Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У листопаді відбудеться:
- Літературно-поетичний вечір «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить» (до Дня української писемності та мови);
- Он-лайн подорож «До мови рідної ти серцем доторкнись» (до Дня української писемності та мови);
- День добрих порад «Як спілкуватись без кордонів» (до Міжнародного дня толерантності);
- Історичний екскурс «Революція гідності, охрещена  кров’ю»;
- Презентація книжкової виставки «Голодомор: Україна пам’ятає, світ визнає»;
- Година–реквієм «Голодомор: В пам'ять про скорботний 33-й рік» (до Дня пам’яті жертв голодоморів).

Наші конкурси:

Бібліотекарів привітали з професійним святом PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
03.10.2013 09:59

Останнього вересневого дня, в день пам'яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, бібліотекарі України відзначали професійне свято.

Збирачі духовних скарбів, справжні помічники на шляху до вершин знань – усе це про бібліотекарів. Саме вони допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Тому вітання на адресу представників цієї професії лунали у Корецькій центральній районній бібліотеці від голови РДА Михайла Волинця, заступника голови райради Аліни Коваленко, в.о. міського голови Ігоря Михальського, начальника сектора культури і туризму РДА Сергія Гичуна, директора КЗ «Корецький РБК і дозвілля» Катерини Зубрицької та директора районного історичного музею Неоніли Брухлій.

Проте не обмежилися лише вітанням, кращим із кращих вручили подяки та грамоти. А Тетяну Кравчук, завідуючу публічно-шкільною бібліотекою села Крилів, нагороджено дипломом за І місце в обласному фестивалі-конкурсі «Бібліофест», в номінації «Популяризація книг місцевих авторів».

В цей день в Центральній районній бібліотеці відкрито музейно-тематичну експозицію „Бібліотечна скарбниця”.

 

У відкритті взяли участь та привітали бібліотечних працівників зі святом голова райдержадміністрації Михайло Волинець, заступник голови районної ради Аліна Коваленко, секретар міської ради Ігор Михальський, завідувач сектору культури і туризму Сергій Гичун, директор ЦСПШБ Ніна Грановська, директор районного історичного музею Неоніла Брухлій, директор районного будинку культури і дозвілля Катерина Зубрицька.

Як зазначила директор ЦСПШБ Ніна Грановська, мета „Бібліотечної скарбниці” - зібрати, зберегти і відкрити для людей те,  що забулось, відійшло у минуле. Адже книга була і буде. Ми, бібліотекарі, переконані в цьому. Вона буде змінюватись, еволюціонуватиме, але буде. Тому саме така ідея створення міні-музею книги і бібліотеки і виникла в нашій книгозбірні. Експонати збирали працівники та користувачі бібліотеки. „Бібліотечна скарбниця” презентувала експозиції старовинних книг, книг поколінь: періоду Великої Вітчизняної війни,  часів перебудови та книги українських президентів. А також зібрані книги з автографами видатних письменників.

„Пізнай свій край, себе, свій рід, свій народ, свою землю – і ти  побачиш свій шлях у житті” Г. Сковорода. Саме з такою метою представлена експозиція про видатних письменників, які побували на Кореччині: Т.Г. Шевченко, Г. Сковорода,  І. Франко,  Л. Українка, М. Костомаров, Оноре-де-Бальзак, В. Короленко, О. Гончар, Л. Костенко і інші, а також експозиція про Лаврентія Зизанія-Тустановського, українського педагога, перекладача, церковного діяча XVII століття, тому що є припущення, що він похований на Кореччині. „Бібліотечна скарбниця” розповідає про історію бібліотеки та містить інформацію „Кореччина в книгах”, „Кореччина в Інтернеті”.

Оновлено 14.11.2013 14:48
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Відоме всім слово „паспорт” запозичене з французької мови , що означає „прохід” і „гавань”. Первісно воно означало дозвіл на відплиття. Паспорт засвідчував, кому належить корабель, в якому місті проживає його господар – адже в південних морях було багато розбійників, яких італійці називали корсарами, а греки – піратами. Паспорт і мав засвідчити, що судном володіє добропорядна людина, яка ніякої шкоди мирним жителям міста не завдасть.

Відвідування

Flag Counter