Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У липні відбудеться:
Презентація /онлайн/ книжкової виставки «Книжковий смак літа»;
Презентація творчості В. Чемериса «Валентин Чемерис. Життєвий і творчий шлях» (85 років від дня народження Валентина Лукича Чемериса, українського письменника);
Літературне /онлайн/ знайомство  з  творчістю Олени Іванівни Теліги: « Життя як спалах…» (115 років від дня народження Олени Іванівни Теліги, української поетеси, громадського і політичного діяча);
Історичний /онлайн/ круїз «Святині Київської Русі».

 

Обери собі професію PDF Друк E-mail
Світ освіт - Рекомендовані сайти

http://uk.wikipedia.org/wiki/Список_вищих_навчальних_закладів_України - Матеріал з Вікіпедії – вільної енциклопедії. Онлайн-список містить понад 160 ВНЗ.

http://uk.wikipedia.org/wiki/200_найкращих_вишів_України - Онлайн-список з 200 найкращих вишів України, розташованих за зменшенням інтегрованого індексу рейтингової оцінки, обчисленого за методикою, запропонованою кафедрою ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».

 

http://www.osvita.org.ua/ - На порталі новини та події освіти і науки, довідник ВНЗ України, рубрика "Навчальні курси", про можливість отримати освіту за кордоном, інформація для абітурієнта, сторінки профорієнтаційної спрямованості та присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню.

http://www.ednu.kiev.ua/index_u.htm - На сайті «Освітянська Мережа України» розміщено українські інформаційні ресурси, що пов'язані з освітою (українські навчальні заклади; довідник по спеціальностям; освіта за кордоном; вивчення іноземної мови за кордоном; гранти та стипендії для школярів, студентів, аспірантів, викладачів; дистанційне навчання в Україні і за кордоном).

http://www.nbuv.gov.ua/portal/ukr_uni.html - На сайті Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського (Київ) розміщений онлайн-список усіх національних університетів України.

http://profi.org.ua/ - На «Порталі професійного консультування» розміщено словник професій (понад 2500), опис розповсюджених спеціальностей та їх професіограми (вичерпний опис особливостей певної професії, що розкриває зміст професійної праці, а також вимог, які вона ставить перед людиною), рейтинг професій та блок тестів, здатних визначити професійну придатність людини. Є також довідник навчальних закладів і реєстр освітніх інтернет-ресурів України.

http://www.jobs.ua/ukr/university - Портал Jobs.ua пропонує довідник Вузів онлайн. Він містить всі ВНЗ України, розподілені по регіонах. Серед іншої інформації є також відомості про терміни подачі документів, про гуртожитки і військові кафедри.

http://www.vuzi.com.ua/ - На сайті «Довідник абітурієнта України» розміщено списки ВНЗ, технікумів, коледжів, ПТУ, ліцеїв, училищ та навчальних центрів України з адресами і телефонами.

http://www.hischool.com.ua/ - Сайт «Учбові заклади України» містить онлайн-списки навчальних закладів України, розподілених за різними ознаками (область, місто, статус закладу, тип закладу).

Оновлено 28.05.2015 11:29
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

__________________

Відвідування

Flag Counter