Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У вересні відбудеться:
- Бібліотечна акція: «Прочитай книгу про війну»;
- Книжкова виставка «Палітра осіннього читання»;
- Кінопоказ «Шедеври світової літератури на великому екрані»;
- Віртуальна презентація виставки-портрету: «Великий Українець» (155 років від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського (1866— 1934), українського історика, письменника, громадського і політичного діяча).

 

Наші конкурси:

Бібліотечний вернісаж
Відзначення 150 років від дня народження Лесі Українки PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
12.03.2021 12:11
25 лютого 2021 року виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури. 
З нагоди ювілею поетеси на фасаді будівлі міської публічної бібліотеки для дорослих у м.Корець було встановлено меморіальну дошку видатної поетеси, громадської діячки, славетної дочки українського народу - Лесі Українки, урочисте відкриття  якої відбулося 11 березня.
Захід відбувся за участі авторки меморіальної дошки — нетішинської скульпторки, художниці,  лауреатки премії Лесі Українки Світлани Лелях-Бегутової, заступника  голови правління ПАТ «Управління будівництва ХАЕС» Олександра Степанюка, депутат Нетішинської міської ради, секретаря Новоград- Волинської міської ради Оксани Гвозденко, письменниці, народознавця, члена Національної спілки журналістів України Марії Караван.
У залі туристичного інформаційного центру гості та учасники заходу відвідали виставку талановитого юного художника Ярослава Прокоповича-Примаковського, та прослухали у виконанні юних корчан вірші геніальної поетеси – Лесі Українки.
Оновлено 13.03.2021 12:19
Докладніше...
 
«Шевченко – наш. Він для усіх століть…» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
10.03.2021 12:26
9 березня 2021 року біля пам’ятника великому Кобзареві у м. Корець відбулися святкові урочистості з нагоди 207-річниці від дня його народження. 
Захід відбувся за участю голови Корецької міської ради Людмили Дмитрук, працівників закладів освіти, культури та громадськості територіальної громади.
Звучали поетичні рядки у виконанні вихованців Корецького вищого професійного училища № 24,   загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №1, навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІ ступенів – Ліцей» - Анастасії Михальчук, Ангеліни Миколайчук, Анни Кічатої та Дмитра Кальчука.

Оновлено 13.03.2021 12:32
Докладніше...
 
«Вам – заповідь моя» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
06.03.2021 09:20

9 березня, на самому початку весни, українська громадськість відзначає 207 річницю від дня народження українського Кобзаря, поета, філософа, художника - Тараса Шевченка. «Він був сином мужика і став володарем у царстві духа, -- писав про Кобзаря І. Франко. – Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі шляхи професорам і книжним ученим. Десять літ він томився під вагою солдатської муштри, а для волі зробив більше, ніж десять переможних армій… Найкращий та найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу, яку в мільйонів людських сердець все заново збуджуватимуть його твори».


Задля вшанування пам’яті цієї насправді сакральної постаті для всіх минулих, сучасних та прийдешніх поколінь українців у відділі обслуговування  бібліотеки розгорнуто книжкову виставку «Вам – заповідь моя». Для експозиції підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.

 
«Вітрила Лесиної долі» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
21.02.2021 09:05

25 лютого в Україні відзначається 150-річниця від дня народження Лесі Українки – видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча. Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості. З  нагоди дня народження письменниці Лесі Українки у відділі абонементу бібліотеки експонується книжкова виставка «Вітрила Лесиної долі». Література представлена на виставці  познайомить  відвідувачів з  книгами, присвяченими  її життю та  творчості, а також поетичними та драматичними творами письменниці.


Оновлено 06.03.2021 09:08
 
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 7 з 66

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Довжина волосся людини обумовлена генетично.
В середньому швидкість росту волосся складає 1 см на місяць. Ми постійно втрачаємо волосся, не помічаючи цього. В нормі - від 50 до 150 волосинок на добу. Оскільки на одній і тій самій ділянці шкіри волосся волосся знаходиться у різних фазах росту, волосся не полишає нашу голову одночасно, а інакше ми би нагадували ліс зимою без листя.

Відвідування

Flag Counter