Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У березні відбудеться:
- Літературна зустріч «Творчими  шляхами Т. Шевченка»;
- Фотоілюстративна виставка «Великому Кобзареві присвячується»;
- Екскурс у світ поезії «Поезія дарує нам красу». Літературний портрет Ліни Костенко (До 90-річчя від дня нар. Ліни Костенко);
- Екскурсія «Рівненщина в житті Т.Шевченка».
Лабіринтами бібліотеки PDF Друк E-mail
Бібліотека дитяча - Барви дозвілля
27.11.2013 13:10

Як було приємно, що 12 листопада до дитячої бібліотеки завітали учні Дерманської початкової школи, після перегляду лялькової вистави «Солом’яний бичок», яка відбулася в РБК і дозвілля. Бібліотекарі відділів запросили дітей до незвичайної подорожі «Лабіринтами бібліотеки». Взявши з собою гарний настрій і посмішки, ми вирушили у мандрівку по бібліотеці, помандрували просторами книжкових багатств. Перша зупинка була зона обслуговування 1-4 класів. Пізнавально-цікавим було знайомство з виставкою бібліоіграшок « На морському дні» та «Дивовижний світ динозаврів» де діти познайомилися з життям морського дна та незвичайними тваринами, які жили декілька мільйонів років тому, щире захоплення викликала в дітей «книжкова хатинка» з її книжковими багатствами. З краєзнавчого куточка «Люби, шануй, оберігай що зветься рідним краєм» діти дізналися про історичні місця Корця. Познайомитися з яскравими книжковими виставками бібліотеки, ляльковим театром «Золотий ключик» та Інтернет-пунктом. Захопила дітлахів мандрівка сторінками журналів та нових книг. Задоволені із різнокольоровими кульками в руках, залишали діти бібліотеку з веселим настроєм.

Оновлено 27.11.2013 14:38
 

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Відоме всім слово „паспорт” запозичене з французької мови , що означає „прохід” і „гавань”. Первісно воно означало дозвіл на відплиття. Паспорт засвідчував, кому належить корабель, в якому місті проживає його господар – адже в південних морях було багато розбійників, яких італійці називали корсарами, а греки – піратами. Паспорт і мав засвідчити, що судном володіє добропорядна людина, яка ніякої шкоди мирним жителям міста не завдасть.

Відвідування

Flag Counter