Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У серпні відбудеться:
- Акція «Бібліотека без стін», книжкова виставка «Літня альтанка»;
- Літературне побачення «Засновник психологічної новели» (до 170-річчя від дня нар. Гі де Мопассана);
- Виставка – колаж «Книги, що створюють настрій» (до міжнародного дня молоді);
- Віртуальний історичний екскурс «Україна: від подиху століть до сьогодення»,
літературно - мистецька експозиція «Славен край наш – Україна» (До Дня Незалежності України).


Бібліотекарів привітали з професійним святом PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
03.10.2013 09:59

Останнього вересневого дня, в день пам'яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, бібліотекарі України відзначали професійне свято.

Збирачі духовних скарбів, справжні помічники на шляху до вершин знань – усе це про бібліотекарів. Саме вони допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Тому вітання на адресу представників цієї професії лунали у Корецькій центральній районній бібліотеці від голови РДА Михайла Волинця, заступника голови райради Аліни Коваленко, в.о. міського голови Ігоря Михальського, начальника сектора культури і туризму РДА Сергія Гичуна, директора КЗ «Корецький РБК і дозвілля» Катерини Зубрицької та директора районного історичного музею Неоніли Брухлій.

Проте не обмежилися лише вітанням, кращим із кращих вручили подяки та грамоти. А Тетяну Кравчук, завідуючу публічно-шкільною бібліотекою села Крилів, нагороджено дипломом за І місце в обласному фестивалі-конкурсі «Бібліофест», в номінації «Популяризація книг місцевих авторів».

В цей день в Центральній районній бібліотеці відкрито музейно-тематичну експозицію „Бібліотечна скарбниця”.

 

У відкритті взяли участь та привітали бібліотечних працівників зі святом голова райдержадміністрації Михайло Волинець, заступник голови районної ради Аліна Коваленко, секретар міської ради Ігор Михальський, завідувач сектору культури і туризму Сергій Гичун, директор ЦСПШБ Ніна Грановська, директор районного історичного музею Неоніла Брухлій, директор районного будинку культури і дозвілля Катерина Зубрицька.

Як зазначила директор ЦСПШБ Ніна Грановська, мета „Бібліотечної скарбниці” - зібрати, зберегти і відкрити для людей те,  що забулось, відійшло у минуле. Адже книга була і буде. Ми, бібліотекарі, переконані в цьому. Вона буде змінюватись, еволюціонуватиме, але буде. Тому саме така ідея створення міні-музею книги і бібліотеки і виникла в нашій книгозбірні. Експонати збирали працівники та користувачі бібліотеки. „Бібліотечна скарбниця” презентувала експозиції старовинних книг, книг поколінь: періоду Великої Вітчизняної війни,  часів перебудови та книги українських президентів. А також зібрані книги з автографами видатних письменників.

„Пізнай свій край, себе, свій рід, свій народ, свою землю – і ти  побачиш свій шлях у житті” Г. Сковорода. Саме з такою метою представлена експозиція про видатних письменників, які побували на Кореччині: Т.Г. Шевченко, Г. Сковорода,  І. Франко,  Л. Українка, М. Костомаров, Оноре-де-Бальзак, В. Короленко, О. Гончар, Л. Костенко і інші, а також експозиція про Лаврентія Зизанія-Тустановського, українського педагога, перекладача, церковного діяча XVII століття, тому що є припущення, що він похований на Кореччині. „Бібліотечна скарбниця” розповідає про історію бібліотеки та містить інформацію „Кореччина в книгах”, „Кореччина в Інтернеті”.

Оновлено 14.11.2013 14:48
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Гімалаї — найвищі гори світу. Якби їх зруйнувати і розсипати каміння по всій Землі, то поверхня планети піднялась би на 18-20 м.

Відвідування

Flag Counter