Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У вересні відбудеться:
- Бібліотечна акція: «Прочитай книгу про війну»;
- Книжкова виставка «Палітра осіннього читання»;
- Кінопоказ «Шедеври світової літератури на великому екрані»;
- Віртуальна презентація виставки-портрету: «Великий Українець» (155 років від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського (1866— 1934), українського історика, письменника, громадського і політичного діяча).

 

Наші конкурси:

Бібліотечний вернісаж
Вебінар «Що таке інформаційна доступність та чому вона важлива» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
31.08.2021 11:38
31 серпня 2021 року працівники Центральної міської бібліотеки Корецької ТГ взяли участь у вебінарі «Що таке інформаційна доступність та чому вона важлива», організованому Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою.
Під час вебінару розповідали про те, як організувати доступність веб-простору та як необхідно доступно подавати інформацію у різний спосіб (візуальний, вербальний, тактильний).
Спікер: Петро Поліщук, бібліотекар, тренер-консультант інтернет-центру «Окуляр» Рівненської ОУНБ.


 
«Краса і велич символів держави» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
19.08.2021 08:50
Україна — це земля, де ми народилися і живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки. Вистраждавши, виборовши волю, Україна має нині свої державні та національні символи, які уособлюють її історію, її сутність. Символи держави покликані служити надійною основою формування громадянських рис особистості, її патріотизму, національної свідомості, активної життєвої позиції.
Державні символи — це закріплені в законодавстві країни офіційні знаки (зображення, предмети) чи звукові вираження, що в короткій формі виражають одну чи кілька ідей політичного, національного, історичного характеру і символізують суверенітет держави.
Згідно зі ст. 20 Конституції України державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України.
Державний Прапор, Державний Герб та Державний Гімн - історія цих символів стала невід'ємною частиною історії і нашої Батьківщини. Вони були не просто обрані урядом та затверджені парламентом країни, ні — вони були вистраждані багатьма поколіннями наших співвітчизників, які боролись за святе право людини — пишатися своїм народом, своєю мовою, своєю культурою.
Державний Прапор України — стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Згідно з Конституцією України Великий Державний Герб України встановлюється з урахуванням Малого Державного Герба України та герба Війська Запорізького. Головним елементом Великого Державного Герба України є знак княжої Держави Володимира Великого. Державним Гімном України є національний гімн на музику М. Вербицького із словами твору П. Чубинського
Напередодні відзначення Дня Державного Прапора України та до 30-ї річниці проголошення Незалежності України у центральній міській бібліотеці організовано книжкову виставку «Краса і велич символів держави». На виставці представлено літературу про історію становлення державних символів. Вистраждавши, виборовши волю, Україна має нині сої державні символи, які уособлюють її історію, її сутність. Герб, прапор і гімн – основні державні символи України, історія яких сягає глибокої давнини.
Завдання справжнього громадянина України – знати і поважати символи своєї держави, свідомо дотримуватися почестей та правил поведінки щодо державних символів в повсякденному житті, під час урочистих і офіційних заходів, не дозволяти глумитися над ними і гордитися незалежною українською державою.
Запрошуємо усіх бажаючих до бібліотеки для перегляду книжкової виставки!

Оновлено 19.08.2021 08:54
 
"Різнобарвний світ української прози Валентина Чемериса" PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
08.07.2021 07:27
Життя вимірюється не кількістю прожитих років, а тим, що встиг зробити, який слід залишив на землі, скільки добра подарував людям.
Валентин Чемерис

Валентин Лукич Чемерис народився 8 липня 1936 року в селі Заїченці на Полтавщині. Сорок років (з 1953 року) жив і працював у Дніпропетровську, де й розпочався його творчий шлях. У 1954 році закінчив дніпропетровську середню школу. Працював у радгоспі «Нижньодніпровський», на металургійному заводі. 1971 року закінчив Вищі літературні курси при Літературному інституті ім. М. Горького. У 1989-1993 роках Валентин Чемерис – голова Дніпропетровської організації Спілки письменників України. Працював в адміністрації Президента України головним консультантом (1993-1994). У 1996-2001 рр. — секретар Національної Спілки письменників України, член її Президії і Вищої Ради. Нині живе в Києві, працював в редакції газети «Літературна Україна».
Видаватись розпочав з 1962 року, в тому числі й іноземними мовами. Свій творчий шлях Валентин Чемерис розпочав як сатирик-гуморист. Видав 16 веселих збірок — гуморески, пародії, веселі повісті. Автор 40 книг, серед яких: історичні романи з життя Стародавнього Риму («Скандал в імператорському сімействі») та Скіфії — «Ольвія», «Смерть Атея». Зібрав і впорядкував том «Українські анекдоти».
1990 року отримав літературну премію імені Д. І. Яворницького за романи: «Скандал в імператорському сімействі», «Смерть Атея».
Лауреат премії в галузі сатири та гумору ім. О. Вишні, гумористичної премії Одарки і Карася, премії ім. Ю. Яновського і Ю. Маківчука за найкращі оповідання. За романи з історії України «Фортеця на Бористені» та «Ордер на любов» автору присуджена Міжнародна премія Українського козацтва «Лицарське перо». За повісті — «Її звали янголом смерті», «Я любила Шевченка», «Кохання в Україні», «Життя і смерть Володимира Глібовича, князя Переяславського», «Маруся Чурай», «Убивство на хуторі біля Диканьки» присуджена літературно-мистецька премія Українського фонду культури ім. І. Нечуя-Левицького).
У 2009 році присуджена літературна премія імені Івана Мазепи за історичний роман про гетьмана Петра Дорошенка «Без права повернення».
Для дітей Валентин Чемерис — написав повість «Аравійська пустеля», оповідання «Три секунди на вибір».
Нагороджений орденами рівноапостольного князя Володимира Великого (І, II, III ступенів) та святого архістратига Михаїла, Почесною грамотою і медаллю Кабміну України та іншими відзнаками. Заслужений працівник культури України.
Безперечно, Валентин Лукич Чемерис зробив значний внесок у розвиток духовності української нації, залишивши чималу духовну спадщину своїм нащадкам. Його творчий доробок – справжня скарбниця національної культури української держави.До 85 річчя від дня народження сучасного українського письменника Валентина Чемериса на абонементі бібліотеки розгорнуто книжкову виставку творів письменника "Різнобарвний світ української прози Валентина Чемериса".
Запрошуємо до перегляду.
Оновлено 08.07.2021 07:31
 
«Книжковий смак літа» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
02.07.2021 12:11
Літо – пора відпусток, канікул та відпочинку, а  отже – чудовий період, щоб нарешті насолодитися читанням книг, на які раніше не вистачало часу. Пропонуємо добірку книжкових «смаколиків», які допоможуть піймати літературний екстаз цього літа. Усі ці видання різні: тут ви знайдете цікаві новинки для дітей, пригоди для підлітків, душевні твори для дорослих. 
Літо швидкоплинне. Тож не зволікайте – поспішайте мерщій порадувати свої літературні смаки цікавим відпочинком у бібліотеці! 
Ще статті...
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 2 з 66

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Гімалаї — найвищі гори світу. Якби їх зруйнувати і розсипати каміння по всій Землі, то поверхня планети піднялась би на 18-20 м.

Відвідування

Flag Counter