Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У липні відбудеться:
Презентація /онлайн/ книжкової виставки «Книжковий смак літа»;
Презентація творчості В. Чемериса «Валентин Чемерис. Життєвий і творчий шлях» (85 років від дня народження Валентина Лукича Чемериса, українського письменника);
Літературне /онлайн/ знайомство  з  творчістю Олени Іванівни Теліги: « Життя як спалах…» (115 років від дня народження Олени Іванівни Теліги, української поетеси, громадського і політичного діяча);
Історичний /онлайн/ круїз «Святині Київської Русі».

 

Бібліотечний вернісаж
«Вам – заповідь моя» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
06.03.2021 09:20

9 березня, на самому початку весни, українська громадськість відзначає 207 річницю від дня народження українського Кобзаря, поета, філософа, художника - Тараса Шевченка. «Він був сином мужика і став володарем у царстві духа, -- писав про Кобзаря І. Франко. – Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі шляхи професорам і книжним ученим. Десять літ він томився під вагою солдатської муштри, а для волі зробив більше, ніж десять переможних армій… Найкращий та найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу, яку в мільйонів людських сердець все заново збуджуватимуть його твори».


Задля вшанування пам’яті цієї насправді сакральної постаті для всіх минулих, сучасних та прийдешніх поколінь українців у відділі обслуговування  бібліотеки розгорнуто книжкову виставку «Вам – заповідь моя». Для експозиції підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.

 
«Вітрила Лесиної долі» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
21.02.2021 09:05

25 лютого в Україні відзначається 150-річниця від дня народження Лесі Українки – видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча. Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості. З  нагоди дня народження письменниці Лесі Українки у відділі абонементу бібліотеки експонується книжкова виставка «Вітрила Лесиної долі». Література представлена на виставці  познайомить  відвідувачів з  книгами, присвяченими  її життю та  творчості, а також поетичними та драматичними творами письменниці.


Оновлено 06.03.2021 09:08
 
«Небесна сотня: герої не вмирають» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
19.02.2021 08:19
На шляху до незалежності український народ часто втрачав своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку за майбутнє нашої держави є Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом у 2014 році, заплативши за перемогу надвисоку ціну — власне життя. Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Кожен здійснив особистий подвиг – віддав найцінніше – своє життя заради нової України.
20 лютого згідно із указом Президента України №69/2015 "Про вшанування подвигу учасників революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні" відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Гинули за честь, за волю, за право бути народом, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.
Вшановуючи пам'ять Героїв України, бібліотека підготувала книжкову виставку «Небесна сотня: герої не вмирають». На виставці представлені документи, які висвітлюють події, що відбувалися на буремному Майдані, спогади про «лицарів світла та добра», а також присвячені, тим хто віддав своє життя, поетичні та прозові твори.
 
"Крізь пекло афганської війни" PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
15.02.2021 12:58
"Нема більшої любові, ніж та, коли поклав душу свою за друзів", - сказано в Євангелії.
На долю учасників Афганської війни випало віддавати своє життя, захищаючи інтереси афганського народу, 15 лютого відзначають скорботний день пам’яті воїнів - афганців. Це памʼятна дата для багатьох українських громадян, які пройшли службу в лавах ще радянської армії і відчули на собі всі жахи війни, для членів сімей загиблих та таких, що пропали безвісти. Щорічно в цей день, 15 лютого, в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.
Оновлено 15.02.2021 13:09
Докладніше...
 
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 6 з 65

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Довжина волосся людини обумовлена генетично.
В середньому швидкість росту волосся складає 1 см на місяць. Ми постійно втрачаємо волосся, не помічаючи цього. В нормі - від 50 до 150 волосинок на добу. Оскільки на одній і тій самій ділянці шкіри волосся волосся знаходиться у різних фазах росту, волосся не полишає нашу голову одночасно, а інакше ми би нагадували ліс зимою без листя.

Відвідування

Flag Counter