Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У червні відбудеться:
- Мульткалейдоскоп «Містерія казки запрошує» до Дня Захисту дітей;
- Віртуальна мандрівка «Канікули в Інтернеті, цікаве для допитливих»;
- Екологічна година землі «Сортуй сміття- збережи життя»;
- Літературно-поетичний етюд «Вірші оспівані коханням» (до 220-ої річниці від дня народження О.Пушкіна);
- Інтернет–екскурсія «Інтернет- Що?Де? Коли?»;
- Зелений вернісаж «Духм’яні барви квітів рідної землі»;
- Історико-правовий екскурс «Конституція – правова основа держави»;
- Презентація книжкової виставки «Ці книги читав твій товариш» (до  дня молоді).
Досвід Крилівської ПШБ PDF Друк E-mail
Бібліотека - Бібліотечному фахівцю
28.05.2015 08:47

Крилівська ПШБ є бажаним місцем зустрічей і  спілкування, проведення змістовного дозвілля. Великим та яскравим заходом   є  Бібліотечний бульвар "Дивовижні скарби книжкового саду". Саме цього дня бібліотека пропонує  книги не в бібліотечних стінах, а в парку. Мета: Стимулювати зростання читацької активності та популяризувати читання серед населення, розвивати  позитивне ставлення до читання та книги,  активізувати знання користувачів  про традиційні носії інформації та ознайомити із сучасними, спонукати їх читати у будь-якому зручному для них форматі
Завданням бульвару є:
- сприяти неформальному спілкуванню  користувачів;
- надавати різноманітну інформацію у живій, емоційно - насиченій, динамічній, незвичайній формі;
- залучати користувачів до практичної діяльності.
Захід розрахований на:
Учнів;
Вчителів;
Студентів;
Громаду села.
Під час проведення Бібліотечного бульвару  читачам запропоновано цілий ряд цікавих, інформаційно-насичених бібліотечних заходів . Учасники  з задоволенням відвідують алеї Бібліотечного бульвару:
Літературну,Краєзнавчу,Мистецьку.
по яких їх провела Фея Бібліотечного бульвару ,яка намагалась зробити  перебування  читачів на Бібліотечному бульварі, пізнавальним та інформаційно наповненим, захоплюючим, творчо піднесеним і комфортним.
На Літературній алеї спочатку неабияку увагу привернула книжкова виставка  « Новинки з бібліотечної скарбниці", яка демонструвалась під відкритим небом. З метою  активізувати знання користувачів  про традиційні носії інформації та ознайомити із сучасними, спонукати їх читати у будь-якому зручному для них форматі , був проведений інформаційний бібліофреш "Книги нового покоління".  А під час проведення   гри –єралаш «З якої країни літературний герой?» учні проявили свої знання та ерудицію. Для  цієї  гри  були підготовлені смужки .На одних смужках було написано країни, де проживають герої,на інших - імена самих героїв. Смужки ці переплутані. Завдання гравців- розкласти смужки правильно.
Неабияку ерудицію ,спритність виявили учасники гри «Знайди скарб»та гри «Доміно».  Діти протягом 5 хв. складали  прислів’я та приказки про книги, які частинами були записані на окремих картках у хаотичному порядку.

На алеї Краєзнавчій було проведено бібліомікс «Село моє  -краплиночка на карті України» , де були представлені  бібліотечні документи про село за різними видами: книги, періодичні видання,  відео-, кіно-, фото- документи, електронні видання, плакати .Великий резонанс мав краєзнавчий  брей-ринг  «Мій рідний край- мій красень Крилів».
На алеї Мистецькій Фея Бібліотечного бульвару познайомила користувачів з художнім вернісажем «Світ очима дітей» .


Зацікавив учасників заходу бук-слем «Найдивовижніший скарб книжкового саду». Це  змагання на кращу "рекламну компанію" по просуванню обраної книги, з елементами музичної театралізації. Учасники поділилися на дві команди. Завдання команди - якомога краще розрекламувати книжку.   Команди отримали  однакові книжки. І  за визначений проміжок часу  показали  уміння донести до глядачів свої емоції і почуття. Таким чином, рекламна книжкова компанія повинна змусити купити, тобто прочитати книгу. Кращу рекламну книжкову компанію визначило журі,   склад  якого  обрали  глядачі .
Кожен бажаючий мав можливість проявити свій  талант у конкурсах  «Крилів має талант», «Малюнок на асфальті.
Результати впровадження
Бульвар сприяв розвиткові бібліотечного сервісу. Працюючи над бульваром бібліотека досягла виконання його головної мети і завдань. Впровадження його підняло на новий рівень  обслуговування користувачів  , що сприяло утвердженню позитивного іміджу бібліотеки,збільшенню користувачів і звернень до бібліотеки.
Подальші плани
Бібліотечний бульвар ознайомить користувачів з Спортивною і Екологічною  алеями, надаватиме користувачам найцікавішу і найкориснішу інформацію.

Оновлено 28.05.2015 08:53
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

"Симпсони" - найдовший мультсериал в історії американського телебачення, що складається із 428 серій. Випускає його "Gracie Films" для компанії "20th Century Fox". Дебютував серіал 17 грудня 1989 року на каналі "Fox" і демонструватиметься, як мінімум, до 21-го сезону. Його серії прийдуть до глядачів у 2009-2010 роках.

Відвідування

Flag Counter