Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
Аудіокниги на всі смаки PDF Друк E-mail
Світ освіт - Рекомендовані сайти
02.03.2015 11:10

Аудіокнига - це компакт - диск із записом літературного твору, будь то класичний роман, або дитяча казка. Як правило, текст твору читають відомі актори та професійні читці, що робить такий диск ще більш привабливим. Аудіокниги це свого роду різновид радіо - спектаклю. Зазвичай аудіокнига зберігається на CD або DVD і складається з декількох десятків звукових файлів у форматі MP3. У середньому 300-350 сторінок звичайної книги співставні з 9-11 годинами звучання аудіокниги.
Аудіокнигу можна слухати з магнітоли за кермом автомобіля, з MP3 плеєра на вулиці або в метро, з будь-якого програвача будинку, роблячи якусь роботу або просто стильно релаксуючи з чашкою міцної кави.
Пропонуємо до уваги анотований список сайтів, де можна завантажити або прослухати аудіокни на всі смаки.

http://bibe.ru/  B бібліотеці "Bibe" можна завантажити всі книги в mp3 безкоштовно і без реєстрації.

http://litplayer.com.ua/  Сайт litplayer охоплює твори, передбачені програмою з курсу української літератури для п'ятих – десятих класів загальноосвітньої школи: оповідання, новели, романи та поезії кращих українських авторів; зразки усної народної творчості.

http://mds.altervision.ru/ На сайті представлена найповніша в мережі колекція аудіокниги, які можна завантажити безкоштовно.

http://takebook.ru/ . Колекція безкоштовних аудіо книг.

http://toloka.hurtom.com/viewforum.php?f=185  На сайті представлена найповніша в мережі колекція аудіокниги українською мовою, які можна  завантажити.

http://zno-literature.ucoz.com/   на сайті ZNO-LITERATURE.UCOZ.COM широко представлена колекція аудіокниг з української літератури. Тут ви маєте можливість безкоштовно завантажити аудіокниги відомих українських авторів.

http://www.ukrlit.vn.ua/audio/  На сайті представлена колекція аудіокниг  з української літератури за шкільною програмо, які можна завантажити безкоштовно.

http://www.zarlit.com/audio/index.html  На сайті представлена колекція аудіокниг  з зарубіжної літератури за шкільною програмо, які можна завантажити безкоштовно.

http://www.vsebooks.ru/. Електронні книги безкоштовно, аудіо-книги, наукова література, документальні та кулінарні книги, журнали, комп'ютерна література.

http://yamm.ru/  «Смачні аудіокниги». У цій бібліотеці аудіокниг ви зможете знайти твори таких авторів, як: Борис Акунін, Анна Ахматова, Айзек Азімов, Іван Барков, Ден Браун, Михайло Булгаков, Михайло Веллер, О.Генрі, Дар'я Донцова, Венедикт Єрофєєв, Стівен Кінг, Агата Крісті, Льюїс Керол, Едуард Лимонов, Сергій Лук'яненко, Джек Лондон і др.

http://mp3slovo.com/ На сайті представлена найбільша колекція аудіокниг. Тут Ви можете безкоштовно завантажити деякі аудіокниги та зробити замовлення на будь-які книги колекції з доставкою.

http://voicebook.ru/ У бібліотеці представлені аудіокниги самих різних жанрів.

http://e-bookua.org.ua/audio/dytiachi/ Аудіокниги для дітей. На сайті розміщена велика колекція книг українською мовою. Усі матеріали доступні для вільного завантаження.

http://boooooks.ru/ Електронні книги різних жанрів і тематики.

http://tonebooks.com/ – цілий світ аудіокниг. Є аудіокниги mp3 самих різних жанрів для дітей і дорослих.

http://mobiwarez.ru/ – велика підбірка аудікниг .

http://audiknig.narod.ru/ – бібліотека аудіокниг (анекдоти, детективи, класика, книги на англійській, німецькій мовах та ін);

http://1001skazka.com/ – аудіокниги, радіоп'єси, радіоспектаклі, а також казки (закачування через Rapidshare);

http://a-lib.org/ – безкоштовні аудіокниги різних жанрів вітчизняних і зарубіжних авторів у форматі mp3 і m4b для iPod і iPhone.

Оновлено 02.03.2015 11:12
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

__________________

Відвідування

Flag Counter