Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
Рівненщина читає Шевченка PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
03.03.2014 07:11

 

2014 рік оголошено роком Т.Г.Шевченка. 200-річчя Кобзаря відзначають не тільки в Україні, а й по всьому світу. В рамках святкування ювілею обласна універсальна наукова бібліотека ініціювала проведення бібліотеками масштабної акції – флешмобу «Рівненщина читає Шевченка». Мета флешмобу – вшанування пам’яті одного із основоположників української літературної мови Тараса Григоровича Шевченка. Акцію підтримали книгозбірні Кореччини. Такий флешмоб 1 березня 2014 року о 13-й годині відбувся біля пам’ятника Шевченка в місті Корці, та населених пунктах району. В бібліотеках, школах, громадських місцях зібралась велика кількість людей, які одночасно хором читали уривок з вірша Шевченка «Молитва».

Мережевий захід, організований бібліотеками відбувся в с. Великі Межирічі, Світанок, Крилів, Головниця, Сторожів, Стовпин, Копитів, Устя, Велика Клецька, Даничів, Жадківка, Морозівка, Весняне, Коловерть, Невірків та інші. Шевченка читає не тільки Рівненщина, а й вся Україна, бо він безсмертний, як саме життя, тому став нашою долею і заповітом.

 

 

 

Оновлено 06.03.2014 07:21
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Учений XІІІ століття Сакробоско стверджував, що лютий у юліанському календарі містив 30 днів з 44 до н.е. по 8 н.е. , коли імператор Август скоротив лютий на один день для того, щоб додати його до серпня, місяця названого його ім'ям, оскільки липень, названий на честь його попередника Юлія Цезаря містив 31 день, а серпень тільки 30. Однак немає ніяких історичних доказів того, що це було саме так, і найбільш імовірно, що це міф, хоча й досить старий.

Відвідування

Flag Counter