Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У липні відбудеться:
Презентація /онлайн/ книжкової виставки «Книжковий смак літа»;
Презентація творчості В. Чемериса «Валентин Чемерис. Життєвий і творчий шлях» (85 років від дня народження Валентина Лукича Чемериса, українського письменника);
Літературне /онлайн/ знайомство  з  творчістю Олени Іванівни Теліги: « Життя як спалах…» (115 років від дня народження Олени Іванівни Теліги, української поетеси, громадського і політичного діяча);
Історичний /онлайн/ круїз «Святині Київської Русі».

 

Бібліотечний вернісаж
"Краща книга Рівненщини" PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
24.03.2021 20:55
Обласний конкурс "Краща книга Рівненщини" заснований Рівненським обласним відділення Української бібліотечної асоціації (РОВ УБА) у 2009 році та проходить щорічно у рамках Програми підтримки національного книговидання, популяризації української книги та сприяння книгорозповсюдженню в Рівненській області.
Основними завданнями конкурсу є виявлення кращих видань місцевих авторів, виховання культури читання та любові до книги серед дітей та молоді. 
Географія Конкурсу широка та охоплює міста обласного і районного значення, селища міського типу та села Рівненської області. Паралельно триває онлайн-опитування на сторінках обласних бібліотек в соціальних мережах. За результатами опитування та голосування визначають книги-переможці у номінаціях: краще історико-краєзнавче видання, краще довідкове видання, краще видання з мемуаристики та документалістики, краще прозове видання, краща поетична збірка, кращий літературний дебют, краще видання для юнацтва та молоді, краще видання для дітей, краще поліграфічне видання, краще художнє оформлення книги, 
У 2020 році конкурс "Краща книга Рівненщини" відзначив свій 10-річний ювілей.
До уваги книголюбів пропонуємо виставку книг-переможців 2010-2020 рр. Обласного конкурсу "Краща книга Рівненщини".


 
«Поезія - це музика душі» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
19.03.2021 15:22
Щорічно 21 березня за ініціативою ЮНЕСКО святкують Всесвітній день поезії, в день весняного рівнодення, коли світ пробуджується від перших подихів весни, коли серце співає, коли на папір лягають найпотаємніші рядки…
Поезія - це голос душі людської, чарівна скрипка у чудовому оркестрі літератури. Адже поетичне слово дзвінкоголосе, як молодий струмок, поспішає бути почутим, щоб відізватися у серцях людей, торкнутися легкою, ніжною мелодією нашої мови найтоншої струни людських душ… І все це так потрібно нам усім, щоб плекати любов до рідного краю, знати про поетичні таланти, на які багата наша земля. На весь світ і різними мовами прозвучали пророчі слова Тараса Шевченка, сильна жіноча поезія Лесі Українки, могутнє слово Івана Франка, а також поетів кінця ХХ століття та поетів-сучасників. Серед них найяскравіша, незбагненна і неповторна в своїй геніальності Ліна Костенко. Найкращим визначенням поезії є слова Ліни Костенко: «Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі». З цим важко посперечатися. Цінність поезії в тому, що кожен читач знаходить тут щось своє. Вона входить в наше життя з дитинства і залишаться з нами до кінця. Кожний знаходить в ній щось своє, близьке і зрозуміле. Поезія - це музика душі.
Всесвітньому дню поезії присвячена наша книжкова виставка «Поезія - це музика душі». Тож запрошуємо усіх охочих поринути в безмежний світ поезії.

 

Оновлено 19.03.2021 15:30
 
Відзначення 150 років від дня народження Лесі Українки PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
12.03.2021 12:11
25 лютого 2021 року виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури. 
З нагоди ювілею поетеси на фасаді будівлі міської публічної бібліотеки для дорослих у м.Корець було встановлено меморіальну дошку видатної поетеси, громадської діячки, славетної дочки українського народу - Лесі Українки, урочисте відкриття  якої відбулося 11 березня.
Захід відбувся за участі авторки меморіальної дошки — нетішинської скульпторки, художниці,  лауреатки премії Лесі Українки Світлани Лелях-Бегутової, заступника  голови правління ПАТ «Управління будівництва ХАЕС» Олександра Степанюка, депутат Нетішинської міської ради, секретаря Новоград- Волинської міської ради Оксани Гвозденко, письменниці, народознавця, члена Національної спілки журналістів України Марії Караван.
У залі туристичного інформаційного центру гості та учасники заходу відвідали виставку талановитого юного художника Ярослава Прокоповича-Примаковського, та прослухали у виконанні юних корчан вірші геніальної поетеси – Лесі Українки.
Оновлено 13.03.2021 12:19
Докладніше...
 
«Шевченко – наш. Він для усіх століть…» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
10.03.2021 12:26
9 березня 2021 року біля пам’ятника великому Кобзареві у м. Корець відбулися святкові урочистості з нагоди 207-річниці від дня його народження. 
Захід відбувся за участю голови Корецької міської ради Людмили Дмитрук, працівників закладів освіти, культури та громадськості територіальної громади.
Звучали поетичні рядки у виконанні вихованців Корецького вищого професійного училища № 24,   загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №1, навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІ ступенів – Ліцей» - Анастасії Михальчук, Ангеліни Миколайчук, Анни Кічатої та Дмитра Кальчука.

Оновлено 13.03.2021 12:32
Докладніше...
 
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 5 з 65

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Найважча рідина на нашій планеті — ртуть. Один літр її має масу 13520 г, тобто ртуть в 13,5 раза важча за воду. Це єдиний на землі метал, що перебуває в рідкому стані при кімнатній температурі. Вона твердне лише при — 38,9°С. В Україні ртутну руду (кіновар) видобувають у Донецькій області.

Відвідування

Flag Counter