Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У липні відбудеться:
Презентація /онлайн/ книжкової виставки «Книжковий смак літа»;
Презентація творчості В. Чемериса «Валентин Чемерис. Життєвий і творчий шлях» (85 років від дня народження Валентина Лукича Чемериса, українського письменника);
Літературне /онлайн/ знайомство  з  творчістю Олени Іванівни Теліги: « Життя як спалах…» (115 років від дня народження Олени Іванівни Теліги, української поетеси, громадського і політичного діяча);
Історичний /онлайн/ круїз «Святині Київської Русі».

 

Бібліотечний вернісаж
"Літні промінці на книжковій сторінці" PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
31.05.2021 09:26
Традиційно в перший день літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і надії. 
Книжкова виставка «Літні промінці на книжковій сторінці», присвячена міжнародному Дню захисту дітей,  стала яскравим відкриттям літніх читань. На виставці представлені нові книги, які надійшли до бібліотеки. Тут юні користувачі знайдуть книги на будь-який смак: цікаві казки для наймолодших, програмні твори для старшокласників, фантастичні та пригодницькі романи і багато іншого.
Читаючи, вчимося висловлювати свої думки, закохуємося у рідну мову і культуру, на прикладах головних героїв гартуємо власний характер. Тож відвідати виставку варто кожному, кому не байдужий особистий розвиток та духовне зростання.
 
«Феномен слов’янської культури» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
24.05.2021 07:52
Щорічно 24 травня у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія — творців слов’янської писемності.
24 травня православна церква згадує святих рівноапостольних братів Кирила і Мефодія. Брати були православними ченцями, слов’янську абетку створили у грецькому монастирі. 
Слов’янська писемність була створена в IX столітті, близько 862 року. Новий алфавіт отримав назву «кирилиця» на ім’я візантійця Костянтина, який, прийнявши чернецтво, став Кирилом. А допомагав йому в богоугодній справі освіти слов’янських народів старший брат Мефодій. Кирило створив слов’янську абетку на основі грецької, суттєво змінивши її, щоб передати слов’янську звукову систему. Були створені дві абетки — глаголиця і кирилиця.
Святкування пам'яті святих братів ще в старі часи мало місце у всіх слов'янських народів, але потім, під впливом різних історичних і політичних обставин, було забуте. На початку XІX століття, разом із відродженням слов'янських народностей, відновилася й пам'ять про слов'янських первоучителів. У 1863 році на Русі була прийнята постанова святкувати пам'ять святих Кирила й Мефодія 11 травня (24 травня за новим стилем).
В Україні День слов’янської писемності й культури встановлено відповідно до Указу Президента України від 17 вересня 2004 року №1096/2004 і відзначається щорічно 24 травня.
«Феномен слов’янської культури» - таку назву носить цьогорічна книжкова виставка-огляд, організована у відділі обслуговування міської публічної бібліотеки, приурочена до Дня слов`янської писемності та культури.
Чільне місце на виставці зайняли книжкові видання, які висвітлюють історичні аспекти внеску братів Кирила та Мефодія в історію освіти, культури слов’янських народів та розвитку писемності.
Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду книжкової виставки.

 
Книжкові новинки для наших юних читачів PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
20.05.2021 08:44
Неабияке задоволення приносять нові книги, які надходять до бібліотеки. Це радість для всіх - як для бібліотекарів, так і для мешканців міста! Адже кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство. Це яскраві видання на будь-який смак для читачів різних вікових груп.
Наша книгозбірня – одна з небагатьох, які в рамках державної Програми поповнення фондів публічних бібліотек Українського інституту книги стала володарем великої кількості чудових книг! Нові надходження стали відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду бібліотеки. Це нові книжки, видані виключно українською мовою, гарно ілюстровані, ще приємно пахнуть друкарською фарбою! До кожної з книг прикріплено особливу наліпку „UKRAINIAN //|||BOOK INSTITUTE”.
Любі діти та батьки, з радістю інформуємо вас, що у відділі абонементу діють книжкові виставки новинок від УІК (Українського інституту книги), призначені не тільки маленьким читачам, а й школярам старшого віку. Це - різноманіття багатогранної тематики, яке відкриває таємничий світ космосу, людини, тваринного світу, дає відповіді на численні «чому?», «скільки?», «що?», «навіщо?» та інші. Чимало захоплюючих книжок стануть у пригоді дошкільнятам та учням молодших класів: казки зарубіжних письменників, народні казки, книжки, які допоможуть в підготовці до школи, а також багато корисної літератури.
Запрошуємо до бібліотеки, нова книга чекає на свого читача!

Оновлено 20.05.2021 08:49
 
Велике читання. Рівненщина читає PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
12.05.2021 11:42
12 травня 2021 року у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці  відбулася пресконференція присвячена старту регіонального літературного заходу «Велике читання. Рівненщина читає «Паперові солдати» братів Капранових».
У заході прийняли участь:
Сергій Гемберг, заступник голови Рівненської облдержадміністрації;
Любов Романюк, начальник управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації; 
Олександр Третяк, міський голова Рівного; 
Алла Черній, голова постійної комісії з питань гуманітарної політики Рівненської обласної ради; 
Валентина Ярощук, директорка комунального закладу «Рівненська обласна універсальна бібліотека» Рівненської обласної ради;
Віталій і Дмитро Капранови – автори книги «Паперові солдати» (онлайн);
Публічні бібліотеки області.
На пресконференції було оголошено старт Великого читання на Рівненщині. Велике читання ініційоване Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою. На теренах краю проводиться вперше і триватиме впродовж травня – червня. Захід спонукатиме мешканців Рівненщини читати одну і ту ж книгу в один і той же час, а потім обговорювати її в бібліотеках на різних заходах. Обрана книга «Паперові солдати» за змістом пов’язана з Рівненщиною. В ній у художній формі висвітлені маловідомі факти про Ніла Хасевича – українського художника, графіка європейського рівня, члена ОУН, воїна УПА, уродженця Костопільщини. Інший герой книги – американський аніматор українського походження, який  працював на студії Волта Діснея - Білл Титла. 
Видання однаково буде цікаве школярам, молоді та дорослим.
Запрошуємо до читання і обговорення книги «Паперові солдати» Братів Капранових.


 
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 3 з 65

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Найдавніші відомості про використання деяких миючих засобів на території нашої країни є у Геродота (V ст. до н. е.) і відносяться до скіфів.

Дані писемності дозволяють вважати, що уже в середині XI ст. слово мило було зрозуміле в Київській Русі. Народ знав його (в сучасному розумінні миючого засобу). Матеріали історії дають підставу припускати завезення мила у Київську Русь із країн Сходу, Візантії та інших

Відвідування

Flag Counter