Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У вересні відбудеться:
- Бібліотечна акція: «Прочитай книгу про війну»;
- Книжкова виставка «Палітра осіннього читання»;
- Кінопоказ «Шедеври світової літератури на великому екрані»;
- Віртуальна презентація виставки-портрету: «Великий Українець» (155 років від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського (1866— 1934), українського історика, письменника, громадського і політичного діяча).

 

Наші конкурси:

Бібліотечний вернісаж
28 червня - День Конституції України. PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
27.06.2021 07:39
День Конституції України — одне з найважливіших державних свят, засноване на честь прийняття головного закону незалежної країни — Конституції України.
Основний закон держави, Конституція України, ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання.
Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначає політичний устрій держави. Конституція є формою суспільного договору, в якому встановлюються політико-правові засади життєдіяльності суспільства. Вона є вираженням суверенітету народу і проявом його волі.За традицією з нагоди Дня Конституції України в міській публічній бібліотеці представлено книжково-ілюстративну виставку «Закон нашого життя», яка знайомить з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, дає можливість простежити шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, розповідає про Конституційний процес та конституційне право в незалежній Україні.
Сподіваємося, що запропонована нами підбірка книг допоможе усім бажаючим послідовно розглянути основні етапи становлення та розвитку української конституційної ідеї.
 
«Суворі сторінки великого подвигу» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
21.06.2021 10:28

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Відповідно до Указу Президента України від 17. 11. 2000 № 1245/2000 щорічно 22 червня наша держава відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни «…з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності…».
Цей день – одна з найскорботніших дат в історії усього людства. День початку масштабної та кровопролитної війни, яка тривала майже чотири роки.
22 червня 1941 на світанку фашистська Германія без оголошення війни нанесла масований нищівний удар по аеродромах і залізничних вузлах, по військово-морських базах та місцях розквартирування військових частин, по багатьох містах мирних країн, де жили, працювали і мріяли звичайні люди…
Україна стала епіцентром бойових дій. За перемогу над нацизмом український народ заплатив неймовірно дорогу ціну. Україна втратила п’яту частину населення. На фронті загинули понад мільйон українців, майже стільки ж військовополонених і ще 3,9 млн. мирних жителів були знищені окупантами, на примусові роботи до Германії було вивезено близько 2,5 млн. осіб.
Кожен рік в цей день ми згадуємо тих, хто не повернувся з цієї війни, хто потом і кров’ю відстоював нашу Перемогу і прийняв на себе цей страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені та зруйновані.Вшановуючи пам’ять жертв війни в міській публічній бібліотеці для читачів книгозбірні організовано книжкову виставку «Суворі сторінки великого подвигу». Матеріали виставки розповідають про початок війни, перебіг та наслідки цього трагічного періоду для України. 
Запрошуємо усіх бажаючи до ознайомлення з виставкою.

 

 

Оновлено 21.06.2021 10:33
 
«СВІТОГЛЯД ДУШІ ВАСИЛЯ ШКЛЯРА» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
10.06.2021 08:09
«СВІТОГЛЯД ДУШІ ВАСИЛЯ ШКЛЯРА»
(до 70-річчя від Дня народження письменника)Василь Шкляр − один з найвідоміших, читаних і «містичних» сучасних українських письменників, «батько українського бестселера». Його біографія сповнена пригод і романтики – їх Шкляр переносить і на сторінки своїх книг…
Василь Миколайович Шкляр народився 10 червня 1951 року в селі Ганжалівка Лисянського району на Черкащині. Пізніше родина переїхала до міста Звенигородки, де Василь Шкляр закінчив 10-річну школу зі срібною медаллю. Потім він вступив на філологічний факультет Київського університету, але диплом про вищу освіту отримав у Єреванському університеті.
Докладніше...
 
"Стежками мужнього патріота" PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
09.06.2021 09:16

8 червня у відділі абонементу міської публічної бібліотеки відбулася презентація моновиставки-інсталяції історичного роману «Паперові солдати», відомих письменників та видавців братів Капранових. Старшокласники долучилися до "Великого читання", що проходить на Рівненщині. Учасники заходу пройшли стежками мужнього патріота, уродженця Рівненщини Ніла Хасевича, який проміняв перспективу працювати в Америці на місце вчителя на Волині, а потім на боротьбу в лавах УПА.

 
Ще статті...
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 3 з 66

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

  • волосся - це орган тіла, що росте найшвидше
  • волосся росте приблизно на 1 см в місяць
  • в средньому у кожного з нас на голові від 50 000 до 400 000 волосинок
  • щоденно в нормі ми втрачаємо 50 - 100 волосинок
  • одна волосина витримує навантаження до 100г, а волосся однієї людини - 1 тонну!

Відвідування

Flag Counter