Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У серпні відбудеться:
- Акція «Бібліотека без стін», книжкова виставка «Літня альтанка»;
- Літературне побачення «Засновник психологічної новели» (до 170-річчя від дня нар. Гі де Мопассана);
- Виставка – колаж «Книги, що створюють настрій» (до міжнародного дня молоді);
- Віртуальний історичний екскурс «Україна: від подиху століть до сьогодення»,
літературно - мистецька експозиція «Славен край наш – Україна» (До Дня Незалежності України).


Сидорчук В.А. PDF Друк E-mail
Студія - Творчі митці
30.03.2011 08:21

Сидорчук Віталій Анатолійович у 1970 році закінчив Дубнівське культурно-освітнє училище.
Після завершення навчання направлений на роботу художнім керівником будинку культури с. Самостріли Корецького району.
В листопаді місяці 1970 р. був призваний до лав Радянської Армії, де проходив службу в військовому духовому оркестрі Балтійського флоту.
В 1971 р. в складі загону кораблів СРСР проходив військову службу в Гвинейській республіці (Африка), де був керівником художньої самодіяльності. В Гвинеї він створює чоловічу хорову капелу, в склад якої входили матроси та офіцери загону кораблів і нараховувала понад 80 чоловік. З великим успіхом капела виступала в багатьох посольствах в Африці, про що свідчить багато відзнак. В 1972 р. за високу виконавську майстерність на конкурсі військових оркестрів був нагороджений почесною грамотою командуючого Балтійським флотом.
Після завершення військової служби працював викладачем духових інструментів Корецької дитячої музичної школи, методистом, директором Корецького РБК, де вніс вагомий вклад в розвиток культури району та області.
З 1973 по 1989 роки Сидорчук В.А. працює художнім керівником Корецького заводу пластмасових виробів, де ним був створений хоровий колектив, духовий оркестр, агіткультбригада, вокально-інструментальний ансамбль. В 1982 р. хоровий колектив заводу пластмасових виробів стає переможцем республіканського конкурсу художньої самодіяльності в м. Луцьку.

Агіткультбригада, якою керував В. Сидорчук в 1983 р. зайняла ІІ місце на республіканському огляді-конкурсі в м. Києві. В 1979 – 1981 рр. Сидорчук В.А. став організатором та керівником хорових колективів радгоспу „Корецький” та Корецької ЦРЛ, яким було присвоєно почесне звання „Самодіяльний народний”.

З 1984 по 1989 рр. працює керівником народної самодіяльної чоловічої хорової капели колгоспу „1 Травня” в тісній співпраці з беззмінним диригентом цього колективу, заслуженим працівником культури України І. Камінським.
В 1986 р. з творчим колективом РБК двічі побував з концертними програмами по обслуговуванню ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.
З 1989 по 1993 р. Сидорчук В.А. працює військовим музикантом в групі військ в Германії. Вокально-інструментальний ансамбль, створений ним, з великим успіхом виступав у багатьох гарнізонах та містах Германії.
З 1993 р. по даний час Сидорчук В.А. – керівник народного аматорського хору Корецького РБК і дозвілля. Тут він проявив себе здібним керівником, хорошим організатором, тонким знавцем музичної культури. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, відшуковує, поповнює репертуар колективу новими творами. На базі свого колективу проводить семінари по вокально-хоровому жанру, надає методичну і практичну допомогу керівникам сільських колективів в підборі репертуару та підготовці до концертів. На базі народного аматорського колективу РБК і дозвілля з 1993 року проведено 7 творчих лабораторій для керівників хорових колективів Рівненщини та Житомирщини. Колектив неодноразово виходив переможцем районних та обласних оглядів-конкурсів, був учасником всіх обласних свят „Творче жниво”. В 1994, 1995, 1996 роках став переможцем обласних оглядів-конкурсів хорових колективів. В 1996 році хор став Лауреатом Х Міжнародного літературно-мистецького Шевченківського свята „В сім’ї вольній новій”, лауреатом фестивалю української пісні імені М. Машкіна в м. Іршаві Закарпатської області. В 1998, 1999, 2001, 2004 р. хоровий колектив став дипломантом міжнародного літературно-мистецького свята „Лесині джерела” в м. Новоград-Волинську Житомирської області. В 2003 р. аматорський хор посів ІІІ місце в обласному фестивалі-конкурсі хорового мистецтва „Пісня, доля моя” імені Є. Кухарця, а в 2006 р. виборов „Гран-Прі” цього фестивалю.
Сидорчук В.А. приймав активну участь в проведенні звітних концертів Рівненщини в м. Києві: 1999 р. та 2001 р. з народним аматорським хоровим колективом та народними музиками.
Одночасно з 1998 року Сидорчук В.А. очолює Корецьку дитячу школу мистецтв, займається виховною роботою по естетичному вихованню серед дітей. Очолюваний ним колектив постійно працює над покращенням музичної освіти, професійної майстерності дітей. При школі мистецтв працює понад 20 творчих колективів, серед яких 3 колективи носять почесне звання „Народний аматорський” Ансамбль народних інструментів, яким керує Сидорчук В.А. в 2005 р. зайняв І місце на обласному огляді-конкурсі.
Багато вихованців школи поступає та закінчує середні та вищі музичні заклади України. Учні школи постійно займають призові місця на обласних оглядах-конкурсах серед шкіл естетичного виховання області.
Роки роботи з творчими колективами відзначені і великим власним творчим доробком – зроблено понад 50 обробок та аранжувань творів для хорів і вокальних ансамблів, серед яких українська народна пісня: „Ой за лісочком ”, „Не сіяно, не орано”, „Туга за тугою”.
До 850-річчя святкування м. Корця, Сидорчук В.А. став автором гімну м. Корця. Багато власних творів стали окрасою конкурсних програм не тільки власного хорового колективу, а й колективів Рівненщини та інших областей України, з керівниками яких він підтримує творчі стосунки.
За багаторічну і сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток національної культури, високий професіоналізм, нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (№ 1826 від 28.09.2000 р.), грамотою Міністерства культури і мистецтв України (№ 155-к від 14.03.2003 р.), Центрального Комітету профспілок працівників культури України (2002 р.) грамотами та дипломами обласного управління культури. В 2006 р. став стипендіатом обласної державної адміністрації за значний розвиток музичної культури Рівненщини.

 

З творчого доробку Гімн Корця

О краю мій, коханий і барвистий,
Чаруєш око з погляду століть
Мій Корець- стародавнє місто-
Над тихоплинним Корчиком стоїть.
Над тихоплинним Корчиком стоїть.
Церковні дзвони, старовинний замок-
До болю все тут близьке і святе
І милі серцю земляки-корчани,
І Кобзареве слово золоте.
І Кобзареве слово золоте.

Оберігай, єднай і поможи нам,
„Споручнице”- заступнице свята.
О земле рідна, я тобі бажаю
Щасливії і многії літа.
Щасливії і многії літа.

Слова Ніни Дицяк                      Музика Віталія Сидорчука

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Оновлено 27.06.2017 08:51
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

__________________

Відвідування

Flag Counter