Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
м.Корець вул.Київська 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
Бібліотечний калейдоскоп

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У липні відбудеться:
- Акція «Запрошує літній  читальний зал»;
- Виставка-знайомство «Королева французького роману» (до 215-ї річниці від д.н. Жорж Санд);
- Етно - туристичний екскурс «Кожен край на Івана Купала має свій звичай»;
- Презентація літературної подорожі «Культурні перлини української землі»;
- Відео – перегляд «Кореччина туристична»;
- Презентація виставки  «Православна моя Україна» (до Дня хрещення Київської Русі).
Вчимося у колег PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
13.11.2013 08:59
Сьогодні для бібліотекарів важлива самоосвіта, навчання, його якісна професійна діяльність. З такою метою нещодавно в бібліотечних працівників району відбувся виїзний семінар-практикум «Перспективи удосконалення бібліотечного обслуговування громади». Семінар розпочався в центральній районній бібліотеці, де районні фахівці надали консультації щодо форм і методів удосконалення бібліотечного обслуговування населення, створення для читача комфортного середовища. Продовжено заняття з виїздом в бібліотечні установи сіл Головниця, Користь, Світанок та В.Межирічі.
Відвідуючи бібліотеки, працівники змогли побачити установи своїх колег, ознайомитись практично з їх роботою, а ті в свою чергу поділитися досвідом щодо традиційних та інноваційних підходів в роботі. На базі Головницької ПШБ бібліотечні працівники отримали знання з надання нових інноваційних послуг користувачам, ознайомились з автоматизованими бібліотечними процесами роботи, оцінили інформаційну підтримку та співпрацю з школою.
Великомежиріцька бібліотека презентувала краєзнавчу діяльність та впровадження нової форми роботи – створення музейної експозиції «Цвіт нашого села», присвячену Антоніні Горохович. Працівники на практиці ознайомилися з створенням краєзнавчого ресурсу бібліотеки, акцентували увагу на співпраці з місцевою владою.
Бібліотека села Користь презентувала роботу з соціально-незахищеними верствами населення, рекламу заходів в рамках КДК. А роботу з читачами-дітьми, створення привабливих умов для читання та спілкування дітей представила Світанівська публічно-шкільна бібліотека.
В кожній відвіданій установі, бібліотечні працівники відмітили для себе нові цікаві форми обслуговування книгою, проведення традиційних та інноваційних заходів, намітили шляхи вдосконалення своєї бібліотечної діяльності. Підсумком семінару пройшло кероване обговорення «Публічна бібліотека в житті місцевої громади».
Оновлено 14.11.2013 14:43
 

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

__________________

Відвідування

Flag Counter