Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У жовтні відбудеться:
- Ретро–кінозал «Цікаві історії на сторінках світової літератури» (до Міжнародного дня людей похилого віку);
- Історична мандрівка, відеолекторій «Слава козацька вічно жива» (до Дня українського козацтва);
- Виставка-колаж «Книжковий хіт-парад»;
- Віртуальна краєзнавча подорож «Замки, палаци, цікаві історичні події Кореччини»;
- Презентація хроніко-документальної експозиції «Повік ті дні із пам’яті не стерти» (до Дня визволення України від фашистських загарбників.

Наші конкурси:

Бібліотечний вернісаж
З Новим роком та Різдвом Христовим! PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
30.12.2015 13:55

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.
Хай рік, в який ступаємо, підходить до нас під знаком миру і добра, любові й поваги до ближнього, буде роком чистих помислів і добрих справ та багатим на нові здобутки і приємні події.
Нехай ці світлі добрі свята Ваші сім’ї зустрінуть у теплій атмосфері, а священне світло Віфлеємської зорі освітить Ваші серця благодаттю і любов’ю, а з першою колядкою в кожну родину хай увійдуть гаразди і достаток, мир і злагода.
Бажаємо усім міцного здоров’я та  віри в процвітання нашої країни.
З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 
ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ В БІБЛІОТЕЦІ PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
11.12.2015 12:48

З 7  по 12 грудня 2015 року стартував Всеукраїнський тиждень права. План заходів з проведення Всеукраїнського тижня права затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року № 871.

Оновлено 11.12.2015 13:02
Докладніше...
 
«Розіп’яті роки всевишньої печалі» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
26.11.2015 10:09

Станьмо разом, брати-українці,
В скорботі схилімо чоло
В память тих, хто пішов у 30-ті,
Отримавши смерті тавро…
Оновлено 01.12.2015 10:21
Докладніше...
 
Ярмарка бібліотечних ідей PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
25.09.2015 07:52

П’ятий рік поспіль комунальний заклад «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» спільно з Рівненським обласним відділенням Української Бібліотечної Асоціації організовують та проводять обласний фестиваль-конкурс інноваційного бібліотечного досвіду «Бібліофест», який спрямований на виявлення ефективних форм бібліотечного досвіду, для залучення користувачів у бібліотеку та розвитку творчих ініціатив.


А починаючи з нинішнього року змінено формат проведення фестивалю-конкурсу. Цього року він проходить на рівні районних бібліотек. Завітав він і на Кореччину. Фестиваль-конкурс відбувся на передодні Всеукраїнського дня бібліотек у формі Ярмарку бібліотечних ідей «Бібліотека –можливості без кордонів», де було представлено щедрий бібліотечний урожай креативних думок, творчих задумів, неоціненного досвіду, зібраного та виплеканого з любов’ю для своїх користувачів. Фестиваль об’єднав 15 книгозбірень. Всі бібліотеки-учасниці мали можливість представити досвід своєї роботи через облаштування в Корецькій районній бібліотеці експозиції, що ілюструвала суть проекту. Бібліотекарі демонстрували фотографії своїх користувачів, які стали учасниками бібліотечних ініціатив, рекламну продукцію, вироби учасників майстер-класів, розповідали про традиційні та інноваційні форми роботи, представляли слайд-презентації та відеозаписи. На  фестиваль-конкурс запрошені представники районної  влади, голови сільських Рад, читачі, громадські активісти, колеги-бібліотекарі. А роботи судили незалежне оцінювальне журі. Переглянуті досвіди у більшості всі заслуговували на нагороди. Проте визначено переможців: -  у номінації «Популяризація книги і читання» перемогу здобула Центральна районна бібліотека за проект «Блог – як складова розвитку сімейного читання», автори: Кулінська В.М. - пров.бібліотекар ЦРБ,  Ковальковська О.С. – пров. бібліограф ЦРБ, Шевчук О.В. - інженер-програміст ЦРБ; - в номінації «Краєзнавство, музейні експозиції» за представлений  досвід музейної кімнати «Мамина світлиця» здобула перемогу публічно-шкільна бібліотека с. Даничів, завідуюча Омельчук В.А.; - в номінації «Моя унікальна аудиторія» перемогла Середня О.О за представлений досвід клуб «Майстриня»; - в номінації «Бібліотека в соціальних мережах» одержала перемогу Бобровська Т.М. - зав.публічно-шкільною бібліотекою с.Копитів. А гран-прі конкурсу від РОВ УБА отримала Районна бібліотека для дітей  за реалізацію проекту "Сім’я в бібліооб’єктиві», автори: Соботюк Т.А –заст. директора по роботі з дітьми; Волохова Т.В. – пров. бібліотекар. Під час фестивалю також було відзначено переможців районного етапу конкурсу плакатів-мотиваторів читання, роботи яких представляють Кореччину на обласному конкурсі. На фестивалі бібліотекарі зуміли не тільки успішно представити   свої напрацювання, але й щиро поспілкуватися у професійному колі та придбати нові ідеї для подальшої роботи.

 

О. Суха – пров. методист 
централізованої системи публічно - шкільних бібліотек

 

 

 

 

 

Оновлено 06.10.2015 08:15
 
<< Перша < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Наступна > Остання >>

Сторінка 34 з 51

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Відоме всім слово „паспорт” запозичене з французької мови , що означає „прохід” і „гавань”. Первісно воно означало дозвіл на відплиття. Паспорт засвідчував, кому належить корабель, в якому місті проживає його господар – адже в південних морях було багато розбійників, яких італійці називали корсарами, а греки – піратами. Паспорт і мав засвідчити, що судном володіє добропорядна людина, яка ніякої шкоди мирним жителям міста не завдасть.

Відвідування

Flag Counter