Пошук Наші конкурси Написати нам листа Фотогалерея
?.?????? ???.???????? 45;   e-mail:korecbibl@meta.ua
 
???????????? ???????????

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00
Вихідний: субота

м.Корець,
вул.Київська, 45

Оголошення

У вересні відбудеться:
- Бібліотечна акція: «Прочитай книгу про війну»;
- Книжкова виставка «Палітра осіннього читання»;
- Кінопоказ «Шедеври світової літератури на великому екрані»;
- Віртуальна презентація виставки-портрету: «Великий Українець» (155 років від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського (1866— 1934), українського історика, письменника, громадського і політичного діяча).

 

Наші конкурси:

Бібліотечний вернісаж
Запрошуємо до спільного читання книги «Паперові солдати» Братів Капранових. PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
09.06.2021 09:09

В рамках мережевого заходу «Велике читання. Рівненщина читає «Паперові солдати» Братів Капранових» в Корецькій міській публічній бібліотеці розгорнуто моновиставку-інсталяцію історичного роману «Паперові солдати».

Отож,  друзі, запрошуємо вас до спільного читання книги «Паперові солдати» Братів Капранових.

Оновлено 09.06.2021 09:13
 
Круглий стіл з питань дотримання прав жінок з інвалідністю, гендерної рівності та інвалідності в Рівненській та Волинській областях PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
02.06.2021 09:33
Запрошуємо усіх бажаючих долучитися та взяти участь у  круглому столі з питань «Дотримання прав жінок з інвалідністю, гендерної рівності та інвалідності в Рівненській та Волинській областях», який відбудеться онлайн:
ВІВТОРОК 8 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ О 10:00 ЗА КИЇВСЬКИМ ЧАСОМ.
Круглий стіл організовується в рамках проєкту  «Різноманіття. Рівність. Єдність.»
• Проєкт реалізовує ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за підтримки Українського Жіночого Фонду та фінансування Уряду Канади.
• Відокремлений підрозділ ВГО людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» та КЗ Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека РОР підтримали діяльність проєкт у Рівненській та Волинській областях.
• Мета проєкту: Сприяння єдності жіночих організацій та організацій жінок з інвалідністю у відстоюванні прав жінок та дівчат з інвалідністю, подоланні стереотипів та впровадження питань інвалідності в політику гендерної рівності.
Про кого ми будемо говорити?
• Жінки з інвалідністю це
• Жінки з різними функціональними порушеннями
• Жінки, які проживають в місті, селі
• Жінки, які виховують дітей з інвалідністю
• Жінки різного релігійного віросповідання
• Жінки, які живуть з ВІЛ/СНІДом
• Жінки переселенці
• Жінки молодшого та старшого віку…

 

Оновлено 02.06.2021 09:37
 
"Літні промінці на книжковій сторінці" PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
31.05.2021 09:26
Традиційно в перший день літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і надії. 
Книжкова виставка «Літні промінці на книжковій сторінці», присвячена міжнародному Дню захисту дітей,  стала яскравим відкриттям літніх читань. На виставці представлені нові книги, які надійшли до бібліотеки. Тут юні користувачі знайдуть книги на будь-який смак: цікаві казки для наймолодших, програмні твори для старшокласників, фантастичні та пригодницькі романи і багато іншого.
Читаючи, вчимося висловлювати свої думки, закохуємося у рідну мову і культуру, на прикладах головних героїв гартуємо власний характер. Тож відвідати виставку варто кожному, кому не байдужий особистий розвиток та духовне зростання.
 
«Феномен слов’янської культури» PDF Друк E-mail
Новини - Бібліотечний вернісаж
24.05.2021 07:52
Щорічно 24 травня у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія — творців слов’янської писемності.
24 травня православна церква згадує святих рівноапостольних братів Кирила і Мефодія. Брати були православними ченцями, слов’янську абетку створили у грецькому монастирі. 
Слов’янська писемність була створена в IX столітті, близько 862 року. Новий алфавіт отримав назву «кирилиця» на ім’я візантійця Костянтина, який, прийнявши чернецтво, став Кирилом. А допомагав йому в богоугодній справі освіти слов’янських народів старший брат Мефодій. Кирило створив слов’янську абетку на основі грецької, суттєво змінивши її, щоб передати слов’янську звукову систему. Були створені дві абетки — глаголиця і кирилиця.
Святкування пам'яті святих братів ще в старі часи мало місце у всіх слов'янських народів, але потім, під впливом різних історичних і політичних обставин, було забуте. На початку XІX століття, разом із відродженням слов'янських народностей, відновилася й пам'ять про слов'янських первоучителів. У 1863 році на Русі була прийнята постанова святкувати пам'ять святих Кирила й Мефодія 11 травня (24 травня за новим стилем).
В Україні День слов’янської писемності й культури встановлено відповідно до Указу Президента України від 17 вересня 2004 року №1096/2004 і відзначається щорічно 24 травня.
«Феномен слов’янської культури» - таку назву носить цьогорічна книжкова виставка-огляд, організована у відділі обслуговування міської публічної бібліотеки, приурочена до Дня слов`янської писемності та культури.
Чільне місце на виставці зайняли книжкові видання, які висвітлюють історичні аспекти внеску братів Кирила та Мефодія в історію освіти, культури слов’янських народів та розвитку писемності.
Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду книжкової виставки.

 
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 4 з 66

Безоплатна правова допомога

Електронний каталог

http://77.222.153.241:8080/cgi/WebIrbis3/Search1.exe?C21COM=Enter&I21DBN=WDB23

Наш блог

http://famelybookstreet.blogspot.com/

Фотоетюди

Пошук по сайту

Опитування

Як часто ви ходите в бібліотеку ?
 

Корисні посилання

Історична Волинь - електронна бібліотека, що формується фахівцями бібліотек і архівів краю

Загадки

Стоїть бабуся над водою з червоною бородою, хто йде - не мине і за бороду скубне.

Відгадка

Двоє водять, двоє носять, а двоє тримають, якщо спіймають.

Відгадка

__________________

Цікаво знати

Легенди розповідають, що наші предки виготовляли взуття із загнутими носами, щоб при ходьбі не пошкодити трав’яний покрив.

Відвідування

Flag Counter