Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
м.Корець вул.Київська 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
Бібліотечний калейдоскоп

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У травні відбудеться:
- Відеоперегляд «Переможної пам’яті роки повік  із пам’яті не стерти»;
- Віртуальний екскурс сайтами «Професії великої перспективи»;
- День  цікавої інформації «Знай про Європу більше» (до Дня Європи);
- Віртуально-інформаційна мандрівка «Країнами Європейського союзу» (до Дня Європи);
- Літературно-історична мандрівка «Культура і письмо з погляду століть» (до Дня слов’янської писемності і культури);
- Літературна зустріч - мандрівка «Майстер історичного пера» (до 90-річчя від дня народження Романа Іванчука);
- Година застереження: слайд – презентація «Нікотин: Ціна ілюзій».
Бібліотечний вернісаж
Ярмарка бібліотечних ідей PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
25.09.2015 07:52

П’ятий рік поспіль комунальний заклад «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» спільно з Рівненським обласним відділенням Української Бібліотечної Асоціації організовують та проводять обласний фестиваль-конкурс інноваційного бібліотечного досвіду «Бібліофест», який спрямований на виявлення ефективних форм бібліотечного досвіду, для залучення користувачів у бібліотеку та розвитку творчих ініціатив.


А починаючи з нинішнього року змінено формат проведення фестивалю-конкурсу. Цього року він проходить на рівні районних бібліотек. Завітав він і на Кореччину. Фестиваль-конкурс відбувся на передодні Всеукраїнського дня бібліотек у формі Ярмарку бібліотечних ідей «Бібліотека –можливості без кордонів», де було представлено щедрий бібліотечний урожай креативних думок, творчих задумів, неоціненного досвіду, зібраного та виплеканого з любов’ю для своїх користувачів. Фестиваль об’єднав 15 книгозбірень. Всі бібліотеки-учасниці мали можливість представити досвід своєї роботи через облаштування в Корецькій районній бібліотеці експозиції, що ілюструвала суть проекту. Бібліотекарі демонстрували фотографії своїх користувачів, які стали учасниками бібліотечних ініціатив, рекламну продукцію, вироби учасників майстер-класів, розповідали про традиційні та інноваційні форми роботи, представляли слайд-презентації та відеозаписи. На  фестиваль-конкурс запрошені представники районної  влади, голови сільських Рад, читачі, громадські активісти, колеги-бібліотекарі. А роботи судили незалежне оцінювальне журі. Переглянуті досвіди у більшості всі заслуговували на нагороди. Проте визначено переможців: -  у номінації «Популяризація книги і читання» перемогу здобула Центральна районна бібліотека за проект «Блог – як складова розвитку сімейного читання», автори: Кулінська В.М. - пров.бібліотекар ЦРБ,  Ковальковська О.С. – пров. бібліограф ЦРБ, Шевчук О.В. - інженер-програміст ЦРБ; - в номінації «Краєзнавство, музейні експозиції» за представлений  досвід музейної кімнати «Мамина світлиця» здобула перемогу публічно-шкільна бібліотека с. Даничів, завідуюча Омельчук В.А.; - в номінації «Моя унікальна аудиторія» перемогла Середня О.О за представлений досвід клуб «Майстриня»; - в номінації «Бібліотека в соціальних мережах» одержала перемогу Бобровська Т.М. - зав.публічно-шкільною бібліотекою с.Копитів. А гран-прі конкурсу від РОВ УБА отримала Районна бібліотека для дітей  за реалізацію проекту "Сім’я в бібліооб’єктиві», автори: Соботюк Т.А –заст. директора по роботі з дітьми; Волохова Т.В. – пров. бібліотекар. Під час фестивалю також було відзначено переможців районного етапу конкурсу плакатів-мотиваторів читання, роботи яких представляють Кореччину на обласному конкурсі. На фестивалі бібліотекарі зуміли не тільки успішно представити   свої напрацювання, але й щиро поспілкуватися у професійному колі та придбати нові ідеї для подальшої роботи.

 

О. Суха – пров. методист 
централізованої системи публічно - шкільних бібліотек

 

 

 

 

 

Оновлено 06.10.2015 08:15
 
Вітаємо з Днем знань! PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
31.08.2015 08:48

Сьогодні - 1 Вересня!  Від усього серця вітаємо наших читачів з Днем знань та початком нового навчального року! Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Бажаємо успішно крокувати дорогою знань і пам’ятати, що саме від освіти залежить успіх у майбутньому. Нехай будуть з Вами допитливість, працелюбність і наполегливість, а також натхнення до творчості та нових відкриттів! І цього дня – 1 вересня, бажаємо Вам не сумувати за літом, яке минуло, а радіти початком нового навчального року, повного цікавих вражень і знахідок. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! А найголовніше цього дня, хочеться побажати усім миру в країні, адже немає нічого ціннішого, ніж зберегти життя та примножувати спокійне та мирне життя в державі.

Оновлено 01.09.2015 06:19
 
З Днем Незалежності України PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
24.08.2015 00:00

 
Слово про Незалежність PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
21.08.2015 11:46

Багато століть український народ боровся за право самому розпоряджатися рідною землею і своєю долею, за незалежну й самостійну українську державу. Ця тема — одна із традиційних, провідних тем в українській літературі. В нашій виставці представлено частину літературного скарбу, присвяченого боротьбі та прагненню українського народу до волі та незалежності. Сумно констатувати, що нова дійсність ХХІ століття знову кличе поетів до слова-зброї. Але історична правда нашого національного поступу утверджує нас  пророчим словом Василя Симоненка: «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніщо не перекреслить мій народ!». Це так! І ми віримо в це! І цю віру ніщо не похитне!   З Днем Незалежножності України !

Докладніше...
 
<< Перша < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Наступна > Остання >>

Сторінка 31 з 48

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

У минулі історичні епохи кам'яна сіль цінувалась на вагу золота. Тепер вартість солі невелика. Але це, мабуть, триватиме недовго: родовища цієї гірської породи виснажуються в одних країнах або її видобуток стає надто дорогим в інших.

Відвідування

Flag Counter