Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У вересні відбудеться:
- Бібліотечна акція: «Прочитай книгу про війну»;
- Книжкова виставка «Палітра осіннього читання»;
- Кінопоказ «Шедеври світової літератури на великому екрані»;
- Віртуальна презентація виставки-портрету: «Великий Українець» (155 років від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського (1866— 1934), українського історика, письменника, громадського і політичного діяча).

 

Наші конкурси:

Бібліотечний вернісаж
«Небесна сотня: герої не вмирають» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
19.02.2021 08:19
На шляху до незалежності український народ часто втрачав своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку за майбутнє нашої держави є Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом у 2014 році, заплативши за перемогу надвисоку ціну — власне життя. Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Кожен здійснив особистий подвиг – віддав найцінніше – своє життя заради нової України.
20 лютого згідно із указом Президента України №69/2015 "Про вшанування подвигу учасників революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні" відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Гинули за честь, за волю, за право бути народом, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.
Вшановуючи пам'ять Героїв України, бібліотека підготувала книжкову виставку «Небесна сотня: герої не вмирають». На виставці представлені документи, які висвітлюють події, що відбувалися на буремному Майдані, спогади про «лицарів світла та добра», а також присвячені, тим хто віддав своє життя, поетичні та прозові твори.
 
"Крізь пекло афганської війни" PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
15.02.2021 12:58
"Нема більшої любові, ніж та, коли поклав душу свою за друзів", - сказано в Євангелії.
На долю учасників Афганської війни випало віддавати своє життя, захищаючи інтереси афганського народу, 15 лютого відзначають скорботний день пам’яті воїнів - афганців. Це памʼятна дата для багатьох українських громадян, які пройшли службу в лавах ще радянської армії і відчули на собі всі жахи війни, для членів сімей загиблих та таких, що пропали безвісти. Щорічно в цей день, 15 лютого, в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.
Оновлено 15.02.2021 13:09
Докладніше...
 
УВАГА! Нові книги! PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
09.02.2021 09:34

У нас гарна новина для наших користувачів! Книжковий фонд нашої бібліотеки поповнився великим розмаїттям нових видань! Ціле книжкове багатство отримала наша бібліотека у межах "Програми поповнення фондів публічних бібліотек» від Українського інституту книги.827 назв україномовних книг цікавих сучасних авторів та класиків, світові бестселери, неймовірно цікава та яскрава дитяча література, комікси, фентезі, детективи, документальні нариси та історії про відомих людей стали важливою частинкою фонду Корецької книгозбірні.
Ці книги ви обов’язково впізнаєте серед інших, завдяки спеціальним наліпкам від Українського інституту книги. Наразі книги проходять увесь технічний процес у відділі комплектування та обробки документів, але незабаром ви зможете їх взяти почитати.
Щиро дякуємо Українському інституту книги!
Завітайте до бібліотеки та виберіть книгу для приємного прочитання!

 

 
27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
26.01.2021 13:51
27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.
Голокост, Шоа – переслідування та масове винищення нацистами євреїв під час Другої світової війни. Жертв знищували лише за етнічну приналежність.
Голокост євреїв на окупованій нацистами території СРСР відрізнявся від подібних заходів у Європі. Там євреїв заганяли в гетто, з часом могли відправити до місць масових знищень у газових камерах. На українських землях більшість єврейського населення загинуло від куль у протитанкових ямах. Їх викопали ще за радянської влади військовополонені, місцеве населення чи самі жертви.
Масовою братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. Масові розстріли тут розпочалися відразу після вступу нацистів до Києва. Від 27 вересня відбувалися щоденні масові розстріли євреїв – військовополонених і цивільних громадян. Їх пік припадає на 29 – 30 вересня, тривалість – щонайменше до кінця жовтня 1941 р. За цей час загинуло 33 771 осіб. До кінця вересня 1943 р. Бабин Яр продовжував залишатися місцем регулярних розстрілів і захоронень. Серед постраждалих – комуністи-підпільники, роми, душевнохворі, заручники, моряки Дніпровської флотилії, в’язні гестапо, українські націоналісти. Весною 1942 р. починає діяти Сирецький концтабір. Бабин Яр став останнім місцем і для його численних ув’язнених. Бабин Яр – некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених.
Страхітлива політика терору проти євреїв в окупованій Україні знищила їх як соціокультурну й етнорелігійну спільноту. Жертвами Голокосту стали понад 1,5 млн осіб.
Не оминула ця трагедія і Кореччину. Корець на початку ХХ століття був маленьким містечком з переважно єврейським населенням.

Оновлено 26.01.2021 14:07
Докладніше...
 
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 8 з 66

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Середня вага головного мозку чоловіків становить 1375 грамів, у жінок середня вага головного мозку на 10% легша.
Безпосереднього зв’язку м іж розумовим розвитком і вагою мозку
немає. Відомі випадки , коли вага мозку обдарованих людей не лише перевищувала середню вагу, але й була меншою. Найважчим з усіх досліджених мозків виявився мозок одного ідіота ( 2850 грамів).

Відвідування

Flag Counter