проаналізувати порушені в кінострічці проблеми та віднайти оптимальні шляхи їх вирішення на локальному та державному рівнях.   
Всі заходи правового тижня були спрямовані на здобуття елементарних знань про найважливіші закони нашої держави, сприяння виробленню у людей почуття власної гідності й відповідальності за свої вчинки, поваги до закону та його вимог, а також можливість відстояти свої права і законні інтереси.

 

Оновлено 11.12.2015 13:02
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Відоме всім слово „паспорт” запозичене з французької мови , що означає „прохід” і „гавань”. Первісно воно означало дозвіл на відплиття. Паспорт засвідчував, кому належить корабель, в якому місті проживає його господар – адже в південних морях було багато розбійників, яких італійці називали корсарами, а греки – піратами. Паспорт і мав засвідчити, що судном володіє добропорядна людина, яка ніякої шкоди мирним жителям міста не завдасть.

Відвідування

Flag Counter