Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У липні відбудеться:
Презентація /онлайн/ книжкової виставки «Книжковий смак літа»;
Презентація творчості В. Чемериса «Валентин Чемерис. Життєвий і творчий шлях» (85 років від дня народження Валентина Лукича Чемериса, українського письменника);
Літературне /онлайн/ знайомство  з  творчістю Олени Іванівни Теліги: « Життя як спалах…» (115 років від дня народження Олени Іванівни Теліги, української поетеси, громадського і політичного діяча);
Історичний /онлайн/ круїз «Святині Київської Русі».

 

Бібліотечний вернісаж
УВАГА! Нові книги! PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
09.02.2021 09:34

У нас гарна новина для наших користувачів! Книжковий фонд нашої бібліотеки поповнився великим розмаїттям нових видань! Ціле книжкове багатство отримала наша бібліотека у межах "Програми поповнення фондів публічних бібліотек» від Українського інституту книги.827 назв україномовних книг цікавих сучасних авторів та класиків, світові бестселери, неймовірно цікава та яскрава дитяча література, комікси, фентезі, детективи, документальні нариси та історії про відомих людей стали важливою частинкою фонду Корецької книгозбірні.
Ці книги ви обов’язково впізнаєте серед інших, завдяки спеціальним наліпкам від Українського інституту книги. Наразі книги проходять увесь технічний процес у відділі комплектування та обробки документів, але незабаром ви зможете їх взяти почитати.
Щиро дякуємо Українському інституту книги!
Завітайте до бібліотеки та виберіть книгу для приємного прочитання!

 

 
27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
26.01.2021 13:51
27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.
Голокост, Шоа – переслідування та масове винищення нацистами євреїв під час Другої світової війни. Жертв знищували лише за етнічну приналежність.
Голокост євреїв на окупованій нацистами території СРСР відрізнявся від подібних заходів у Європі. Там євреїв заганяли в гетто, з часом могли відправити до місць масових знищень у газових камерах. На українських землях більшість єврейського населення загинуло від куль у протитанкових ямах. Їх викопали ще за радянської влади військовополонені, місцеве населення чи самі жертви.
Масовою братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. Масові розстріли тут розпочалися відразу після вступу нацистів до Києва. Від 27 вересня відбувалися щоденні масові розстріли євреїв – військовополонених і цивільних громадян. Їх пік припадає на 29 – 30 вересня, тривалість – щонайменше до кінця жовтня 1941 р. За цей час загинуло 33 771 осіб. До кінця вересня 1943 р. Бабин Яр продовжував залишатися місцем регулярних розстрілів і захоронень. Серед постраждалих – комуністи-підпільники, роми, душевнохворі, заручники, моряки Дніпровської флотилії, в’язні гестапо, українські націоналісти. Весною 1942 р. починає діяти Сирецький концтабір. Бабин Яр став останнім місцем і для його численних ув’язнених. Бабин Яр – некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених.
Страхітлива політика терору проти євреїв в окупованій Україні знищила їх як соціокультурну й етнорелігійну спільноту. Жертвами Голокосту стали понад 1,5 млн осіб.
Не оминула ця трагедія і Кореччину. Корець на початку ХХ століття був маленьким містечком з переважно єврейським населенням.

Оновлено 26.01.2021 14:07
Докладніше...
 
Книги для зимового читання PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
16.01.2021 09:18
Зима – не тільки найзатишніша пора року, а й найбільш книжкова пора. Багато хто з нами погодиться: холодний зимовий вечір найкраще присвятити приємній книзі. Загорнутися у теплий плед, зігрітися ароматним напоєм, поласувати чимось смачненьким і зануритися у захопливу історію. Але яку книгу обрати?
Пропонуємо вам добірку «зимових» книг на будь-який смак.Оновлено 19.01.2021 09:24
Докладніше...
 
Цей день в історії нашого міста PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
12.01.2021 08:44
77 років відділяє нас від того історичного дня коли місто Корець було визволено від нацистів.
Січень 1944 року був не схожим на зимові місяці. Свинцеві хмари сипали дрібним дощем в перемішку з колючим мокрим снігом. У таку негоду наступали війська 112-ї стрілецької дивізії 13-ї армії Першого Українського фронту.
12 січня 1944 року розпочались бої за визволення м. Корця. Коротким, але жорстоким був бій. За місто Корець та район полягли 236 воїнів представників різних національностей, їх прізвища навічно викарбувані на гранітних плитах пам’ятників, споруджених на братських могилах у міському парку та на кладовищі.
Їх тіла прийняла наша земля. Вона зберігає вічну пам’ять про них, нагадуючи нащадкам про те, кому вони зобов’язані своїм життям.


Оновлено 19.01.2021 09:24
 
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 7 з 65

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Погані сни не тільки не шкідливі для емоційного стану людей, а й, навпаки позитивно впливають на психіку людини. Такого висновку дійшли американські вчені, чиї дослідження оприлюднив науковий сайт "Хелс24".

Відвідування

Flag Counter