Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У вересні відбудеться:
- Бібліотечна акція: «Прочитай книгу про війну»;
- Книжкова виставка «Палітра осіннього читання»;
- Кінопоказ «Шедеври світової літератури на великому екрані»;
- Віртуальна презентація виставки-портрету: «Великий Українець» (155 років від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського (1866— 1934), українського історика, письменника, громадського і політичного діяча).

 

Наші конкурси:

Бібліотечний вернісаж
Нові видання від Українського інституту книги вже у вільному доступі PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
23.04.2021 08:46

Знайомтесь, читайте! Нові видання від Українського інституту книги вже у вільному доступі. Твори класиків та сучасних українських і зарубіжних письменників, література історична, галузева чекають на свого найвибагливішого читача.

Ласкаво просимо до відділу абонемента!

 
12 квітня — Всесвітній день авіації та космонавтики. PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
11.04.2021 08:45
Космос... Людина здавна мріяла проникнути в його незвідану далечінь. І вона проникла! Космос підкорився людині в квітні  1961 року. Уперше в світі 12 квітня 1961 року громадянин Радянського Союзу Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток-1» здійснив орбітальний політ навколо Землі, відкривши еру пілотованих космічних польотів. Політ  тривав усього 108 хвилин.
Юрій Гагарін відкрив дорогу до зірок. Після нього у космічному просторі побувало близько 600 землян різних націй. Вони виходили у відкритий космос, ступали на місячний ґрунт, виконували важливі наукові експерименти, били рекорди. Офіційно першим космонавтом незалежної України став Леонід Каденюк.
Українські науковці зробили визначний внесок у розвиток радянської космонавтики, що дозволило СРСР бути провідною космічною державою. Наші вчені були причетні до багатьох найважливіших космічних перемог СРСР – від перших польотів у космос до створення й запуску космічного ракетного комплексу «Енергія-Буран». Донедавна Україна входила до п’ятірки провідних країн світу за кількістю космічних запусків, але сьогодні, переважно через брак фінансування галузі, втрачає раніше завойовані позиції. Зараз головним напрямком української космонавтики є міжнародна співпраця, зокрема участь у реалізації міжнародних проектів.
Пройшло лише 60років, коли неймовірні простори космосу відкрилися людству, але тим значніше, тим грандіозніше досягнення людини, яка зуміла за такий незначний період часу вийти  у відкритий космос.  Супутники, ракети, космічні кораблі і станції принесли людству нові знання. До цієї знаменної дати в міській бібліотеці оформлено фото-виставку «Орбіта життя».


 
"Краща книга Рівненщини" PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
24.03.2021 20:55
Обласний конкурс "Краща книга Рівненщини" заснований Рівненським обласним відділення Української бібліотечної асоціації (РОВ УБА) у 2009 році та проходить щорічно у рамках Програми підтримки національного книговидання, популяризації української книги та сприяння книгорозповсюдженню в Рівненській області.
Основними завданнями конкурсу є виявлення кращих видань місцевих авторів, виховання культури читання та любові до книги серед дітей та молоді. 
Географія Конкурсу широка та охоплює міста обласного і районного значення, селища міського типу та села Рівненської області. Паралельно триває онлайн-опитування на сторінках обласних бібліотек в соціальних мережах. За результатами опитування та голосування визначають книги-переможці у номінаціях: краще історико-краєзнавче видання, краще довідкове видання, краще видання з мемуаристики та документалістики, краще прозове видання, краща поетична збірка, кращий літературний дебют, краще видання для юнацтва та молоді, краще видання для дітей, краще поліграфічне видання, краще художнє оформлення книги, 
У 2020 році конкурс "Краща книга Рівненщини" відзначив свій 10-річний ювілей.
До уваги книголюбів пропонуємо виставку книг-переможців 2010-2020 рр. Обласного конкурсу "Краща книга Рівненщини".


 
«Поезія - це музика душі» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
19.03.2021 15:22
Щорічно 21 березня за ініціативою ЮНЕСКО святкують Всесвітній день поезії, в день весняного рівнодення, коли світ пробуджується від перших подихів весни, коли серце співає, коли на папір лягають найпотаємніші рядки…
Поезія - це голос душі людської, чарівна скрипка у чудовому оркестрі літератури. Адже поетичне слово дзвінкоголосе, як молодий струмок, поспішає бути почутим, щоб відізватися у серцях людей, торкнутися легкою, ніжною мелодією нашої мови найтоншої струни людських душ… І все це так потрібно нам усім, щоб плекати любов до рідного краю, знати про поетичні таланти, на які багата наша земля. На весь світ і різними мовами прозвучали пророчі слова Тараса Шевченка, сильна жіноча поезія Лесі Українки, могутнє слово Івана Франка, а також поетів кінця ХХ століття та поетів-сучасників. Серед них найяскравіша, незбагненна і неповторна в своїй геніальності Ліна Костенко. Найкращим визначенням поезії є слова Ліни Костенко: «Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі». З цим важко посперечатися. Цінність поезії в тому, що кожен читач знаходить тут щось своє. Вона входить в наше життя з дитинства і залишаться з нами до кінця. Кожний знаходить в ній щось своє, близьке і зрозуміле. Поезія - це музика душі.
Всесвітньому дню поезії присвячена наша книжкова виставка «Поезія - це музика душі». Тож запрошуємо усіх охочих поринути в безмежний світ поезії.

 

Оновлено 19.03.2021 15:30
 
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 6 з 66

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

"Симпсони" - найдовший мультсериал в історії американського телебачення, що складається із 428 серій. Випускає його "Gracie Films" для компанії "20th Century Fox". Дебютував серіал 17 грудня 1989 року на каналі "Fox" і демонструватиметься, як мінімум, до 21-го сезону. Його серії прийдуть до глядачів у 2009-2010 роках.

Відвідування

Flag Counter