Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У вересні відбудеться:
- Бібліотечна акція: «Прочитай книгу про війну»;
- Книжкова виставка «Палітра осіннього читання»;
- Кінопоказ «Шедеври світової літератури на великому екрані»;
- Віртуальна презентація виставки-портрету: «Великий Українець» (155 років від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського (1866— 1934), українського історика, письменника, громадського і політичного діяча).

 

Наші конкурси:

Бібліотечний вернісаж
«Голодомор: невиплакані сльози України» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
27.11.2020 09:38
В Україні щорічно в четверту суботу листопада, згідно з Указом Президента України, відзначається День пам’яті жертв Голодоморів. В цей день традиційно громадяни нашої країни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні.З нагоди національного пам’ятного дня в центральній районній бібліотеці розгорнуто  книжкову виставку «Голодомор: невиплакані сльози України».
Зі сторінок видань – книг, представлених на виставці, постає жахлива картина нищення української нації. Документи і матеріали книжкової експозиції переконливо розкривають причини, перебіг, масштаби та наслідки катастрофи українського народу. Мовою документів наукові видання та публікації відтворюють найтрагічніші події в історії України – голодомору 1932-1933 років. На основі матеріалів усних історій розкривається глибина трагедії українського народу під час Голодомору-геноциду. Усні свідчення неспростовно доводять, що акція геноциду українських селян була чітко спланована владою.
На виставці представлено також художні твори, присвячені трагедії українських селян та всього українського народу.

Оновлено 27.11.2020 13:17
 
Вебконференція "Порядок і умови перерахунку пенсій" PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
24.11.2020 09:08
Про актуальні питання пенсійного забезпечення інформуватимуть мешканців області фахівці  Рівненського місцевого центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги на черговій Вебконференція "Порядок і умови перерахунку пенсій" із циклу «Твоє право», яка відбудеться 25 листопада  2020р. о 10 год.
Спікери: Ососкало Григорій Юрійович - головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної вторинної правової допомоги і Юлія Карповець –  головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її надавачами.
Спікери розглянуть: порядок звернення за перерахунком пенсії та перелік документів; перерахунок пенсій при неповному стажі роботи; перерахунок пенсії військовослужбовцям; підстави для відмови у перерахунку пенсії; порядок оскарження дій, пов’язаних з перерахунком пенсії.
Відеоконференція транслюватиметься в прямому ефірі  на каналі Рівненська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека на You Tube:
https://www.youtube.com/channel/UC4R8DWoMoI7CAwX8_LjQHig (в розділі "Прямі трансляції")

 

Оновлено 24.11.2020 09:14
 
Гідність. Відвага. Сила духу. PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
19.11.2020 13:41
Майдан живе, і буде жити,
Народ, що волі прагне, не здолать,
Бо правду, як Дніпро, не зупинити,
Бо ми – і спів, і гнів, і мир, і рать.
О. Мороз
Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України Петра Порошенка у 2014. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. З нагоди Дня Гідності та Свободи в центральній районній бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Небесна варта України». На виставці представлено виданя вітчизняних і зарубіжних авторів. Це – фотоальбоми, хронологічні довідники, літописи очевидців подій, романи, оповідання, нариси, новели, вірші, присвячені доленосним подіям в Україні. Видання, представлені у експозиції, розповідають про героїв і перебіг Революції Гідності, що пробудила у душі кожного українця нестримний потяг до свободи та волі.
Саме про це йдеться у творах Михайла Вітра «Літопис революції гідності», Братів Капранових «Майдан. Таємні файли», Василя Базіва «Армагедон на Майдані», Марії Матіос «Приватний щоденник. Майдан. Війна…», «Небесна сотня», Олександра Стражного «Менталітет Майдану», Марка Рудневича «Я з Небесної сотні» та ін.
Ознайомитися з виставкою можна у відділі обслуговування центральної районної бібліотеки.


Оновлено 19.11.2020 13:46
 
«Суворі сторінки великого подвигу» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
27.10.2020 12:51
Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. Саме цей день вважають датою остаточного вигнання окупаційних фашистських військ за межі території України.
Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».
В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. У ході визвольних операцій в Україні загинуло понад 3,5 мільйонів людей, а загалом протягом війни людські втрати в Україні склали понад 10 мільйонів військових і цивільних осіб. 
Так, в пам’ять про героїв Другої світової війни та визволення України від фашистських загарбників в центральній районній бібліотеці у відділі абонементу представлена книжкова виставка «Суворі сторінки великого подвигу». Користувачі бібліотеки мають змогу ознайомитись із виданнями про  героїчні шляхи визволення української землі від фашистських загарбників, про подвиги українського народу на фронті і в тилу. 
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 10 з 66

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Мило можна виготовити самому. Візьміть дві пробірки з гарячим концентрованим розчином пральної соди. В першу додавайте по краплині олію до тих пір, поки вона не перестане розчинятися. В другу пробірку крапайте зі свічки, яка горить, стеарин або віск (але не парафін) і розбовтуйте до повного розчинення, а потім додайте пучку кухонної солі.

Після охолодження в першій пробірці ви одержите рідке мило, а у другій — тверде.

Відвідування

Flag Counter