Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У січні відбудеться:
- Різдвяна презентація книжково-ілюстративної експозиції «Магія зимових свят»;
- Екскурс в історію «Історичний урок єднання». Презентація книжкової виставки «Україна одна на всіх, як оберіг» (День Соборності України);
- Презентація кн. викладки «Голокост: без права на забуття»;
- Година історичної пам’яті «Їх юних сміливців лиш жменька була». Презентація книжкової виставки «Це трагічне слово Крути» (До дня пам’яті героїв Крут).

Наші конкурси:

Як правильно читати малюкові казки PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Сімейний дивосвіт
05.12.2014 13:17

ЯК ПРАВИЛЬНО ЧИТАТИ МАЛЮКОВІ КАЗКИ
Інтерес маленького слухача до книг залежить від того, як часто і правильно дорослі читали йому казки. У житті для будь-якого малюка казки стають першими захоплюючими історіями. Дивовижний світ відкривають дітям книжки з казками, де феї і чарівники у важку годину приходять на допомогу, добро перемагає зло, і незвичайні пригоди різних героїв закінчуються вдало.

Щоб з самого початку казкове оповідання було цікавим, батьки повинні замислитися, яким чином вони зможуть привернути увагу малюка до пригод персонажів, донести зміст казкового твору. Під час правильного читання дорослі повинні виділити головну ідею казки і зробити її зрозумілою.
Читаючи казки з картинками вголос, слід міркувати разом з дітьми, аналізувати події, що відбуваються. Треба точно позначати поганих героїв і хороших. Чому персонажі ведуть себе так, а не інакше? Що сталося з головним героєм?
Дитина вчиться аналізувати і оцінювати певні дії і вчинки, коли разом з батьками відповідає на різні питання при правильному читанні казки. При цьому малюк міркує і висловлює свою аргументовану думку. Він ділитися з дорослими своїми почуттями, думками і враженнями
Юного читача книжка з казкою повинна захопити, змусити співпереживати героям, щоб він не зміг залишатися байдужим до почутого. Казка з картинками повинна бути правильно підібрана: відповідати віку малюка, бути образною і обов’язково цікавою.
Маленькому слухачеві особливо складні історії будуть не зовсім зрозумілі. Можна спробувати запропонувати дитині самому вибрати казку з картинками і сходити разом з ним в книжковий магазин.
При правильному виборі літератури для дітей варто звертати увагу на кінцівку казкової історії. Саме добре і позитивне закінчення оповіді дарує дитині віру в прекрасне майбутнє і відчуття спокою. Правильне читання казки виховує у малюка на різні ситуації в житті позитивний погляд.


 

 

Оновлено 05.12.2014 13:21
 

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Дивовижно, але ефірна олія, що отримана з фіалки, пахне свіжим огірком. Вона використовується для надання парфумам аромату свіжості. А справжній фіалковий запах має олія, що вироблена з кореневища півників. Цінується вона вдвічі дорожче, ніж олія з троянд.Відвідування

Flag Counter