Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
м.Корець вул.Київська 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
Бібліотечний калейдоскоп

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У серпні відбудеться:
- Презентація  літературного портрету «Неповторний і неперевершений талант Пантелеймона Куліша»(до 200-річчя від дня народження П.Куліша);
- Виставка-знайомство «Його читає Європа» (до 35-річчя від д.н. Любко Дереша);
- Презентація фотоальбомів «Славен  край наш – Україна» (до Дня Незалежності України);
- Геральдичний відеоекскурс « Краса та велич символів держави»;
- Відеоекскурс «День народження держави»;
- Віртуальний екскурс «Древній Корець і сьогодення» (до дня міста).
Олександр Власюк PDF Друк E-mail
Студія - Творчі митці
12.05.2015 09:29

Живописець
Колекціонер. Художник-минцмейстер

Народився 19 травня 1969 року  в селі  Устя Корецького району Рівненської області. Закінчив Устянську середню школу в 1986 році. В ПТУ №11, м. Рівне здобув  професію токаря.  В 1987-89 роках проходив військову службу в армії. Після демобілізації переїхав жити в м. Березне.  Спочатку працював на фарфоровому заводі, пізніше художником в кінотеатрі.

В 1990-1991 рр. навчився в Ленінградській академії мистецтв на заочному факультеті. В зв’язку з розпадом СРСР,  вимушений був навчання припинити  (до кращих часів, які на жаль так і не наступили).  Малював завжди... Починаючи з 1994 року неодноразово приймав участь у виставках в містах Березне, Рівне, Львів, Київ, що діяли під час святкування дня Незалежності, дня міста, тощо. Декілька разів приймав участь в «Музейних гостинах» в м. Рівне.

В 1994 році  була організована перша персо-нальна виставка в м.Березне, а в 1995 році пройшла виставка в м. Костопіль. Згодом  неодноразово приймав участь в багатьох виставках. В цей період творчість була для митця  єдиним джерелом прибутку. За період  1994-1996 років було написано близько 2000 робіт різного розміру та художнього напрямку. Туристи, що купували  авторські роботи розвезли їх по всьому світі.   Картини митця знаходяться в приватних колекціях у Росії, США, Канаді, Франції, Німеччині, Індії , Польщі. Близько 50 картин  подарував Березнівському  краєзнавчому музею. З 2000 року  працює в іншому напрямку. Матеріал для його творчості – метал. Виконує мініатюри з металу в вигляді монет або медалей. Один з різновидів його роботи – кліше, яких виготовив більше 600 штук. Ними виготовлялась продукція  торгової марки  «Монетний  Двір Туриста».

На зльоті колекціонерів СНГ в Києві. 2008 рік.

Каталоги «Бони Рівненщини» різних років видань.

На даний час працює художником-минцмейстером в торговій марці «Монетний Двір Туриста». Неодноразово деякі авторські роботи митця виставлялися на виставках «Музейні гостини», які організовував Рівненський краєзнавчий музей. Митець ще з дитинства цікавився колекціонуванням. Це захоплення вилилося у створення каталогів для колекціонерів «Бони Рівненщини»

 

 

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Оновлено 27.06.2017 07:41
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

__________________

Відвідування

Flag Counter